Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, te rabaty strasznie kuszą - np King w pozytywie wychodzi 614zł :ph34r:

https://www.ebay.pl/sch/Zegarki-na-r-k-i-kieszonkowe/14324/m.html?item=131068637276&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_ssn=ioomobile

 

Ale kupowanie zegarka dzień po dniu, to juz chyba przesada :rolleyes::lol:

 

Panowie jak się ma sprawa z dodatkowymi opłatami za zegar np.King jak w tym przypadku i od tego sprzedawcy?

Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanko do biegłych odnośnie gd-350.Włączam alarmy po kolei i potem wyskakują mi dwa zera.Przypuszczam że to długość alarmu ale nie jestem pewny.No więc załączam te dwa zera i co dalej? Przytrzymuję ,kombinuję i echo,nic nie mogę ustawić.Jedynie co to włączam i wyłączam sygnał co godzinny.A zera ani rusz nie drgną.

Te dwa zera to funkcja SIG, znaczy ustawiasz tam pikanie pełnej godziny lub nie (on/off - SIG widoczny/niewidoczny na dole ekranu).

Długość alarmu jest stała, 10 sek. i nie można tego zmienić.

Znaczy jak przestawisz to :00 to szacun i ja się wypisuję z forum   :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma sprawa z dodatkowymi opłatami za zegar np.King jak w tym przypadku i od tego sprzedawcy?

Podpowiedzcie proszę.

Przecież masz lokalizację poza unią europejską to i tak trzeba się szykować na opłaty.

 

Jak nie będzie to super a jak będą to trzeba płacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa zera to funkcja SIG, znaczy ustawiasz tam pikanie pełnej godziny lub nie (on/off - SIG widoczny/niewidoczny na dole ekranu).

Długość alarmu jest stała, 10 sek. i nie można tego zmienić.

Znaczy jak przestawisz to :00 to szacun i ja się wypisuję z forum   :D

Sygnał to wiem bo nie było problemów ale najbardziej chodziło mi o te dwa zera nie dałem rady tego ruszyć.Teraz już wiem że nie ma co cykać bo i tak nic nie wycykam :) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma sprawa z dodatkowymi opłatami za zegar np.King jak w tym przypadku i od tego sprzedawcy?

Podpowiedzcie proszę.

Tak naprawdę to loteria , mogą być ale nie muszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to loteria , mogą być ale nie muszą ;)

 

,...cos w tym jest na rzeczy, dlatego poza jednym citkiem (nic nadzwyczajnego poza samym eco-drivem) lorusem i timexem, który okazal się porazka, dalem sobie spokoj i z Seiko i pozostałymi innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To model nieoferowany już od paru lat, nowego w Polsce raczej nie uświadczysz. Albo zagraniczne portale albo używki u nas.

Nowe 9200 widzialem jeszcze w sklepach stacjonarnych w grudniu

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe 9200 widzialem jeszcze w sklepach stacjonarnych w grudniu

 

Taplaltakl.

O proszę - to dobre wieści. A gdzie widziałeś nowe Ryśki? To info mogłoby się przydać fanom modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe 9200 widzialem jeszcze w sklepach stacjonarnych w grudniu

 

Taplaltakl.

W Łodzi?

Dawaj namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź albo Pabianice, dam konkretnie znac jak go znowu namierzę.

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu mój znajomy kupił nowego w Bydgoszczy za 820zl.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś was może chce przygarnąć żelka? Praktycznie nie noszę go. Znalazłem coś nowegob8393d75199a6af37eedf73a5c3f5df7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ziom4671

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

IMG_20171219_105911.jpg

 

IMG_20171219_105926.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, ta wersja kolorystyczna zdecydowanie daje radę. Fajne fotki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.gif Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza ;)

 

Dzięki :)

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę... Jestem miłośnikiem G-shocków, od całkiem niedawna :)

Chciałem się z Wami podzielić informacją (pewnie już niektórzy wiedzą), że ponoć w połowie 2018 wejdzie na rynek nowy Rangeman:

New G-Shock Rangeman GPR-B1000-1 with GPS Navigation

 Pozdrawiam!

tabarts


PS: Matej - jestem wielkim fanem Twoich świetnych recenzji i rozległej wiedzy na temat G-Shocków!

Ja w swojej kolekcji mam póki co Mudmastera: GWG-1000-1A3 ale pochwalę się, że w najbliższy czwartek mam dostać prosto z Japonii Frogmana GWF-D1000NV-2JF oraz Gravitymastera GPW-2000-3AJF. Taki konkretny prezent pod choinkę sobie zrobiłem :) Dosłownie co 10 minut sprawdzam status przesyłki kurierskiej ... :)

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco! Długo przeglądałem forum bez rejestracji konta, aż postanowiłem się zarejestrować dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie początek był podobny, odwiedzałem sobie forum od czasu do czasu nie zakładając konta, pomagało mi to, bo widziałem że nie jestem jedynym czubem w Polsce :)

No ale rozrastajaca się kolekcja zmusiła do dołączenia do grona niezdiagnozowanych jeszcze świrów.

