Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2021 o 09:31, selphy napisał(-a):

Trochę się stęskniłem za dużymi g-shockami.

Więc czekam na tego ;)

 

GWF-A1000RN-8AER_OR13_beautyshot1_web-905x1024.thumb.jpg.a178aab01e9f8060a93a93d41a69899d.jpg

 

To ja w takim razie prosze o jak największa ilość fotek w porównaniu z innymi modelami G, oczywiście o ile to jest możliwe

 

-Czy Ty nie miałeś wcześniej wersji GWF ? Jezeli dobrze myśle, to bardzo prosiłbym o kilka słów porównania z wersją GWF... chodzi mi tylko odczucia nadgarstkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

To ja w takim razie prosze o jak największa ilość fotek w porównaniu z innymi modelami G, oczywiście o ile to jest możliwe

 

-Czy Ty nie miałeś wcześniej wersji GWF ? Jezeli dobrze myśle, to bardzo prosiłbym o kilka słów porównania z wersją GWF... chodzi mi tylko odczucia nadgarstkowe.

 

Dam znać, GWF miałem dawno, ale coś tam pamiętam. Obecnie mam tylko kostki, więc dużego porównania nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selphy napisał(-a):

 

Dam znać, GWF miałem dawno, ale coś tam pamiętam. Obecnie mam tylko kostki, więc dużego porównania nie będzie ;)

 

No to czekam równie zniecierpliwiony :)

 

Ty porównasz analogową żabę do kostki, a ja sobie porównam GWF DO kostki - nie będzie perfekcyjnie, ale jakiś zarys sobie wykreuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, -mrovka- napisał(-a):

 

To ja w takim razie prosze o jak największa ilość fotek w porównaniu z innymi modelami G, oczywiście o ile to jest możliwe

 

-Czy Ty nie miałeś wcześniej wersji GWF ? Jezeli dobrze myśle, to bardzo prosiłbym o kilka słów porównania z wersją GWF... chodzi mi tylko odczucia nadgarstkowe.

Jak dla mnie minus GWFA to twardy pasek :) GWF-1000 wypada 10x lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, murcins napisał(-a):

Jak dla mnie minus GWFA to twardy pasek :) GWF-1000 wypada 10x lepiej :)

 

Jest też wersja na bransolecie... najlepszej bransolecie, jaką do tej pory wypuściło Casio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, murcins napisał(-a):

Jak dla mnie minus GWFA to twardy pasek :) GWF-1000 wypada 10x lepiej :)

 

Według mnie, kwestia miękkości paska w przypadku froga to kwestia dalszoplanowa.

Kwestią najważniejszą w tym modelu jest..jak układa się na łapie.

Na YT znalazłem filmik z informacją, że w porównaniu z GWF lub GWFd, nowy frog jest 'przyjemnijeszy' dla nadgarstka - tzn bardziej jest dopasowany.

Aczkolwiek, to też pewnie jest bardzo indywisualna sprawa.

 

 

54 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Jest też wersja na bransolecie... najlepszej bransolecie, jaką do tej pory wypuściło Casio :)

 

Piszesz o frogu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O GWF-A1000XC (zdjęcia pożyczone z internetów). Jest jeszcze GWF-A1000C, ale ma nieco inne łączniki ogniw bransolety.

 

Oryginalny Zegarek Męski Casio G-Shock FROGMAN GWF-A1000XC-1 5 300,00 zł -  Kaktus24.pl

 

Nadszedł nowy Frogman: oto Casio G-Shock GWF-A1000XC! | OffTech

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał(-a):

O GWF-A1000XC (zdjęcia pożyczone z internetów). Jest jeszcze GWF-A1000C, ale ma nieco inne łączniki ogniw bransolety.

 

Oryginalny Zegarek Męski Casio G-Shock FROGMAN GWF-A1000XC-1 5 300,00 zł -  Kaktus24.pl

 

Nadszedł nowy Frogman: oto Casio G-Shock GWF-A1000XC! | OffTech

 

 

No to zmiotłeś mnie pod dywan tymi zdjęciami.

Nawet nie wiedziałem o takiej odsłonie tego modelu.....

