Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania dla wszystkich za rady i naprowadzania 👍 

Set na lato 

 

20210330_162028_HDR.thumb.jpg.c87497a0fbec59ce97aa4f691dc9d615.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2021 o 15:49, unadarek napisał(-a):

fakt  - porysowany 

 

399276917_Zrzutekranu2021-03-28154850.jpg.d5db1e556a25c5cdac25994089a7fe2e.jpg

to i cena powinna nie być idealna - tak z 350zł 

Rzeczywiście porysowany z lekka i opisując idealny to jawne oszustwo!

No ale nie przeginajmy w drugą stronę.

Jeśli cena byłaby tak końcowo z 600 zł. to mimo wszystko byłaby to dobra oferta.

Widać że te rysy dość łatwo byłoby spolerować bo nie widać aby były głębokie ani żadne ubytki.

Musimy brać poprawkę na ludzi którzy zajoba na temat zegarków nie mają i dla nich to rzeczywiście może być stan bardzo dobry a jak używany to nawet i może idealny w takim stanie 😉 

Jak ostatnio było z tym Citkiem co pisał że nowy a miał skracaną bransoleta i noszony ale dla laika co miał go kilka dni to dla większości nie w temacie jak nowy bo nie powycierany jeszcze ^_^ 

Kupujesz kilkuletnie auto i napisane igła, stan idealny a przecież to niemożliwe chyba że był w stanie NOS i nikt nim nie jeździł a stał od nowości na kołkach 😁 

Tomek (@tommly), rysa w G to mały problem, ciuchy też.

Gorzej jak stalowa koperta jest z wgniotkami, ubytkami bo nic nie zrobisz (no chyba że laser i punktowe napawanie ale to już dla drogich zegarów gra warta świeczki) a tutaj to tylko dobry opis się należy i adekwatna cena.

Sam zegar można doprowadzić do stanu dla Nas jak najbardziej akceptowalnego 😎

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Rzeczywiście porysowany z lekka i opisując idealny to jawne oszustwo!

No ale nie przeginajmy w drugą stronę.

Jeśli cena byłaby tak końcowo z 600 zł. to mimo wszystko byłaby to dobra oferta.

Widać że te rysy dość łatwo byłoby spolerować bo nie widać aby były głębokie ani żadne ubytki.

Musimy brać poprawkę na ludzi którzy zajoba na temat zegarków nie mają i dla nich to rzeczywiście może być stan bardzo dobry a jak używany to nawet i może idealny w takim stanie 😉 

Jak ostatnio było z tym Citkiem co pisał że nowy a miał skracaną bransoleta i noszony ale dla laika co miał go kilka dni to dla większości nie w temacie jak nowy bo nie powycierany jeszcze ^_^ 

Kupujesz kilkuletnie auto i napisane igła, stan idealny a przecież to niemożliwe chyba że był w stanie NOS i nikt nie jeździł 😁 

Tomek (@tommly), rysa w G to mały problem, ciuchy też.

Gorzej jak jest stalowa koperta jest z wgniotkami, ubytkami bo nic nie zrobisz a tutaj to tylko dobry opis się należy i adekwatna cena.

Sam zegar można doprowadzić do stanu dla Nas jak najbardziej akceptowalnego 😎

 

Tomasz, ale sam wiesz, że u mnie rysy na szkle to dyskwalifikacja, nie bawię się w polerki, bo zwyczajnie szkoda mi czasu i pieniędzy. A bezel, czy pasek, to żaden  problem kupić i wymienić. Ale ja to zawsze po prostu mam szczęście do takich przypadków :)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Tomasz, ale sam wiesz, że u mnie rysy na szkle to dyskwalifikacja, nie bawię się w polerki, bo zwyczajnie szkoda mi czasu i pieniędzy. A bezel, czy pasek, to żaden  problem kupić i wymienić. Ale ja to zawsze po prostu mam szczęście do takich przypadków :)

Czekaj poleje Ci 🥃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

Tomasz, ale sam wiesz, że u mnie rysy na szkle to dyskwalifikacja, nie bawię się w polerki, bo zwyczajnie szkoda mi czasu i pieniędzy. A bezel, czy pasek, to żaden  problem kupić i wymienić. Ale ja to zawsze po prostu mam szczęście do takich przypadków :)

No OK a co robisz jak przytrafi Ci się rysa na szkiełku w G? 

Zegarek do zbycia jako uszkodzony na olx za pu ceny? 😁

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Rzeczywiście porysowany z lekka i opisując idealny to jawne oszustwo!

No ale nie przeginajmy w drugą stronę.

Jeśli cena byłaby tak końcowo z 600 zł. to mimo wszystko byłaby to dobra oferta.

Widać że te rysy dość łatwo byłoby spolerować bo nie widać aby były głębokie ani żadne ubytki.

Musimy brać poprawkę na ludzi którzy zajoba na temat zegarków nie mają i dla nich to rzeczywiście może być stan bardzo dobry a jak używany to nawet i może idealny w takim stanie 😉 

Jak ostatnio było z tym Citkiem co pisał że nowy a miał skracaną bransoleta i noszony ale dla laika co miał go kilka dni to dla większości nie w temacie jak nowy bo nie powycierany jeszcze ^_^ 

Kupujesz kilkuletnie auto i napisane igła, stan idealny a przecież to niemożliwe chyba że był w stanie NOS i nikt nie jeździł 😁 

Tomek (@tommly), rysa w G to mały problem, ciuchy też.

