Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Jestem z Toba jezeli chodzi o wybór "kanciatego" zegarka . . do mnie prostota,klasyka,ergonomia i proporcjonalność strasznie przemawia

-nie widziałem rastafariana,ale widziałem inne z logiem.Było ono dobrze widoczne,ale jednoczesnie niezamazywało odczytu godzin

Tylko tez wazne czy ten G bedzie w formie normalnego zegarka czy w formie "woła roboczego"..chodzi oto że obudowa nie chroni szkiełka tak jakbym sobie życzył i podczas tej drugiej opcji jest wielkie ryzyko zarysowań

-pozwól że zareklamuje swój temat w "Testy i rezenzje"..tam co prawda jest opisany inny model ale kształt ma taki sam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem kupic G-SHOCK AWG-101 -1AER z tej aukcj http://allegro.pl/it...er_g_shock.html

 

Cena niska w porównaniu do normalnych sklepow internetowych o jakies 200 zł czy to napewno orginał? Czy ten model ma jakies powazne wady?

 

Oryginał.

Nie masz gwarancji ani paragonu.

Stąd cena.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś czarnego dużego G. Co możecie polecić?

 

Najbardziej podoba mi się taki:

 

gw-9100mb-1er.jpg

 

ale cena jak dla mnie chora jak za kwarca :D

 

Nie pogardziłbym też takim:

 

G-9025A-1ER.jpg

 

ale wiem że to wersja limitowana i praktycznie nie do kupienia.. :D

 

A może ma ktoś jakiegoś czarnucha na sprzedaż? :D


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupisz GW-9000? Jest cały czarny, w dodatku ma solar i waveceptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupisz GW-9000? Jest cały czarny, w dodatku ma solar i waveceptor.

 

Chodzi Ci o tego z czerwonymi przyciskami?

Czy o tego:

 

GW9000A1ER.jpg

 

jeżeli mówisz o tym to niestety nie mogę go znaleźć na Alle

 

A co sądzicie o GULFMAN G-9100?


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z czerwonymi przyciskami to G-9000, chodzi mi o tego którego zdjęcie wstawiłeś. Jest popularny na allegro, ale teraz faktycznie nikt go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś w Polsce kupić takiego?

 

287715038_o.jpg?nc=833


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mówisz o tym to niestety nie mogę go znaleźć na Alle

 

Zamiast gw-9000 wpisujcie gw-9000a, u pewnych sprzedających są cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-30585-0-68679600-1331561289.jpg<

post-30585-0-21493600-1331561288.jpg

Edytowane przez Lawnowerman
REGULAMIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]post-8047-0-05428100-1331561314.jpg[


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie mogę kupić i za ile RISEMANA w wersji MB- wyświetlacz w negatywie.

Wzięło mnie na G-shocka, czarnego, z negatywowym wyświetlaczem.

Moje typy to GW-7900, GW-9100 MB (tutaj jednak cena jest zaporowa), ale najbardziej odpowiadałby mi Riseman w takiej wersji.

 

AHA, kolejne pytanie, który z G-shocków, posiada 2 równoległe stopery, tak jak Mudman G-9000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio mialem okazje byc w Wawce wiec jak fan G nie omieszkalem zawitac do salonu serwisu Time Trend w Jankch:)Z przykroscia stwierdzam ze wiekszosc G to MINIATURKI:/Dla mnie kwintesencja G jest Kultowy DW-8300 pancerny duzy taki powinien byc moim nie liczacym sie zdanie G.Jedynie duze wrazenie zrobil mna mnie GWF-1000:)Piekne cacuszko wysmienicie prezentuje sie w gablocie i jak na rece:)Oczywiscie test nadgarstkowy obowiazkowo byl:)Fotek niestety nie bedzie bo nie pomyslalem i aparat zostal w samochodzie:/Ale moze nastepnym razem bedzie okazja:)Coz cena nowego Froga 1900zl z haczykiem jest dosc wysoka jednak mysle ze wart jest tych niemalych pieniedzy:)Trza ciulac albo kredycik hehe:)

Edytowane przez qqryku

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post sie Tobie sklonowal B)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duzy wysyp fake'ow na Allegro. Zwlaszcza jeden gosc sporo sie w tym udziela.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest wielkim optymistą, bo po mojemu to nawet średnio bystry szympans nie nabierze się że to oryginały. Sprytne jest to, że wystawił te cuda za cenę zbliżoną do oryginału... Będę śledził tą aukcję, ciekawe czy ktoś da się naciągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię dobijać Lestaf, ale ludzie naprawdę nie wiedzą co kupują, najczęściej z brku czasu, żeby sprawdzić przed zakupem, lub po prostu głupoty ;)

 

To jest naprawdę u nas niezły biznes, parę przykładów:

 

http://allegro.pl/item952603502_casio_g_shock_dw_8200_frogman_titanium.html

 

http://allegro.pl/item965868441_g_shock_frogman_titanium_dw_8200_aukcja_bcm.html

 

http://allegro.pl/item964742836_bape_casio_g_shock_dw_6900_nowy_adicolor_oldschool.html

 

Na ebayu ludzie też kupują, tylko że taniej.

 

A co do zwrotu - pewnie już faceta nie będzie jak się znajdzie jakiś niezadowolony.

 

Ps. 3 opcja może być taka, że chcą mieć coś z logiem i nawet jeśli podejrzewają, że to podróbka - to kto z ich otoczenia się zorinetuje? A 150zł za Frogmana? Okazja :)

Edytowane przez mickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię dobijać Lestaf, ale ludzie naprawdę nie wiedzą co kupują, najczęściej z brku czasu, żeby sprawdzić przed zakupem, lub po prostu głupoty ;)

 

Bardziej z glupoty niz z braku czasu. Po pierwsze ile czasu potrzeba na wpisanie do google'a hasla np. frogman 8200. Po drugie kiedys nie raz pisalem do takich ludkow, ze to podrobki, opisujac dlaczego, zalaczajac linki do odpowiednich stron, zdjec itp. Oni nadal licytowali. Raz tylko jeden gosc odpuscil.

A jak ktos kupuje fake tylko dlatego, zeby bylo znane logo zwlaszcza jesli taki fake nawet nie jest podobny do oryginalu to juz dla mnie kompletny debilizm.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Eee no bez przesady ze zaraz glupota, nie kazdy kupujacy jest obeznany w temacie i interesuje sie zegarkami. Po prostu nie wiedza. Debilem jest ten kto sprzedaje podrobiony produkt a nie ten ktory kupuje. Kupujacy staje sie ofiara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos wie, ze to podrobka, do tego nieudolna, a i tak kupuje zeby sie pochwalic przed znajomymi, ktorzy nie maja zielonego pojecia w temacie to jak to nazwac?

Dla mnie to jest glupota!


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.