 

Hmmm..jak to jest że Casio daje ciała przy nowym kwadratowym MRG*, a przy frogu to aż oczy pieszczą i łechcą zmysły :)

 

*czepiam się ceny, bo poza tym wyglada jak kazda inna kostka - nie czepiałbym się gdyby mu zaoferowali jakiś niepwtarzalny styl, jak np w przypadku starych kwadratowych mrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Według mnie, kwestia miękkości paska w przypadku froga to kwestia dalszoplanowa.

Kwestią najważniejszą w tym modelu jest..jak układa się na łapie.

Na YT znalazłem filmik z informacją, że w porównaniu z GWF lub GWFd, nowy frog jest 'przyjemnijeszy' dla nadgarstka - tzn bardziej jest dopasowany.

Aczkolwiek, to też pewnie jest bardzo indywisualna sprawa.

 

Jeżeli o układnie na łapie to czy gwf, gwfd, gf, czy a1000 wszystkie  leżą dobrze ale to właśnie kwestia indywidualna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ZzNAlJl.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r1lgwTb.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, murcins napisał(-a):

Było pukane przy sobicie :D

 

Znowu takie robią??

Z tego co pamiętam to ten model miał całkiem przyzwoity wyświetlacz, w porównaniu z innymi Kingami w negatywie, dalej tak jest czy jest tak jak w BB?

 

Historycznie:

1gk.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Daito napisał(-a):

Znowu takie robią??

Z tego co pamiętam to ten model miał całkiem przyzwoity wyświetlacz, w porównaniu z innymi Kingami w negatywie, dalej tak jest czy jest tak jak w BB?

 

Historycznie:

1gk.jpg

No teraz wypuścili na rynek EU GXW-56. Do tej pory GXW był tylko na JP.  A co do negatywu nie wypowiem się, jak dla mnie negatyw jak negatyw, bez różnicy, z odczytem problemu nie mam w żadnym:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daito napisał(-a):

Znowu takie robią??

Z tego co pamiętam to ten model miał całkiem przyzwoity wyświetlacz, w porównaniu z innymi Kingami w negatywie, dalej tak jest czy jest tak jak w BB?

 

Historycznie:

1gk.jpg

No nie robiom, Twój był wykastrowany 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas bije się z myślami czy nie wziąć właśnie tego Kinga ale bb;p
Wziąłem, jak się tylko w EU pojawiły. Super jest, zwłaszcza czarne detale, jak sprzączka i wkręty. Kiedyś dla śmiechu wszedłem do Time Trendu i pytam o ten model, Pani mi pokazuje GX-56BB-1ER, a ja mówię, że ja pytałem o GXW, a nie o GX. Pani mówi, że tych to jeszcze nie ma, że podobno mają być dopiero za miesiąc, no to jej pokazuję, że już są. Pokazałem, czym się różnią oprócz Multibandu, to nawet z zainteresowaniem wysłuchała.



(...) Z tego co pamiętam to ten model miał całkiem przyzwoity wyświetlacz, w porównaniu z innymi Kingami w negatywie, dalej tak jest czy jest tak jak w BB?


Wyświetlacze w modelach GX-56-1A, GXW-56-1A, GX-56BB-1, GXW-56BB-1, GX-56-4, GXW-56-4, GXW-56E-1 oraz GX-56SGZ-2 są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem Tomek bo na bierząco Cię oglądam na yt default_wink.png teraz ten king z kodem wychodzi niecałe 700 zł ale na co mi kolejny zegar
Ja myślę dokładnie tak samo, na co mi kolejny zegar, a tu ani się obejrzę i kliknięte... W skrzynce 2x7 już mi się dawno nie mieszczą, a pudełka po nich to już w ogóle nie wiem, gdzie upychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TomG80 napisał(-a):

Ja myślę dokładnie tak samo, na co mi kolejny zegar, a tu ani się obejrzę i kliknięte... emoji2357.png W skrzynce 2x7 już mi się dawno nie mieszczą, a pudełka po nich to już w ogóle nie wiem, gdzie upychać... emoji23.pngemoji1787.pngemoji16.png

i tak masz szczęście że trzymasz się jednej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.