Od pewnego momentu kolekcji nie dało się już pozostać anonimowym:)

No i nie mogę też zapomnieć o roli Waldka który to już ostatecznie przekonał mnie że nie ma co ukrywać kolekcji tylko dla siebie w szafie:)

Echh,dla Ciebie to początek długiej i kosztownej drogi.....ale warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jestem tutaj nowy i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę... Jestem miłośnikiem G-shocków, od całkiem niedawna :)

Chciałem się z Wami podzielić informacją (pewnie już niektórzy wiedzą), że ponoć w połowie 2018 wejdzie na rynek nowy Rangeman: New G-Shock Rangeman GPR-B1000-1 with GPS Navigation

Pozdrawiam!

tabarts

 

PS: Matej - jestem wielkim fanem Twoich świetnych recenzji i rozległej wiedzy na temat G-Shocków!

Ja w swojej kolekcji mam póki co Mudmastera: GWG-1000-1A3 ale pochwalę się, że w najbliższy czwartek mam dostać prosto z Japonii Frogmana GWF-D1000NV-2JF oraz Gravitymastera GPW-2000-3AJF. Taki konkretny prezent pod choinkę sobie zrobiłem :) Dosłownie co 10 minut sprawdzam status przesyłki kurierskiej ... :)

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco! Długo przeglądałem forum bez rejestracji konta, aż postanowiłem się zarejestrować dzisiaj :)

Fajne, że się zarejestrowałeś :)

Dziękuję bardzo za miłe słowa, to bardzo budujące :)

Prezent ... rewelacja, pozazdrościć i pogratulować jednocześnie

Tylko muszą być fotki jak zegarki dojadą, wiesz bez tego się nie liczy ;)

Pozdrawiam serdecznie

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jak tylko zegarki dojdą to zrobię fotki i podeślę

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie początek był podobny, odwiedzałem sobie forum od czasu do czasu nie zakładając konta, pomagało mi to, bo widziałem że nie jestem jedynym czubem w Polsce :)

No ale rozrastajaca się kolekcja zmusiła do dołączenia do grona niezdiagnozowanych jeszcze świrów.

Od pewnego momentu kolekcji nie dało się już pozostać anonimowym:)

No i nie mogę też zapomnieć o roli Waldka który to już ostatecznie przekonał mnie że nie ma co ukrywać kolekcji tylko dla siebie w szafie:)

Echh,dla Ciebie to początek długiej i kosztownej drogi.....ale warto :)

Dzięki piękne za Twój post. Właśnie powoli staje się miłośnikiem zegarków... Żona faktycznie zauważyła, że mam praktycznie na każdy dzień inny zegarek i dla niej nie jest to normalne hehe. Ale tłumaczę jej , że ona ma tak z ciuchami ... U mnie w tym roku zaczęło się od Seiko Alpinist SARB017, czyli klasyka ale g-shock to nie był. Po nim kupiłem Mudmastera po obejrzeniu kilku filmików. Jak już dofrunal Mudmaster to już się zakochałem w całej serii... A najlepsze jest to, że mój pierwszy zegarek to był Casio zwykły najprostszy kwarcowy wskazowkowy - na Pierwszą Komunię świętą. Miałem go 16 lat... I zegarmistrz w końcu powiedział przy ntej wymianie baterii, ze juz nie chce dzialac. Potem fascynowaly mnie zegarki mechanicznie. Kupiłem Doxe na allegro z lat '60 i miałem ja jako taki klasyk do marynarki. W 2006 r. Kupiłem swatcha tachymater irony i to było na tyle. Oba te zegarki są na chodzie, aż w końcu w tym roku obudził się we mnie "zew" i kupiłem alpinista i potem te 3 gshocki. Przyznam, że filmiki Mateja po zakupie Mudmastera wiele mi pomogły. Świetna praca! Bardzo jestem ciekaw tego Froga i Gravitymastera. Obiecałem sobie, że to już "koniec" na dłuższy czas...ale cały czas chodzą mi teraz po głowie Gulfmaster z quadsensorem i pewnie jak wyjdzie ten Rangeman w lecie 2018 to też to zapragne hehe. Na szczęście nie mam już budżetu. I tak to sobie tłumaczę. Ale jakoś nie wierzę, że rok 2018 będzie bez zegarka. Nie koniecznie musi to być nową seria master od g. Jest tyle pięknych zegarków, ale do Casio mam ogromny sentyment... Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.