Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak na szybko wrzucam!!!

Miałem włamanie, właśnie przed momentem wróciłem do domu i wszystko rozgrzebane.

Najprawdopodobniej go wypłoszylem bo prawie nic nie zginęło, oprócz...

MTG-G1000 niebieskiego.

Prośba jeżeli w najbliższym czasie ktoś zobaczy że wypłynął to dajcie znać.

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sqrwysyny!

Kocie, współczuję.

Edytowane przez karloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę uwagę podczas przeglądania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wstępnie wchodzi w grę podstawowa wersja ale poza WC kusi ten karbonowy pasek plus metalowa szluwka. Chyba komplet nie do zajechania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie,

Jak tylko ogarnę się troszkę, znajdę papiery to wrzucę nr. seryjny, jeżeli był tam zapisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wstępnie wchodzi w grę podstawowa wersja ale poza WC kusi ten karbonowy pasek plus metalowa szluwka. Chyba komplet nie do zajechania

A to już zmienia trochę postać rzeczy, hmm teraz bym się zastanowił, nawet jeżeli pasek jest dostępny to pewnie ponad 300pln więc już lepiej dac 500 i masz jeszcze WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając możliwość kupna g9300gy za ok 800 myslice ze warto dopłacić 500 zł za wersje gw? Wszystko nowka

Gdzie, za ile? Zdradzisz tajemnicę? ;)

 

BTW, moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie ktoś chyba dobrze wiedział jakie skarby w domu trzymasz i raczej nie poszedł w ciemno. Numeru seryjnego w papierologi nie uświadczysz, no chyba że w tych wyższych modelach wygląda to inaczej. Najprędzej to na fotkach znajdziesz jak masz jakieś od d*py strony.

A jak ten ktoś jeszcze nasze forum obserwuje, to bym się wcale nie zdziwił.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kacprzak1991

Super :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sensu zakupu droższej wersji tylko ze względu na  WC to mam ostatnio mieszane uczucia. Raz w miesiącu można sobie ustawić korektę ręcznie - lubię to robić.

Ponadto kupiłem ostatnio GD-350, zrobilem dziś rano pomiar kontrolny po 8 dniach w aplikacji watchcheck i ... zero odchyłki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście nie ma żadnego numeru seryjnego w papierach, na zdjęciach może by był ale niestety stary telefon na którym były zdjęcia też zniknął.

Ogólnie to szukał pieniędzy i biżuterii bo szafy przewertowane, bety powyciagane itp.

No szkoda mi tego G1000...lubiłem go :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście nie ma żadnego numeru seryjnego w papierach, na zdjęciach może by był ale niestety stary telefon na którym były zdjęcia też zniknął.

Ogólnie to szukał pieniędzy i biżuterii bo szafy przewertowane, bety powyciagane itp.

No szkoda mi tego G1000...lubiłem go :/

Ukradł cały komplet (z pudłem) czy sam zegar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sensu zakupu droższej wersji tylko ze względu na WC to mam ostatnio mieszane uczucia. Raz w miesiącu można sobie ustawić korektę ręcznie - lubię to robić.

Ponadto kupiłem ostatnio GD-350, zrobilem dziś rano pomiar kontrolny po 8 dniach w aplikacji watchcheck i ... zero odchyłki ;-)

No powiem ze przez jakieś 4 lata odkąd zaczęła się choroba z G to nie miałem żadnego z wc bo tez dla mnie to był zbędny bajer. Odchyłka nawet kilku sekund w miesiącu od abstrakcja, nie pracuje na japońskiej kolei żeby liczyć czas w sekundach ;p ale jak już wpadł mtg s1000 z ta funkcją a teraz gw9010 to jakoś soe trochę psychicznie uzależniłem od tego perfekcyjnie dokładnego czasu ^^ No i chyba najbardziej mi zależy na carbon fiber bo nigdy nie miałem zegarka z takim paskiem a mega mnie jara ten wewnętrzny wygląd paska plus ta metalowa szluwka tez robi robotę. Gorzej jak przyjdzie wymienic ciuszki i będzie trzeba dać z 4-5 stow za nowy zestaw... caly czas się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cię jara to kup - a jak będzie trzeba a będzie krucho to wymienisz na zwykłe fatałaszki.

Też mam G-steel z WC i szczerze pisząc (fajnie brzmi ) więcej czasu mi miesięcznie zajmuje sprawdzanie czy się dziś synchronizował niż to warte ;-) 

Mam stację pogodową z WC, na ręce tego nie potrzebuję. Ale to kwestia indywidualna oczywiście.

Edytowane przez GoBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, poszukuje casio gst-b100d, w sklepach koszt 1431 zl. Negocjowanie ceny w TT ma jakis sens? ewentualnie gdzie szoka kupic w dobrej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kacprzak1991

 

WC* to dla większości użytkowników taki sam bajer, jak kompas, pływy, czy fazy księżyca, może nawet nieco praktyczniejszy. Posiadanie tegoż, to raczej kwestia "chciecia-miecia", niż realnej potrzeby. Tego modelu nie ma już ogólnie dostępnego, więc jak Cię stać, to się nawet nie zastanawiaj i bierz z WC, bo kupisz bez i będziesz żałował ;)

 

 

* mowa oczywiście o waveceptor, a nie o "wychodku" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  choccookie

 

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-steel-bluetooth-triple-connect-chronograph-radio-controlled-watch-gst-b100d-1aer-p100014520.html

Hej, poszukuje casio gst-b100d, w sklepach koszt 1431 zl. Negocjowanie ceny w TT ma jakis sens? ewentualnie gdzie szoka kupic w dobrej cenie??

 
Edytowane przez GoBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukradł cały komplet (z pudłem) czy sam zegar ?

Zabrał sam zegarek z gablotki, reszty nie zdążył.

Aktualnie jestem na kupnie walizek na zegarki. Ma ktoś z was coś na zbyciu?

Najlepiej takie typowe taktyczne walizy na 16-20 G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, poszukuje casio gst-b100d, w sklepach koszt 1431 zl. Negocjowanie ceny w TT ma jakis sens? ewentualnie gdzie szoka kupic w dobrej cenie??

Na olx wisi bodajże nowka za 940 zeta, sprawdź może jeszcze jest.

Jest ale to wersja na gumie.

https://www.olx.pl/oferta/g-shock-gst-b100-1aer-bluetooth-CID87-IDsrjJ9.html#380c8aa752

 

A tu masz nówke na gumie, a branse albo taf leder idzie dokupić.

https://www.olx.pl/oferta/g-shock-zegarek-meski-gst-b100-1aer-CID87-IDuoLwt.html#380c8aa752

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GERMANOS, GOBO wielkie dzięki, teraz sprawdze po ile bransy latają, a jak nie to watchshop... Bez forum ani rusz.. pozdrawiam..

 

Ps: Geramnos, przypadkiem nie sprzedajesz swojej bransolety, doczytalem, ze zmieniles na gume...??

Edytowane przez choccookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na szybko wrzucam!!!

Miałem włamanie, właśnie przed momentem wróciłem do domu i wszystko rozgrzebane.

Najprawdopodobniej go wypłoszylem bo prawie nic nie zginęło, oprócz...

MTG-G1000 niebieskiego.

Prośba jeżeli w najbliższym czasie ktoś zobaczy że wypłynął to dajcie znać.

Dzięki i pozdrawiam

Kocie współczuję, kiedyś też to przechodziłem ... skur... Będę obserwował, ale najprędzej to trafi do jakiegoś lombardu jeśli już.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.