Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To wyjdzie jak jakas reklama, ale de facto nia w pewnym sensie jest.

 

Zostan fanem G-SHOCK polska na Facebook. Najnowsze informacje o produktach, akcjach marketingowych, sponsoringach, testach i projektach. Generalnie wszystko o G-Shocku na biezaco co da sie wymyslic.

 

Zostan tez fanem Casio w polsce gdzie jest to samo, ale do reszty kolekcji casio.

 

Zapraszam facebook'owiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem posiadaczem DW-002RS i dosłownie rozpadła mi się jak sparciała, gumowa osłona koperty. Z paskiem dałem radę. Co prawda oryginał był skórzany z wstawką jak by skóry węża a jest gumowy. Ale jest, a z kopertą katastrofa. Nie wiem co jest z tym modelem, czy jest jakiś limitowany bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Dodam że przy wł. iluminatora wyświetla się w tle czaszka. Jeżeli ktoś ma namiary na kogoś kto może mieć pasującą osłonę to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to mój pierwszy post, więc wypadałoby się przedstawić. Jestem Bartek aka OlszU z Łodzi mam zaledwie 15 lat i to tyle. Mam kilka pytań może niektóre są dla was banalne.

 

1. Ktoś ma zegarek G-7900?

2. Czy w tym zegarku można jakoś ustawić informowanie i wybiciu pełnej godziny?

3. Czy może lepiej sprawić sobię GA-100?

 

Jakby ktoś miał ten zegarek to niech ktoś napisze czy ten zegarek jest warty zachodu potrzebuję zegarka, który przede wszystkim będzie czytelny, ładny, wygodny a bajery no tylko ten tough solar i Wave ceptor. Pozdrawiam OlszU

 

PS. Proszę nie oceniajcie mnie po wieku.

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W modelu G-7900 mozna ustawic sygnal co godzine i nazywa sie to hourly time signal, a jak to wlaczyc to jest napisane w instrukcji.

Model GA-100 rowniez ma ta funkcje. Jesli ja mialbym wybierac to kupil bym GA-100 w wersji czarnej.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. GA-100 ma podświetlenie całej tarczy?

2. GA-100 w wersji niebiesko-czarnej ma podświetlenie na niebiesko?

3. Posiada ktoś ten G-7900 bądź GA-100? Jeśli tak to prosze o szybką opinie. Pozdrawiam OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. GA-100 ma podświetlenie całej tarczy?

2. GA-100 w wersji niebiesko-czarnej ma podświetlenie na niebiesko?

3. Posiada ktoś ten G-7900 bądź GA-100? Jeśli tak to prosze o szybką opinie. Pozdrawiam OlszU

 

Sprawdzales w instrukcji czy jest cos na ten temat napisane?

Mialem w reku G-7900. Wizualnie prezentuje sie dobrze, w dotyku sprawia wrazenie jak by byl wykonany z taniego plastiku i jest troche za lekki.

Ja zaczynam sie zastanawiac nad kupnem Ga-100. Myslalem, ze cena bedzie duza, a tu niespodzianka $99 bez podatku.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Witaj OlszU B)

A co powiesz na G-7700?

 

G-7700-1ER.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem ten też i w sumie też sie zalicza. A na ile taki zegarek mi starczy bo jak ja slucham że dużo osób nosi swoje kilka lat albo nawet kilkanaście a niechciałbym żeby poprostu przestałbyć modny. Lubię być oryginalny.B) I jak to jest z tym podświetleniem? Bo na tym mi też zależy żeby zegarek dobrze był widoczny. Jeszcze jedno czy w tym G7710 jest hourly time signal?

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Na allegro mozna go kupic juz w cenie 230zl, jest sygnal pelnej godziny w dodatku gdy zegarek osiagnie zaprogramowany czas alarmu, stopera lub pelna godzine zasygnalizuje to blyskiem podswietlenia. Jestes osoba mloda i z pewnoscia aktywna ruchowo wiec taki zegarek jak najbardziej posluzy ci z kilka lat. Podswietlenie w tym modelu jest rowniez automatyczne zalacza sie podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy.

