Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no Panowie we wtorek, środę będę w posiadaniu mojego pierwszego "G" w końcu nie będę tylko oglądał :) Ciekawe czy będzie częściej gościł na nadgarstku niż Edifice (na początku na pewno) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beng

038c410895b937455e05b79d773fb81e.jpg

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś szaro i ponuro, a tu taki zestaw wakacyjny czeka

 

Pepepatryk, zarąbisty ten kanarek jest, masz go już trochę co? Ja nie mogę sobie darować że sprzedałem swojego. 

 

 

GW_6900_PKP.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieśmiało w stronę jaśniejszych kolorów: PAF!

 

3d3b29443bc6afe79b6e6d4e609f4c64.jpg

 

wysłane z SG Note 4

Edytowane przez fesou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepepatryk, zarąbisty ten kanarek jest, masz go już trochę co? Ja nie mogę sobie darować że sprzedałem swojego. 

 

 

No nie mogłem zrozumieć twojego posunięcia ze sprzedażą :)

 

Swojego mam jakoś od stycznia 2010. Nie było ich w Polsce wtedy to kumpel na niemieckim amazonie mi go kupił, a TimeTrend Pani zapewniała mnie, że ten model nie będzie dostępny u nas. Mam już go ponad 7 lat, ale rzadko w nim paraduje, więc stan "igła" ;)

 

Zawsze podobał mi się jeszcze model GW-6900RD-4. Krwista czerwień i negatyw :) Kiedyś go szukałem, ale trudny był do znalezienia. Teraz dałem sobie spokój, bardziej mnie mechaniczne zegarki pociągają, ale WIELKA sympatia do G została :)

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala, to szmat czasu Panie. Ja w 2010.r kupiłem swojego pierwszego G,  był to GW-M5600, 69ki wtedy jakoś do mnie nie przemawiały pamiętam.  

Może z czasem uda mi się do niego wrócić, zobaczymy. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel chwile po mnie kupił właśnie GW-M5600. Wtedy kwadraty do mnie nie przemawiały, a teraz GW-M5610 to mój ulubiony G-Shock :) W przyszłym roku planuję kupić jakiegoś zakręcanego kwadrata urodzinowego i kończę z zakupami G (a przynajmniej tak sobie wmawiam ;)

 

Pamiętam, że GW-M5600 miał świetną funkcję odliczania do startu stopera, super opcja przy różnego rodzaju wyścigach :) (chodź timer tylko godzinowy chyba był)

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się miał opcje odliczania 5 sekundowego w stoperze. Timer miał godzinny a stoper mógł mierzyć czas aż do 1000H. Nie wiem co miałbym nim mierzyć a z kolei timer był dla mnie zbyt krótki wiec przesiadłem się na GW-M5610 i tez jest to jeden z moich ulubionych G kwadratów :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Kwadraciak GW-M5610, od kolegi z tego forum :) Z bull barem

 

Jeden z lepszych wyborow :P Maly,zgrabny i klasyczny..no i mozna powiedziec 'perpetum mobile'  :P heheh

 

Beng

 

 

Nie zebym sie czepial :P Ale czy ktos oszczedza oryginalny pasek i bezel,czy sie myle?  :P  Jak sie myle to prosze o zrozumienie bo pogubilem sie juz w tych Twoich zegarkach :) heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie zebym sie czepial Ale czy ktos oszczedza oryginalny pasek i bezel,czy sie myle? Jak sie myle to prosze o zrozumienie bo pogubilem sie juz w tych Twoich zegarkach :) heh

Nie oszczędzam

Taki bezel bardziej mi pasował od oryginalnego z żółtymi napisami. Paska z oryginalną rocznicową szlufką i tak nie mam bo kupe hajsu kosztuje, za to pasek jest od GW-5000 - najlepszy z najlepszych Noszę go przy wszystkich kwadratach.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Panowie nie chce się ktoś może pozbyć MTG-1000? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce się ktoś może pozbyć MTG-1000? :D

1000 czy s1000 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

1000 czy s1000 ? :P

1000 lub 1000S :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się wczoraj w nocy i dzisiaj, więc pogmerałem przy G :P

post-33253-0-93873600-1489871265_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek, nie mogłem trafić ze światłem i nie za bardzo do mnie przemawiało, ale kolorystycznie jest fajne.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocny Romkowy zbok icon_twisted.gif

:P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek, nie mogłem trafić ze światłem i nie za bardzo do mnie przemawiało, ale kolorystycznie jest fajne.

 

Ja też sobie pokombinowałem przy lampce ale przy lampce to sobie można kombinować tyle co nic. 

Przed urlopowa przymiarka. Jak to się mówi krótkie gacie i koszul zwiewny..  :D  ;)  

Jeszcze trochę  :)

 

CASIO_G_SHOCK_DW_5030_D_Yellow.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.