Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ten zegarek może i ładnie wygląda na zdjęciach, ale moje kilkumiesięczne doświadczenie z tym modelem wyglądało tak, że po początkowym zachwycie nagle mi się znudził i w końcu rozczarował. Zwyczajny wyświetlacz w tym modelu jest o wiele lepszy (miałem obydwa). Bransoleta świetna jeśli chodzi o wygodę, ale ogólnie pozostawia spory niesmak - za dużo w niej plastiku, a ogniwa łączone są teleskopami. Obecnie mam G-5600E (nie mylić z DW-5600E ;)) i chyba znalazłem swój ideał z serii 5000, a może i nawet ideał cyfrowego zegarka ogólnie. :)

 

Zgodzę się z Twoją wypowiedzią, oprócz tego fragmentu o bransolecie. Mam ją od roku już. Oczywiście chciałbym mocowania do koperty na śruby, ale teleskopy nie sprawiają żadnego problemu. Nie sprawia imo wrażenia, że za dużo w niej plastiku, wręcz przeciwnie - jednolity czarny kolor ujednolica. Po drugie moim zdaniem jest to świetnie przemyślane, że skrajne części są plastikowe, bo po roku używania nie widzę praktycznie żadnej oznaki zużycia. Oprócz kilku rysek na stalowym (a nie plastikowym ;) ) zapięciu.

 

Czy jest warta trzy razy więcej od paska od GW-5000 (innych nie porównuję, bo to plastik zbrojony betonem)? Pewnie nie, ale i tak wolałbym ją od tego paska. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym taki który za bardzo nie odstaje od reki, zdecydowanie zatem mniejszy, ale nie musi być skrajnie najmniejszy ze wszystkich :-P biały byłby super, ale obawiam się jego brudzenia.. Co do koloru nie mam upodobań :-P nie analogowy:-)

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfman to naprawdę spoko zegarek, moim zdaniem już klasyka gatunku.

Wspominam o niem w temacie o 9400, właśnie w tej chwili.

Kto wie, czy z przyczyn zdroworozsądkowych, nie kupię go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfman "kliknięty", nie mierzyłem, nie sprawdzałem, ale zawsze chciałem mieć coś z rodzinki Gulf/Rise/Mud bo uważam te 3 modele za klasykę, ale zawsze Gulfman mi się najbardziej podobał, jak będzie za wielki i będzie mi to przeszkadzać to trudno, pójdzie dalej w ludzi. Nowy Gulfman bardzo mi się podoba, do tego wersja all black:

 

441199d1306186329-where-buy-casio-gulfma

 

Cudeńko, dla mnie jeden z ładniejszych G, niestety cena za duża jak dla mnie na obecną chwile <_<


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że to ten nowy, no cóż, nie znam się za bardzo to wybaczcie Panowie wtopę :wacko:

 

GW-9110BW-1JF.jpg

 

To może nowy model? Jak nie to prosiłbym o wklejenie żeby dalej nie zgadywać :D


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest druga generacja Gulfmana. Swoją drogą mocno spaskudzona względem poprzednika moim skromnym zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się bardzo podoba, jedna jak i druga, najgorzej, że mi się podobają najbardziej wersje all black, a one w większości przypadków kosztują o wiele więcej, kiedyś miałem 7800 czarnucha i pamiętam, że nie było takiej różnicy w cenie, może temu, że model nie zbyt popularny i lubiany.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej serii podoba mi się tylko jeden model, stary dobry GW-9100. Wszystko na swoim miejscu, bez żadnych niepotrzebnych dodatków robiących śmietnik na tarczy. ;)

 

Gulfmancrop.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem takie cuś:

 

casio-g-shock-gulfman-mens-watch-g9100-1

 

Jeżeli Twój to pierwsza wersja, tamten czarny to druga, to mój coś pomiędzy?

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomiędzy, to odrębny model. G-9100 oraz GW-9100 pojawiły się na rynku mniej więcej w tym samym czasie (2007) jako modele równoległe z tej samej serii. Jak to często w przypadku Casio bywa - wersja "ekonomiczna" oraz wersja "na wypasie" z radiem i solarem. Natomiast GW-9110 wszedł na rynek w 2010 roku jako następca GW-9100. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ten mój bez bajerów, tzn z bajerami, ale bez solara i radia. Dzięki za wyjaśnienie :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, bo wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie - pisząc pierwsza/druga generacja miałem na myśli te "współczesne" modele z serii 91xx. Pierwszym Gulfmanem był natomiast DW-9700. :)

 

DW-9700-1-watches-1252092263.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mieliście okazję widzieć:

 

Możliwość 'zarysowania' grafiki mija się mocno z sensem zagarka do tłuczenia po wszystkim... ale wygląda kozako.
Swoją drogą wiecie może z jakiego modelu jest ten pasek?

Edytowane przez pardal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy.  Do tej pory jedynie przeglądałem  forum, jednak dzisiaj muszę sie pochwalić moim nowym cackiem  :)

 

 123mjph.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję żółtka :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, żeby nie robić pompek z zegarkiem na ręku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, żeby nie robić pompek z zegarkiem na ręku. ;)

I nie nosić długich rękawów  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy.  Do tej pory jedynie przeglądałem  forum, jednak dzisiaj muszę sie pochwalić moim nowym cackiem  :)

 

 123mjph.jpg

 

Przepraszam jaki to jest model?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9430EJ-9JR - zwany pompkoman  :D

a o co kaman z tymi pompkami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, piękny jest!!! IMO to najładniejszy G. Niech się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.