Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

00110010000010011001 bransoleta przy GS-1100 to super sprawa, i jeszcze do tego czarna-wygląga niebiańsko. Tylko zdaje mi się że w czarnych bransoletach jako połączenie między poszczególnymi ogniwami stosują tworzywo, nie tak jak w srebrnych co są całe ze stali. Tak ma właśnie też GW-M5600BC

 

A teraz z innej beczki. Wczoraj oglądajac program muzyczny Viva puścili teledysk młodego piosenkarza co miał na ręce czarnego GLX-5600. Miło mnie zaskoczył, widać G-shocki można zobaczyć nie tylko w starych reklamówkach czy filmach. Piosenka nazywa sie Baby, a śpiewa Justin Bieber. Zegarek można w całości zobaczyć w około 2.25 minucie i na samym końcu teledysku.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001
post-29642-0-71395600-1331567822.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak się zmienia format godziny z 12 na 24 w DW 9052 ?? Nie mam po polsku instrukcji i nie wiem jak to zrobić:)

Dzięki za pomoc

 

 

-----------------------------------

 

Problem rozwiązany, nie wiedziałem że podświetlenie też jest guzikiem od ostawień funkcji :)

Edytowane przez EsoxNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tego kolesia bym za jaja powiesił....

 

http://www.allegro.p...cyjny_nowy.html

 

1048156717.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

23 maja napisałem mu :

 

"czemu sprzedaje pan podrobiony zegarek?Ten zegarek nawet nie przypomina gw-9200 Riseman. Posluguje sie pan niezgodnie z prawem nazwa Casio i G-Shock"

 

Jego odpowiedź:

 

"Szanowny Panie! Zegarek sprzedaje na prośbę mojego kolegi,który go dostał w prezencie, a nie posiada konta na allegro. I ja nie wnikam czy on jest oryginalny czy nie jest. Po prostu się na tym nie znam. Tak samo jak nie znam się na lataniu samolotem,naprawie urządzeń elektrycznych.Ba! nie wiem nawet też czy mój telewizor lcd LG jest oryginalny czy nie - i  też kupiłem go przez internet. cena była od 1 zł więc zakładając,ze to co Pan pisze jest prawdą,to i tak jest to dobra cena za replikę."

 

Zgłosiłem do allegro naruszenie zasad,przyszedl mail z podziękowaniem i obietnicą interwencji.Jak widać po dziś dzień aukcja nadal jest a cena wzrosła z 40 zl w niedziele do 102,5 zl dziś .Tak nawiasem ciekawe na ilu się zakończy.Współczuje zwycięzcy tej licytacji   :angry: .... 

 

Ps.Pudełko w zestawie jak najbardziej od G-shocka  :lol:

post-30742-0-10187300-1331569991.jpg

post-30742-0-67239500-1331570038.jpg

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Wynajalem sobie dzis mlot pneumatyczny aby rozkuc stary beton, rozkucie zajelo mi okolo 1,5 godziny. Oczywiscie G-SHOCK na rece :angry: Po skonczonej pracy sprawdzilem czy jest wszystko wporzadku z zegarkiem po za tym, ze rozkalibrowala sie tylko wskazowka od sekundnika to wszystko jest ok :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga dlaczego NETRUNNER i Zibi tak scigaja rozpowszechnianie instrukcji, a nie zajma sie fake'ami. Podrobki psuja marke Casio G-Shock. Moze po prostu latwiej pogonic kogos z forum czy firme niz kolesia z allegro? Moze im sie nie chce?

 

To, ze gosc pisze, ze sie nie zna na tym czy to podrobka czy nie, to go nie usprawiedliwia. Policji to nie interesuje czy sie znasz czy, sprzedajesz podrobki to lamiesz prawo.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100 % zgadzam się z przedmówcą .Pan NETRUNNER błyszczy na forum straszeniem kolegi który zrobił kawałek dobrej roboty by pomóc wielu osobom (wg.mnie nie szkodząc w żaden sposób marce Casio a nawet wręcz przeciwnie ),jak jest taki kozak i gość  z zapleczem prawnym niech się wykaże w ganianiu osób sprzedających podróby na allegro. Miło będzie przeczytać post od NETRUNNER o złapaniu lub przegonieniu paru gości handlujących fałszywkami.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stalo sie ;-) dziś przyszedł zamówiony Riseman,w związku z czym uroczyście dokonalem zmiany awatara ;) Pierwsze wrażenie : grubszy ,szerszy masywniejszy niz Mudman,lepszy look i prezencja. Mud mimo iz Master Of G wyglada przy nim troche odpustowo ,co nie umniejsza jego G-shockowosci 

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nowego 2310-1 ktoś już może ma? bo zastanawiam sie nad zakupem


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako,że do Casio g-shock dw 6600 nie mogę kupić"matalowego ochraniacza"naszła mnie myśl aby zaadoptować z jakiegoś innego dostępnego obecnie na rynku Casio.

 

Sporo tego jest na Baby-G,czy ktoś ma rozeznanie w tej sprawie i ewentualnie z którego modelu by podeszło do dw 6600?

 

JACA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąptpię żeby pasowało z baby-g . Każdy model ma swój kaganiec i każdy model ma inny kształt . Druga sprawa to baby-g są raczej mniejsze od g-shock bo to przeciez zegarki dla kobiet , co w zupełności uniemożliwia dopasowanie tych drutow.

