Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Co do militarnego Risemana, był jakoś zimą na forumowym bazarku, żałuję, że go wtedy nie wziąłem, pięknie wygląda :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dublet 2 pierwsze są sprzedawanego przez forumowego kolegę więc o ich autentyczność nie powinieneś się martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Poczułem wczoraj nagłą potrzebę dżiszoka (odezwał się we mnie "G-gene"), więc postanowiłem przeszukać allegro w celu znalezienia odpowiedniego dla mnie modelu. Mój wybór padł na model AWG-M100B

 

G-Shock-AWG-M100B-1AJR_l.jpg

 

Czy waszym zdaniem był to dobry wybór?

Pozdrawiam.

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam taki oto model http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,8612,8627,406-0-0-AWG_101_1AER.html ,który użytkuje przez dobre 4 lata i dosłownie nic się w nim niedobrego nie dzieje co bardzo dobrze świadczy o marce casio :) a lekko mój zegareczek nie miał ;) Kilka rysek oczywiście się znajdzie, ale szkiełko, jak nówka sztuka! Twój wybór (jesli dobrze kojarzę), to bezpośredni następca mojego sikora, więc tylko może być lepszy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek widziałem tylko na zdjęciach w internecie i na filmikach w youtube, mam nadzieję że na żywo będzie się prezentował równie kozacko. Miałem kiedyś G-2900 i strasznie mi się nie podobał, sprzedałem go po kilku dniach użytkowania. Jak dojdzie do mnie zegareczek to zrobię kilka fotek.

 

Mam jeszcze pytanie - co oznaczają literki w oznaczeniu modelu? Zamówiłem AWG-M100B-1AC, ale widziałem też AWG-M100B-1AER, AWG-M100B-1AJR, AWG-M100B-1AJF. Wie ktoś ?

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie - co oznaczają literki w oznaczeniu modelu? Zamówiłem AWG-M100B-1AC, ale widziałem też AWG-M100B-1AER, AWG-M100B-1AJR, AWG-M100B-1AJF. Wie ktoś ?

Nic istotnego, to tylko oznaczenie rynku, na który przeznaczony jest zegarek. W praktyce wszystkie są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie kto z Nas ma najstarszego najdłużej działającego G?

Pochwalcie się B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DW-5400 na chodzie, ale nie mam pojęcia który to rocznik. Bardzo możliwe, że 1985-1986. W każdym razie działa :)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś styczność na allegro z firmą ispeed, sprzedającą zegarki pod nikiem "calineczka-15" i "zegarkowy_pl"?

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to akurat te same firmy, ale ja kupowałem w zeszłym roku DW-5600E w zegarkowy.pl i generalnie bardzo pozytywnie i bezproblemowo, karta gwarancyjna, kontakt, wszystko ok.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blatio, a jak jet u nich z gwarancją, trzeba do nich odsyłać czy można do zibi posłać?

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odsyłać do nich.

 

BTW - też u nich miałem przyjemność kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem od zegarkowego i żadnych problemów nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blatio, a jak jet u nich z gwarancją, trzeba do nich odsyłać czy można do zibi posłać?

 

Oczywiście, że do nich. Co oni mają z Zibi wspólnego? To tak jakbyś kupił zepsute mięso w Tesco, a chciał je reklamować w Biedronce :P

Gdyby to było coś od Zibi, to ich zegarki kosztowałyby znacznie drożej.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów u mnie. Nie będę kupował AWG, tylko mudmana G-9000, albo gulfmana G-9100. Byłem dzisiaj w sklepie z zegarkami i te dwa modele mi się bardzo podobają, ale nie mogę się zdecydować którego kupić. Może mi pomożecie w wyborze, który waszym zdaniem będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana mam i ja B) dziś kurier przywiózł :)

 

fotki na szybko robione kalkulatorem stąd kiepska jakość

 

 

 

20120710_100032.jpg

 

20120710_135124.jpg

 

20120710_135112.jpg

Edytowane przez Maru123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana mam i ja B) dziś kurier przywiózł :)

 

fotki na szybko robione kalkulatorem stąd kiepska jakość

 

 

 

20120710_100032.jpg

 

20120710_135124.jpg

 

20120710_135112.jpg

A już udało mi się zapomnieć o risemanie. Teraz przez ciebie nie zakupię żadnego z modeli, o których mówiłem wcześniej, tylko muszę dozbierać na risemana :)

 

Szukałem dzisiaj na necie modelu G-9200. Dlaczego jest on tak bardzo niedostępny i w ogóle mało coś o nim informacji na necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dzisiaj na necie modelu G-9200. Dlaczego jest on tak bardzo niedostępny i w ogóle mało coś o nim informacji na necie?

Bo o wiele bardziej popularna jest wersja z "radiem", czyli GW-9200. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9200 można kupić na allegro ale jest 2 stówki droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PADAWAN ja od chwili zakupu nosze go bez przerwy :) jest fajny, nie za duzy nie za mały, czytelny nawet w słońcu, w ciemności sam włącza podświetlenie gdy skierujemy zegarek w stronę twarzy :)

byłem z nim już na rowerze, myłem z nim auto, kąpałem się i jak na razie o dziwo działa :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

takie tam starocie...jeszcze za czasow Apollo

 

post-29642-0-88720300-1331337184.jpg

 

post-29642-0-54297400-1331337183.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą ofertę G-shocków na allegro ma Daymon-Trade. Wydaje mi się że gdzies tu wyczytałem że jest to sprawdzony sprzedawca, zresztą komentarze też na to wskazują. Tylko zastanawia mnie gwarancja. TimeTrend na zegarki daje 3 lata a u tego allegrowicza jest tylko 2 lata. Jakieś inne źródło ma tych zegarków ?? Oznacza to że polski serwis Casio nie będzie respektował tej gwarancji ??

 

 

Panowie, ponowie pytanie z przed 3 stron. Czy ten sprzedawca jest sprawdzonym ?? Kupował może ktoś z forumowiczów zegarek u niego ??

I jak to jest z tą gwarancją ?? TT daje 3 lata plus ewentualnie 3 lata dodatkowo płatne. Ten allegrowicz daje 2 lata, czyli ma własne źródło dystrybucji i po prostu daje 24 miesiecy ??


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.