Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sobie pokombinowałem przy lampce ale przy lampce to sobie można kombinować tyle co nic. 

Przed urlopowa przymiarka. Jak to się mówi krótkie gacie i koszul zwiewny..  :D  ;)  

Jeszcze trochę  :)

Jest moc !!! Nie wiem czemu, ale żółty ma w sobie to coś i choć nie zawsze pasuje do sytuacji, to taki MUST HAVE w kolekcji.

 

Nawet śrubokręcik pod kolor się załapał :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc !!! Nie wiem czemu, ale żółty ma w sobie to coś i choć nie zawsze pasuje do sytuacji, to taki MUST HAVE w kolekcji.

 

Nawet śrubokręcik pod kolor się załapał :D

 

Na lato jest okey ale tak przez cały rok bym nie mógł w nim chodzić.

Śrubokręcik z biedronkowego zestawu, z dwa lata temu takie były i jak do tej pory daje rade, trochę G nim rozkręciłem ;)

 

 

Hehe, specjalnie w tle śrubokręcik pyknął  :D

223344 - to już się nadaję do tematu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132966-zegarkowe-fobie-i-dziwactwa/?hl=fobie

:P  ;)

 

W końcu ktoś to zauważył, nie na darmo spinałem poślady żeby się wstrzelić :D

Tomku, widzę że jesteś czujny jak ważka na wietrze ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu ktoś to zauważył, nie na darmo spinałem poślady żeby się wstrzelić :D

Tomku, widzę że jesteś czujny jak ważka na wietrze ;)

No faktycznie, ja raczej nie patrzę przy pstrykaniu fotek na takie rzeczy, no chyba że akurat mnie coś najdzie :D

 

Tomek masz rację, że nadaje się to do działu FOBIE, Maciek witamy w grupie :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja też sobie pokombinowałem przy lampce ale przy lampce to sobie można kombinować tyle co nic.

Przed urlopowa przymiarka. Jak to się mówi krótkie gacie i koszul zwiewny.. :D;)

Jeszcze trochę :)

 

https://s17.postimg.cc/6fujgak6n/CASIO_G_SHOCK_DW_5030_D_Yellow.jpg

Czekałem na to zestawienie, wyszło Gitosko ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od 7 lat posiadam GR 8900A.Przez wszystkie lata wszystko bylo cacy.Kilka dni temu bateryjka prosila o podladowanie (CH). Pozwolilem jej podskoczyc do M, ale nawet przy M nie dziala auto light, a na przycisk siatelko wylacza sie o wiele szybciej niz powinno.Ale co mnie najbardziej niepokoi to fakt,ze przy M zegarek potrafi calkowicie sie wylaczyc.Odpala gdy nacisne przycisk, ale resetuje mi sie czas i rok na displayu... Co do roku produkcji nie jestem pewny.Ciag znakow z blaszki to 003a086b. Czy to juz czas na nowy solarek??Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od 7 lat posiadam GR 8900A.Przez wszystkie lata wszystko bylo cacy.Kilka dni temu bateryjka prosila o podladowanie (CH). Pozwolilem jej podskoczyc do M, ale nawet przy M nie dziala auto light, a na przycisk siatelko wylacza sie o wiele szybciej niz powinno.Ale co mnie najbardziej niepokoi to fakt,ze przy M zegarek potrafi calkowicie sie wylaczyc.Odpala gdy nacisne przycisk, ale resetuje mi sie czas i rok na displayu... Co do roku produkcji nie jestem pewny.Ciag znakow z blaszki to 003a086b. Czy to juz czas na nowy solarek??Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam!!

Pierwsze co był zrobił to naładował porządnie max na H (może to M jest za słabo doladowane)...jak nie pomoże to zmienił bym akumulator i wtedy zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Ponawiam pytanie.Panowie nie chce się ktoś może pozbyć MTG-1000? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co był zrobił to naładował porządnie max na H (może to M jest za słabo doladowane)...jak nie pomoże to zmienił bym akumulator i wtedy zobaczył.

Dokładnie,tym bardziej, że bezpośrednio po ładowaniu może pokazywać M a faktyczny stan może być inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,tym bardziej, że bezpośrednio po ładowaniu może pokazywać M a faktyczny stan może być inny.

Dzieki

Pierwsze co był zrobił to naładował porządnie max na H (może to M jest za słabo doladowane)...jak nie pomoże to zmienił bym akumulator i wtedy zobaczył.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj jednego-proszę

Edytowane przez wacha56ks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie pokombinowałem przy lampce ale przy lampce to sobie można kombinować tyle co nic. 

Przed urlopowa przymiarka. Jak to się mówi krótkie gacie i koszul zwiewny..  :D  ;)  

Jeszcze trochę  :)

 

 

 

Kozak !

 

Na lato jest okey ale tak przez cały rok bym nie mógł w nim chodzić.

 

 

Mam podobnie. Bułki się szybko przejedzą a chlebuś można codziennie wcinać  :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Odezwały się już dwie osoby za co bardzo dziekuję,ale jeszcze raz się przypomnę.

 

Panowie nie chce się ktoś może pozbyć MTG-1000?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogowa Niedziela......

DSC_3922.jpg

DSC_3923.jpg

CSC_3928.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek są brzydsze np. GA100. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia to Majstersztyk !

 

Mała sugestia z mojej strony, jeżeli można coś doradzić, to zdjęcie jest o wiele ciekawsze jeżeli temat główny nie znajduje sië w samym centrum kompozycji.Można oczywiście świadomie łamać te zasady fotografii :)

 

Wiele kozackich fotek posiada ten drobny mankament, dlatego o tym wspominam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogowa Niedziela......

 

 

 

 

Michał, ostatnio widzę progres w Twoich zdjęciach, coraz lepiej Ci wychodzą, tak trzymaj. :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. W planach do kupienia kolejny King do kolekcji.

To znaczy że już mam tęsknić za nim??  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ostatnio widzę progres w Twoich zdjęciach, coraz lepiej Ci wychodzą, tak trzymaj. :)

Ja skończyłem technikum fotograficzne tylko przeważnie mi się nie chce i pstrykam byle jak.  :D


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.