Edytowane przez zielony991

GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gdyby miał choć jednozakresowy WaveCeptor, Tough Solar i kolory jak z GA-110 to byłby dla mnie G-Shockowym perpetum mobile. Takie moje uwagi. Ale zegar godny polecenia.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym modelu czyli GW3000, ten z niebieską tarczą właśnie.

Inne wersje kolorystyczne mnie nie kręcą ale czerń z nibieskim bardzo mi sie podobaje:-)

 

casio-g-shock-gw-3000-series1-250x250.jpg

 

 

Tylko ze cena jest w sumie wysoka około 1600 zeta, jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym modelu czyli GW3000, ten z niebieską tarczą właśnie.

Inne wersje kolorystyczne mnie nie kręcą ale czerń z nibieskim bardzo mi sie podobaje:-)

 

casio-g-shock-gw-3000-series1-250x250.jpg

 

 

Tylko ze cena jest w sumie wysoka około 1600 zeta, jakoś tak.

 

Bardziej chyba 1300, przymierzałem w TimeTrends, spory zegar, duży i fajnie wygląda. Jedyne co może być problemem, to w efekcie tego wyglądu ograniczenie, do czego go można nosić, taka niska uniwersalność, tak bym to nazwał.

Weź może pod uwagę jeszcze nowego GIEZa, GS-1300. To zegarek trochę bardziej uniwersalny wizerunkowo.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chyba 1300, przymierzałem w TimeTrends, spory zegar, duży i fajnie wygląda. Jedyne co może być problemem, to w efekcie tego wyglądu ograniczenie, do czego go można nosić, taka niska uniwersalność, tak bym to nazwał.

Weź może pod uwagę jeszcze nowego GIEZa, GS-1300. To zegarek trochę bardziej uniwersalny wizerunkowo.

 

Miałem Gieza bardzo fajny zegar, ale ten czarny z niebieska tarcza designersko wymiata.

A wiesz do czego nosić?? No od tego my miłośnicy zegarków mamy po kilka różnych od sportowych po klasyczne :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Gieza bardzo fajny zegar, ale ten czarny z niebieska tarcza designersko wymiata.

A wiesz do czego nosić?? No od tego my miłośnicy zegarków mamy po kilka różnych od sportowych po klasyczne :-)))

 

To zerknij sobie na zegar w realu, wygląda zupełnie inaczej niż na tych pseudo-fotkach, moim zdaniem lepiej. Jak założyłem, to miałem dylemat, bo design fajny, tylko tak jak pisałem, mam trochę innych zegarków a ten jakoś tak mi się nie widzi na zegarek codzienny. Jest taki "za ostry".


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001
post-29642-0-38955400-1331573799.jpg<

post-29642-0-75756200-1331573797.jpg

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

 

post-24711-0-83855000-1331573802.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zajebiaszczy ten biały, jaki to konkretnie model ? może swojej dziewczynie taki sprawie :)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Baby-G to: BG-5601-7ER  Jak zakupiłem swojego Risemana moja dziewczyna stwierdziła że chce Baby-G ;-) Podstawowym kryterium przy wybieraniu było to że ma być biały. Było kilka modeli białych ale na szczęście wybór padł na ten model który naprawdę świetnie się prezentuje. Zestawienie różu i bialego wyglada rewelacyjnie na dłoni dziewczyny. Kwadratowy kształt tarczy wygląda też korzystniej niż okragły-jak w większości innych baby-g, jest to taka miniaturka dw-5600 . Na allegro kosztuje z przesyłka 269 zl....Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszczy ten biały, jaki to konkretnie model ? może swojej dziewczynie taki sprawie :)

Baby-G 5601 7ER

Też kupiłem taki narzeczonej i jest nim zachwycona.

 

A co mi tam, też wrzucę foto. :D Baby G i G-Shock DW-5600.

 

post-28589-0-65435000-1331573823.jpg

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

No G 5601 7ER ladnie sie prezentuje :)

Szkoda, ze Baby-G sa tak zaniedbywane pod wzgledem Tough Solara i Wave Ceptora, nie narzekaja na brak tych funkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Baby-G sa tak zaniedbywane pod wzgledem Tough Solara i Wave Ceptora, nie narzekaja na brak tych funkcji?

 

Są tak zaniedbywane bo kobiety sie kieruja innymi kryteriami przy wyboże zegarka, i zapewne nie doceniłyby tego technologicznego dobrodziejstwa bo itak jest najważniejszy kolor i że jest ładny a zegarek wyposazony w TS i WS kosztowałby 30-50% więcej. więc po co przepłacać skoro wygląda tak samo ładnie :)

są zapewne wyjątki jak od każdej reguły :blink:

Edytowane przez 1TomTom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za to pytanie..jednak może tutaj znajdę szybka i konkretna odpowiedz.. rozerwała mi się szlufka paska mojego risemana:( gdzie można kupić nowy pasek? czy w ogóle jest do dostania? musi być oryginalny czy ewentualnie można coś dopasować(zdecydowanie wolałbym tego uniknąć..ale z drugiej strony nie wiem czy chcę zapłacić np 200 zł za nowy pasek..) A może jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.