Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, murcins napisał(-a):

Kupiony jako uszkodony ale na szczęście działa 🫢

dLh9Tcm.jpg

 

a co ta 1 w środkowej linijce oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kubaarek napisał(-a):

a co ta 1 w środkowej linijce oznacza ?

Po przytrzymaniu forward zmiania się na 2 i pokazuje druga strefę czasową ale nie widzę możliwości edycji tej strefy... pokazuje NYC. Nie wgłębiałem się czy mona i jak zobaczyć inne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, murcins napisał(-a):

Kupiony jako uszkodony ale na szczęście działa 🫢

dLh9Tcm.jpg

 

 

Coś mu dolegało, czy wystarczyło zmienić baterię?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sol napisał(-a):

 

Coś mu dolegało, czy wystarczyło zmienić baterię?

Ktoś próbował zmienić baterię ale wsadził uszkodzoną lub rozładowana. Wsadziłem nówke i ruszył:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, murcins napisał(-a):

Ktoś próbował zmienić baterię ale wsadził uszkodzoną lub rozładowana. Wsadziłem nówke i ruszył:) 

Nooo, i taki zakup uszkodzonego zegarka to ja rozumiem. Ja też kupiłem uszkodzonego Ocka, który się nie synchronizował. Podobno raz kiedyś się zsynchronizował, a potem nie chciał. Mówię, że biorę. Gość się upewnia, czy jestem pewien, więc ja, że tak. Zegar przyszedł, ustawiłem właściwą strefę czasową i synchro poszło, jak złoto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chodzi za mna od dawna cos z serii 6900 albo 6600. Brac GW6900-1 poki jeszcze mozna kupic nowke, czy lepiej czekac na 40th 6600 ?  Seria 6900 jest pod katem wymiarow identyczna jak 6600 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde chodzi za mna od dawna cos z serii 6900 albo 6600. Brac GW6900-1 poki jeszcze mozna kupic nowke, czy lepiej czekac na 40th 6600 ?  Seria 6900 jest pod katem wymiarow identyczna jak 6600 ?
Jeden nie wyklucza drugiego. Teraz weź GW-6900-1, a jak wyjdzie rocznicowy DW-6600, to sobie dobierzesz.
W tym przypadku "seria 6900" lub "seria 6600" nie będzie jednoznacznym określeniem, gdyż np. GW-6900 ma inne wymiary bezela niż DW-6900 ' GW-6900 jest minimalnie mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2023 o 10:14, TomG80 napisał(-a):

Nooo, i taki zakup uszkodzonego zegarka to ja rozumiem. Ja też kupiłem uszkodzonego Ocka, który się nie synchronizował. Podobno raz kiedyś się zsynchronizował, a potem nie chciał. Mówię, że biorę. Gość się upewnia, czy jestem pewien, więc ja, że tak. Zegar przyszedł, ustawiłem właściwą strefę czasową i synchro poszło, jak złoto. ;)

 

 

żyd.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Jeden nie wyklucza drugiego. Teraz weź GW-6900-1, a jak wyjdzie rocznicowy DW-6600, to sobie dobierzesz. emoji41.png
W tym przypadku "seria 6900" lub "seria 6600" nie będzie jednoznacznym określeniem, gdyż np. GW-6900 ma inne wymiary bezela niż DW-6900 ' GW-6900 jest minimalnie mniejszy.

 

 

O nie :P  Przestawilem sie dawno na zasade "mniej znaczy wiecej". I tak bedzie zlamana jak dokonam zakupu 1szt., ale jestem wiernym sajkofanem kostki  i nigdy nie mialem 6600/6900, ktory jest rownie kultowy i jedynie co mnie odrzucalo to rozmiar. Teraz sprawdzilem dokladniej funkcje GW6900 i on nie pokazuje aktualnego czasu w opcji timera/stopera, a to przy moim uzytkowaniu G niedopuszczalne :P

 

Zaryzykuje moze z tym 6640. Łap nie mam ogolnie malych ale nadgarstki skromne 17,5cm, takze jest pewne ograniczenie z rozmiarem. Zegarek ma przede wszystkim nie przeszkadzac 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fonfelinni napisał(-a):

 

 

O nie :P  Przestawilem sie dawno na zasade "mniej znaczy wiecej". I tak bedzie zlamana jak dokonam zakupu 1szt., ale jestem wiernym sajkofanem kostki  i nigdy nie mialem 6600/6900, ktory jest rownie kultowy i jedynie co mnie odrzucalo to rozmiar. Teraz sprawdzilem dokladniej funkcje GW6900 i on nie pokazuje aktualnego czasu w opcji timera/stopera, a to przy moim uzytkowaniu G niedopuszczalne :P

 

Zaryzykuje moze z tym 6640. Łap nie mam ogolnie malych ale nadgarstki skromne 17,5cm, takze jest pewne ograniczenie z rozmiarem. Zegarek ma przede wszystkim nie przeszkadzac 😉

Seria 6900 bardzo fajnie współgra z bransami, tymi z kostek. Ogólnie zegarek lepiej przylega do ręki i lepiej wygląda. Polecam temat do przemyślenia.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że te urodzinowe wypusty zapowiadają się fajnie. Niby przygodę z G mam za sobą, ale te zegarki wciąż wzbudzają we mnie pozytywne uczucia. Wiadomo kiedy ruszy sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

On jest z pulsometrem 🤔

Patrząc na te oko to z poziomica 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.