Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

GX(W)-56 ma ksywkę "King of G"

http://mygshock.com/2010/08/03/king-of-g-shock-gx56-1a-gx56-4-coming-to-the-us/

http://50-gs.blogspot.com/search?q=gx-56

tylko dlatego że jednym z największych (o ile nie największym) G. 

To typowo "zero-jedynkowy" model. Albo kochasz albo nienawidzisz. Ja kocham...

Też kiedyś szukałem GXW, ale za podobne pieniądze kupiłem 3 wersje GX, więc wybór był prosty...

iw26.jpg

Ten mi siè podoba ale cena 600£ troszkè zaporowa, i zastanawiam siè czy wogle warto...CASIO G-SHOCK GX56DGK-1 Stevie Williams DGK PURPLE Limited Edition

post-33681-0-71089900-1391955811.jpg

Casio GD-400

Może Ktoś wrzucić zdjęcia porównawcze DW-6900 z innymi G. Kiedyś go przymierzałem i wydawał się za duży i troszkę odstawał pasek przy kopercie ale na lato do krótkiego rękawa może przeboleję  ;)

Ten mi siè podoba ale cena 600£ troszkè zaporowa, i zastanawiam siè czy wogle warto...CASIO G-SHOCK GX56DGK-1 Stevie Williams DGK PURPLE Limited Edition

Kiedyś w TT były po 640 pln. Nawet mierzyłem takiego w Ave BMX...

tomaliusz sorki ale wygląda tandetnie.

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Witam,

Mam na imię Jarek i od 19 lat jestem wiernym użytkownikiem Casio W-740 Zauroczony bezawaryjnością, wygodą noszenia jak i sentymentem, postanowiłem zrobić sobie prezent w postaci pierwszego g-Shocka. W szranki stanęły GW-9200 lub G- 9300 ale, paradoksalnie nie w tym rzecz, bo faworyta już mam.

Mianowicie, po miesiącu wnikliwego przeglądania forum, zaczęła nurtować mnie pewna kwestia w której właśnie zwracam się do Was.

Czy 40 latkowi wypada nosić G-Shocka?? oczywiście, pomijając fakt gdzie w grę wchodzi założenie np. garnituru

Prowadzę raczej aktywny styl życia i G-Shock jakby idealnie wpisuje się w ten charakter, ale moja Luba, zdecydowanie mnie od tego pomysłu odwodzi. Pomóżcie;)

Pozdrawiam

A dlaczego miałoby nie wypadać?

Jak komuś pasuje to jak najbardziej powinien nosić ;)

Edited by Strzala

Witam,

Mam na imię Jarek i od 19 lat jestem wiernym użytkownikiem Casio W-740 Zauroczony bezawaryjnością, wygodą noszenia jak i sentymentem, postanowiłem zrobić sobie prezent w postaci pierwszego g-Shocka. W szranki stanęły GW-9200 lub G- 9300 ale, paradoksalnie nie w tym rzecz, bo faworyta już mam.

Mianowicie, po miesiącu wnikliwego przeglądania forum, zaczęła nurtować mnie pewna kwestia w której właśnie zwracam się do Was.

Czy 40 latkowi wypada nosić G-Shocka?? oczywiście, pomijając fakt gdzie w grę wchodzi założenie np. garnituru

Prowadzę raczej aktywny styl życia i G-Shock jakby idealnie wpisuje się w ten charakter, ale moja Luba, zdecydowanie mnie od tego pomysłu odwodzi. Pomóżcie;)

Pozdrawiam

chłopie nie daj sie, a swojej lubej pokaz moj wpis..Mam 56 lat i nosze sgw300h..he..he..lubie go wiec nosze..a ludzie niech se gadają co chcą.

Pozdrawiam

Może w białym wyglądałbyś trochę dziwnie w niektórych okolicznościach, ale czarny to już naprawdę w każdym wieku.

KJ

Dziękuję wszystkim za szybki odzew i merytoryczne wsparcie. Mnie przekonywać nie trzeba, a "Starej" trzeba będzie ręcznie wytłumaczyć;) Decyzja zapadła, jutro zamawiam Ryśka. Pozdrawiam, raz jeszcze wszystkich klubowiczów.

Guest xylog
Mam prawie 41 lat, noszę G-shocka i jestem z tego dumny! ;)

Bo wam, małolatom, to się w głowach przewraca :)

Mam prawie 41 lat, noszę G-shocka i jestem z tego dumny! ;)

Ja też mam prawie 41 lat i noszę G-shocka i również jestem z tego dumny! ;)

Moim skromnym zdaniem wiek tutaj nie ma nic do rzeczy...

:)

Ja mierzyłem w niedzielę gw-a1000 na bransolecie do koszuli i wygląda całkiem ok :)

Mam mega ochotę na ten zegarek ale cena ciągle mnie hamuje, ale zakup to już chyba kwestia dni.., nic ładniejszego nie znalazłem, a bliźniaczy praktycznie ga-4000 jakoś mi się nie podoba, mało czytelny wg mnie

No błagam Cię, Stary!

Nam nie tylko wypada ale wręcz mamy prawo (a nawet obowiązek!) je nosić.

Toż to zegarek naszej młodości, niedoścignione, komunijne marzenie lat 80.

Kto jak nie my powinien je kupować,  i dbać by pamięć o nich nie zaginęła?

:D