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wizualnie widziałeś go może na żywo? Jeśli tak to może widziałeś jeszcze GA-100 Bądź G-7900 to byś jakoś porównał.

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Tak widzialem i mialem go w rece. Zreszta i tak za 2 moze 3 lata zmienisz sobie zegarek B)

Ponizej kilka zdjec.

 

4184_3.jpg

4184_4.jpg

4184_5.jpg

4184_8.jpg

4184_9.jpg

 

G-7900 tez mialem w reku fuj B) odradzam nie wart tych piniedzy.

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Co może pokazywać ten mały ekranik oprócz dnia tygodnia?

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Mam pytanko. Co może pokazywać ten mały ekranik oprócz dnia tygodnia?

Czas swiatowy (29 stref), alarmy (jest ich 5), stoper, timer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OlszU takie informacje jak houlry time signal czy "co jest wyswietlane na wyswietlaczu" znajdziesz bez problemu w instrukcji obslugi. Nie wiem czy G-Shock jest modny ale zawsze robi wrazenie. Jesli jednak chcesz robic wrazenie to moze kup sobie lepiej np. Rolex. Jak nie masz tyle kasy to chociaz fake. Koledzy z gimnazjum i tak sie pewnie nie polapia.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej mi się wstrzymać i dołożyć sobie do tego GW-7900? Bo mam aktualnie 200zł ale mam imieniny 21 kwietnia i napewno coś wpadnie do budżetu.

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

OlszU Risemana sobie kup i pozamiatane B)

 

GW-9200-1ER_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche o nim czytałem bajery niezłe.

1. To na ile on mi starczy?

2. Ogarne go?

3. Czy jest wart swojej ceny? to będzie mój ogolnie pierwszy zegarek B)

 

http://www.allegro.pl/item966168774_megahit_casio_g_shock_gw_9200_1c_waveceptor_solar.html

To jest taki sam jak te co latają po 629?

Edytowane przez OlszU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche o nim czytałem bajery niezłe.

1. To na ile on mi starczy?

2. Ogarne go?

3. Czy jest wart swojej ceny? to będzie mój ogolnie pierwszy zegarek B)

 

http://www.allegro.pl/item966168774_megahit_casio_g_shock_gw_9200_1c_waveceptor_solar.html

To jest taki sam jak te co latają po 629?

 

Ad. 1. Powinien wytrzymac 10 lat chyba, ze bedziesz go tlukl niemilosiernie co dzien.

Ad. 2. Mozesz miec z tym problem.

Ad. 3. Jest wart swojej ceny, chociaz zalezy ile za niego dasz. Ceny w sklepach Zibi czy TimeTrend so mocno zawyzone. Te na allegro sa w porzadku. Zobacz jeszcze inne aukcje z dobrymi sprzedawcami. Ja od calineczka-15 bym nie kupil ale to moja sprawa. Sprzedawca niby sprawdzony, towar wysyla.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Generalnie Riseman juz bardzo dlugo trzyma cene 630zl ale mozna go kupic taniej ja widzialem go na allegro w cenie 529zl, na forum ktos ostatnio sprzedawal go za 400zl to rzucili sie na niego hehe

Ten zegarek jest wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady najprawdobodobniej zbieram na Risemana. Co do timetrendu to tam jest 10% zniżki czyli wychodzi cena taka jak na allegro i 10 rat 0%. Tak nawiasem mówiąc szkoda że nie ma jakiejś porządnej strony z forum tylko o g-shockach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Jak sie zdecydujesz na Risemana to naprawde bedzie to bardzo dobry wybor.

I pochwal sie na forum jak juz zakupisz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa że sie pochwale ze zdjęciami dla niezdecydowanych tak dla zachęty. B) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale już to czytałem dwa razy B) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.