Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie początek był podobny, odwiedzałem sobie forum od czasu do czasu nie zakładając konta, pomagało mi to, bo widziałem że nie jestem jedynym czubem w Polsce :)

No ale rozrastajaca się kolekcja zmusiła do dołączenia do grona niezdiagnozowanych jeszcze świrów.

Od pewnego momentu kolekcji nie dało się już pozostać anonimowym:)

No i nie mogę też zapomnieć o roli Waldka który to już ostatecznie przekonał mnie że nie ma co ukrywać kolekcji tylko dla siebie w szafie:)

Echh,dla Ciebie to początek długiej i kosztownej drogi.....ale warto :)

Dobrze zrobiłeś :)

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę... Jestem miłośnikiem G-shocków, od całkiem niedawna :)

Chciałem się z Wami podzielić informacją (pewnie już niektórzy wiedzą), że ponoć w połowie 2018 wejdzie na rynek nowy Rangeman: New G-Shock Rangeman GPR-B1000-1 with GPS Navigation

Pozdrawiam!

tabarts

 

PS: Matej - jestem wielkim fanem Twoich świetnych recenzji i rozległej wiedzy na temat G-Shocków!

Ja w swojej kolekcji mam póki co Mudmastera: GWG-1000-1A3 ale pochwalę się, że w najbliższy czwartek mam dostać prosto z Japonii Frogmana GWF-D1000NV-2JF oraz Gravitymastera GPW-2000-3AJF. Taki konkretny prezent pod choinkę sobie zrobiłem :) Dosłownie co 10 minut sprawdzam status przesyłki kurierskiej ... :)

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco! Długo przeglądałem forum bez rejestracji konta, aż postanowiłem się zarejestrować dzisiaj :)

Witam nowego Kolegę.

Obyś został na dłużej :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł najtańszy dotychczas G z mojej kolekcji i cieszy wcale nie najmniej ;) w końcu mój rozmiar :D

cyfry na tarczy kojarzą mi się z prędkościomierzem rodem z jakiegoś "ścigacza", jestem nim zauroczony :)e744a5041ec1a0ed86a431faccc62bc2.jpg

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę... Jestem miłośnikiem G-shocków, od całkiem niedawna :)

Witam serdecznie :) Edytowane przez Hub3rtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Kupiłbym nowego Risemana .Miałem sprzedałem i żałuję sromotnie.Jakby kto widział , słyszał  ,wiedział gdzie by zalegał to proszę o cynk.Chodzi mi o kupno w Polsce bo  za granicą nigdy nie kupowałem.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas świątecznych zakupów:)

A tak naprawdę czekając na ławeczce aż moja lepsza połowa wyjdzie w końcu ze sklepu :P

post-93923-0-58056900-1513773847_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie miał bliźniaka na forum..... ale nic więcej nie powiem.

Już nie tylko ja będę psuł wam dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł najtańszy dotychczas G z mojej kolekcji (...)

O, G-056 - fajny. Taki G inny, niż wszystkie. Kiedyś nawet chciałem go pozyskać do zrobienia omówienia na kanale. Graty, bo to już rodzynek w dzisiejszych czasach. :)

 

Podczas świątecznych zakupów:)

 

No to pozamiatałeś. Robi wrażenie. Graty. :) Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet wiem kto:) i bardzo dobrze :) niech obywatele się bogacą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, G-056 - fajny. Taki G inny, niż wszystkie. Kiedyś nawet chciałem go pozyskać do zrobienia omówienia na kanale. Graty, bo to już rodzynek w dzisiejszych czasach. :)

ta nietypowość mnie kręci :D jak się tylko na grupie pojawił to wiedziałem, ze będzie mój  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie miał bliźniaka na forum..... ale nic więcej nie powiem.

Już nie tylko ja będę psuł wam dzień :P

Brat blizniak dojechał :D

 

V30MBJ4.jpg

 

BfJQ8KH.jpg

 

PGNAVIb.jpg

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje... :) powiem Wam ze fajny rozmiar. Mniejszy od MTG.

 

Fota na szybko nadgarstkowa bo skonczylem skracanie bransolety... :)

 

6lYWe8f.jpg

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Tomasz :)

Dziekuje... powiem Ci ze bardzo fajny sikor i rozmiar by Ci pasował bo jest duzo mniejszy od MTG... :) jak wroce zrobie fote obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Szuwar! :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję Tomku - widzę że żarty się skończyły... no i zamykasz pewien rozdział bo niby co jeszcze można kupić jeśli chodzi o g-shock'i  :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Też gratuluję MRG  to już ostatni szczebel w G-shock  :)  :wub:  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim...Piotrek... Kot20 dobrze napisał... a druga sprawa to trzeba po woli odkupić kilka modeli bo coś musiałem poświecic pod ten zakup... :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.