Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


No właśnie głównie rozmiar determinuje wygodę. Do kurtki ze ściągaczem na rękawach dużych g-shocków nie założysz - pozostaje tylko lato do krótkiego rękawa…

A żarty z za dużego zegarka, to taka forumowa tradycja 😁

 

z tymi kurtkami to się zgadzam :) strasznie upierdliwe jest korzystanie z dużych zegarków  - a z czystą tradycja nie będę dyskutował ....jak czysta tradycja to czysta tradycja :)  

321178364_Zrzutekranu2021-12-11162152.jpg.12d8fac5f4f4908fee91b6642a78ef32.jpg

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

😎

279A8565-83C9-44DC-B63A-993FDABE2C4F.jpeg

BFA5B968-3AE5-41C4-A254-FAC8B6189031.jpeg

W Dzierżoniowian lato w Pełni jak powyżej a tu zima w pełni heheheh  ah ta Polska od strefy kinematycznej do strefy klimatycznej :) Smerfy Ci się poprzewracały :) A widoczki przednie z śniegiem :) U mnie płasko i błotniste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pazikk napisał(-a):

IMG_20211213_201301.jpg

całe drzewko w G-Shockach całe :) a nie jedna sztuka ... !!! :)👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pazikk napisał(-a):

Chciałbym, ale nie posiadam aż tyle niestety. @murcins może spróbować

u Kolegi to pewnie i na  dwie choinki by się znalazło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio redukcja więc na dwie choinki nie ma szans 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, murcins napisał(-a):

U mnie ostatnio redukcja więc na dwie choinki nie ma szans 😅

hehheheh z 200 zszedłeś do 180 :) hehehhehe ale fajnie że ich masz to jest co oglądać :) inni Koledzy też maja i forum żyje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, murcins napisał(-a):

To na dobranoc  ;)

MeItk0R.jpg

Ok dzięki - lubię te zdjęcia !!! 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

Ok dzięki - lubię te zdjęcia !!! 👍

👊

AHNxwIA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, murcins napisał(-a):

👊

AHNxwIA.jpg

stadko G-Shocków zapada w nocny sen :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post mam nadzieję że spędzę tu trochę miło czasu. 

 

1672343600_20211211_1958313.thumb.jpg.08621b754077d0f820fea6b1b26e61fb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, grzechu87 napisał(-a):

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post mam nadzieję że spędzę tu trochę miło czasu. 

 

1672343600_20211211_1958313.thumb.jpg.08621b754077d0f820fea6b1b26e61fb.jpg

 

 

 

1203492629_Zrzutekranu2021-12-14100107.jpg.7db58969703ee801f94d65d59cb8c6c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Mam pytanie bo jesteście obeznani zapewne w temacie. Jeżeli chodzi o DW, ile wytrzymać może bateria mniej wiecej przy założeniu ze podświetlenie auto na te 12h będzie włączane kilka razy w miesiącu? Mniej więcej, czy to bliżej roku czy powiedzmy pięciu lat? Oraz czy zawsze uszczelka do wymiany? Pytam gdyż moją uwagę przykuł 5750 w tej chwili za 249zł nowy lub 5600 w podstawowej wersji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, grzechu87 napisał(-a):

Mam pytanie bo jesteście obeznani zapewne w temacie. Jeżeli chodzi o DW, ile wytrzymać może bateria mniej wiecej przy założeniu ze podświetlenie auto na te 12h będzie włączane kilka razy w miesiącu? Mniej więcej, czy to bliżej roku czy powiedzmy pięciu lat? Oraz czy zawsze uszczelka do wymiany? Pytam gdyż moją uwagę przykuł 5750 w tej chwili za 249zł nowy lub 5600 w podstawowej wersji. 

 

Na tyle długo, że większość użytkowników na tym forum nie wie tego, bo częściej zmieniają zegarki ;)

Moim zdaniem minimum 8 lat.

Uszczelkę wypada sprawdzić, ale myślę, że pociągnie dłużej.

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grzechu87 napisał(-a):

Mam pytanie bo jesteście obeznani zapewne w temacie. Jeżeli chodzi o DW, ile wytrzymać może bateria mniej wiecej przy założeniu ze podświetlenie auto na te 12h będzie włączane kilka razy w miesiącu? Mniej więcej, czy to bliżej roku czy powiedzmy pięciu lat? Oraz czy zawsze uszczelka do wymiany? Pytam gdyż moją uwagę przykuł 5750 w tej chwili za 249zł nowy lub 5600 w podstawowej wersji. 

auto podświetlenie  bez solara to kiepski pomysł :) ze względu że będzie się włączać czy jest jasno czy ciemno :) a to jednak połyka prąd :)  Uszczelkę jak nie nowa to musisz nasmarować delikatnie  silikonem - ja tam smaruje silikonem w spray za 10zł do uszczelek samochodowych - bo taki mam :) - musisz przy zakładaniu ja równo ułożyć w kanalik - jak każda uszczelka jak nie zgnieciona czy rozciągnięta będzie jako tako trzymać - chodź zasada jest że zawsze że oringi (uszczelki) zakłada się nowe czy to zegarek czy np silnik samochodu :) ale kto by tam stosował te zasady :) no chyba że wybierasz się na głębokości 200m lub niższe to jak najbardziej polecana nowa :) a ile bateria - zależny ile się będziesz nim bawić :) Ja opcjonuję za zegarkami z solarem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
36 minut temu, Sol napisał(-a):

 

Na tyle długo, że większość użytkowników na tym forum nie wie tego, bo częściej zmieniają zegarki ;)

Moim zdaniem minimum 8 lat.

Uszczelkę wypada sprawdzić, ale myślę, że pociągnie dłużej.

Dzięki za odzew, pytam bo jakieś tam timexy shock u mnie wczesniej wytrzymały rok do dwóch i definitywnie chcę przejść na Casio G Shock. A jak już to na który się zdecydować? 5750 czy 5600 oba w podstawowej najbardziej znanej wersji. W 5750 martwią mnie trochę opisy funkcji na bezelu bo gdybym założył np inny kwadratowy bezel czy nie będzie to wyglądało "goło"...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, grzechu87 napisał(-a):

Dzięki za odzew, pytam bo jakieś tam timexy shock u mnie wczesniej wytrzymały rok do dwóch i definitywnie chcę przejść na Casio G Shock. A jak już to na który się zdecydować? 5750 czy 5600 oba w podstawowej najbardziej znanej wersji. W 5750 martwią mnie trochę opisy funkcji na bezelu bo gdybym założył np inny kwadratowy bezel czy nie będzie to wyglądało "goło"...?

GW-9400 i z bańki :) masz wszytko :) co do życia z G-shockiem trzeba :) nawet solidna wielkość :) sam wygląd będzie wzbudzał respekt :) no gorzej pod mankietem kurtki  ale....  można zawsze kupić coś mniejszego i płaskiego na okres kurtkowy  :)  np z kosteczek z solarem :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.