Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Również gratuluję MR-G - niech się nosi !

 

A do mnie dotarł najtańszy dotychczas G z mojej kolekcji i cieszy wcale nie najmniej ;) w końcu mój rozmiar :D
cyfry na tarczy kojarzą mi się z prędkościomierzem rodem z jakiegoś "ścigacza", jestem nim zauroczony :)
 

 

Swietny jest - Gratuluję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dużo mniejszy" to spora przesada, powiedziałbym zgrabniejszy.

No i full tytan dodaje mu efektu masywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Ja na razie kontynuuję noszenie bida MTG-G  :P 

Ale w G jest to fajne, że model za 300zł może też cieszyć  :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w G jest to fajne, że model za 300zł może też cieszyć  :rolleyes:  

 

W pełni się zgadzam... poniżej jedyny zegarek którego bym nie oddał - a jest jednym z najtańszych jakie kiedykolwiek miałem, chyba jedynie zakup zwykłego 5610 wyszedł mi taniej, a noszę go najczęściej i zawsze zerkanie na wyświetlacz sprawia mi cholerną radochę:

 

DSC09711.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzisiaj i ja doczekałem się mojej przesyłki  :)  Na pierwszy ogień podsyłam zdjęcia Froga...bo Matej pisał, że jak nie wyślę, to się nie liczy  ;)  Bałem się tego odcienia niebieskiego, ale "na żywo" wg mnie wygląda rewelacyjnie... Muszę jeszcze pozmieniać datę i godzinę...bo jeszcze mam Japonię  :)  Zaraz biorę się za filmiki żeby go "rozpracować"  :)


i żabka jeszcze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Nie wiem czy to był dobry pomysł kupować 2 na raz...bo teraz nie wiem, którego pierwsze "rozkminiać"  :) Gravitymaster też robi ogromne wrażenie!


a tak prezentują się w trójkę. Mudmaster jest jednak "przystojniaczek"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gratisie zapewne dostaniesz jeszcze cło i VAT do zapłaty ;)

Kilka postów wyżej podałem linka do jakiegoś sklepu z UK, gdzie była w miarę sensowna cena nowego Ryśka. Sklepu nie znam, ale maja płatność PayPal, więc w sumie w miarę bezpiecznie.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Co za rabacik?

 

Taplaltakl.

no -15% na wszystko co jest kup teraz, tak w skrócie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarł najtańszy dotychczas G z mojej kolekcji i cieszy wcale nie najmniej ;) w końcu mój rozmiar :D

cyfry na tarczy kojarzą mi się z prędkościomierzem rodem z jakiegoś "ścigacza", jestem nim zauroczony :)

 

Witam serdecznie :)

 

I słuszne skojarzenie. Też kiedyś na nie chorowałem.

Robili to dla Kawasaki. Płaskie i niewielkie ale wytrzymałe. Pod motocyklową kurtkę.. ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj doczekałem się na swojego japonczyka. Kolor wydaje sie ciekawy jak dla mnie. Patrząc na serie GA110 nie podoba mi sie plastikowe zapięcie paska oraz brak świecących wskazowek. Na wielu stronach piszą ze sie świeca może nie w 5aer. Smuteczek. Ogólnie zegarek na wielki plus.

post-101988-0-04195200-1513883715_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje... :) powiem Wam ze fajny rozmiar. Mniejszy od MTG.

 

Fota na szybko nadgarstkowa bo skonczylem skracanie bransolety... :)

 

Chciałoby się napisać graty zakupu, ale podobno ostatnio pewnym osobom to się nie podoba :lol: A więc niech się nosi ;) Swego czasu też na niego chorowałem i nawet sprzedałem trochę swojego złomu ale nieprzewidziane wydatki wzięły górę nad moimi zachciankami :D Teraz doszedłem do wniosku że zbieranie zegarków tylko po to, żeby leżały w pudełku i się kurzyły to nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.