Gorzej jak jest stalowa koperta jest z wgniotkami, ubytkami bo nic nie zrobisz a tutaj to tylko dobry opis się należy i adekwatna cena.

Sam zegar można doprowadzić do stanu dla Nas jak najbardziej akceptowalnego 😎

 

w większości zgadzam się   troche za nisko walnąłem z ceną  ale...ale nie wszystkie szkła da się polerować a jak głębsze rysy to tylko wymiana a to już koszty :)  Sam ma kilka  zegarków porysowanych wiec, idzie się przyzwyczaić ( z czasem będę powolutku, pomalutku likwidował ryski )  - ja tam wybredny nie jestem :)   pod Stalingradem w 1942  nie tak mieli porysowane szkła w zegarkach i nie robili z tego problemu :)  - no musiałem troche pomarudzić 

 

smerf.png.b0d081ce0324c057f49dd26b0d470fd6.png

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No OK a co robisz jak przytrafi Ci się rysa szkiełka w G? 

Zegarek do zbycia jako uszkodzony na olx za pu ceny? 😁

Ja będę bardzo przeżywał ale jakaś z tym przeżyje ale żeby kupić z rysą 

 

RageFaceNo-5ae79bcd3128340037321cb4.thumb.jpg.58aea06837c5cb7aa81e8598f28261c6.jpg

 

Edyta: nie porównujmy swoich rys do cudzych, swoja to swoja jak blizna ;)

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

Ja będę bardzo przeżywał ale jakaś z tym przeżyje ale żeby kupić z rysą 

 

RageFaceNo-5ae79bcd3128340037321cb4.thumb.jpg.58aea06837c5cb7aa81e8598f28261c6.jpg

Dlatego kupuje się nowe za full cenę i ma się spokój a nie szuka okazji na OLXie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał(-a):

Dlatego kupuje się nowe za full cenę i ma się spokój a nie szuka okazji na OLXie :D 

To najlepsze rozwiązanie, ale też się ludzie trafiają co maja bez rys za pu ceny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

To najlepsze rozwiązanie, ale też się ludzie trafiają co maja bez rys za pu ceny 😁

Daj Boziu jak najwięcej takich 🙏 

Sam kilka starych modeli bym kupił ale trafić w takich stanach to praktycznie niemożliwe a jak już się trafi to cena zaporowa 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Dlatego kupuje się nowe za full cenę i ma się spokój a nie szuka okazji na OLXie :D 

jakby wszyscy kupowali nowe to by się świat zawalił i byłoby nudno !!! 

 

54.png.8cce44e28a377cb85a112c20ba87f2f0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło. 

 

856138011_20210330_182649_HDR2.thumb.jpg.595abd9cdd7d7eb1798dc63573059de3.jpg

 

1351297169_20210330_182655_HDR2.thumb.jpg.9b5f307b625718aa54f245b725b83725.jpg

 

A ciuchy z bb do starej kostki. 

 

1111578234_20210330_183656_HDR2.thumb.jpg.22c29e8d8b4efa60753b223e1140f3d7.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Spoko wyszło.

Ja bym dam czarną szlufką do żółtka bo ta złota metalowa gryzie się z całością i pasuje jak świni siodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GTB napisał(-a):

Ja bym dam czarną szlufką do żółtka bo ta złota metalowa gryzie się z całością i pasuje jak świni siodło.

Faktycznie, czarną trza założyć ze dwie są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, GTB napisał(-a):

Ja bym dam czarną szlufką do żółtka bo ta złota metalowa gryzie się z całością i pasuje jak świni siodło.

czy ja wiem... czy nie pasuje .... 

 

1232673479_Zrzutekranu2021-03-30193115.jpg.4b01e12c672e7b8ba6462fb2762eccc3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

czy ja wiem... czy nie pasuje .... 

Darek , skąd ty to bierzesz 😂

Po tym obrazku jestem w 100% przekonany , że świni siodło nie pasuje 😆 - tak jak złota metalowa szlufka w żółtku @eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szlufki 100% zgoda co do świni bym polemizował :) hihihi (zdjęcie z dzieciństwa - trudne było ) hihiihhii 

 

PS - dobrze aby w tych czasach ktoś chodź odrobine się uśmiechnął  :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek powinien swój wątek a lá "tiktok pisany" założyć i gromadzić tam swoje strasburgery.. Ma ewidentny talent do tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, drVanSteiner napisał(-a):

Mój przebieraniec 😁

88o6ZtW.jpg?1

Trzeba się stroić do lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrałem na zeszłoroczne wakacje, z których nic nie wyszło. Może w tym roku się uda.

Ale Gulf zostanie już jak jest, bo ciężko się bezel zmienia. Ten metalowy jest szerszy od tego z tworzywa (zachodzi na niego)


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że pan Adam złożył trzy słitaśne Romany i został z nimi na lodzie a w wątku rzeczonym nie może odpowiedzieć bo zamknięty przez kolegów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.