Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Warto przymierzyć, DW-6900 ma znacznie odstający pasek (harmonijka) przy kopercie, co powodowało na moim 17-17,5 cm. nie doginał się na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem się pozbywać bo go nie kupiłem  :) , tylko przymierzałem  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, rozumiem.

Troszkę zbiles mnie na ziemię ta uwaga o pasku w 6900:-P a już bym zamawial :-P

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze widziałem gshock w podobnym przedziale cenowym, czarny z jaskrawo zielonymi dodatkami :-)

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po przejrzeniu fotek z innego tematu zdecydowałem się na GWX8900B-7 - teraz pozostaje mi czekać aż go odbiorę

ceny w Polsce trochę odstraszają - na szczęście mam możliwość kupna na ebayu

http://www.ebay.com/itm/Casio-Mens-GWX8900B-7-G-Shock-Tough-Solar-Multi-Band-Atomic-Watch-/231173431267

jedyny minut - to nie można go zmierzyć przed kupnem - ale jakby był za duży - to nie stracę na nim puszczając go dalej w obieg

Edytowane przez redlum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Czy byłby ktoś zainteresowany Rangemanem GW-9400, za 450zł? Zegarek oczywiście nowy, sprowadzany ze słonecznej Kalifornii. Są 2 sztuki do przygarnięcia, jedną biorę sobie, a drugą mogę komuś sprowadzić gdyby ktoś chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Czy byłby ktoś zainteresowany Rangemanem GW-9400, za 450zł? Zegarek oczywiście nowy, sprowadzany ze słonecznej Kalifornii. Są 2 sztuki do przygarnięcia, jedną biorę sobie, a drugą mogę komuś sprowadzić gdyby ktoś chciał :)

 

A ten Rangeman za 450zł, to przypadkiem nie jest taki 4OS190-G-shock-Rangeman-GW9400-black-red

 

A jeżeli nie, to dlaczego taka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oryginalny :) Cena okazyjna, ponieważ mój dobry znajomy, który przebywa w tej chwili w Kalifornii ze swoją dziewczyną, wygrali po takim G. Oboje nie lubią takich zegarków, więc chcą mi je sprzedać. Powiedział że zadowolą się połową rynkowej ceny. Ja dla siebie jednego biorę na pewno i jeżeli ktoś z kolegów z forum by chciał, to 1szt. jest wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wezmę drugą w cenie o której mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest oryginalny :) Cena okazyjna, ponieważ mój dobry znajomy, który przebywa w tej chwili w Kalifornii ze swoją dziewczyną, wygrali po takim G. Oboje nie lubią takich zegarków, więc chcą mi je sprzedać. Powiedział że zadowolą się połową rynkowej ceny. Ja dla siebie jednego biorę na pewno i jeżeli ktoś z kolegów z forum by chciał, to 1szt. jest wolna.

 

Ja też z chęcią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wezmę drugą w cenie o której mowa

Swoją drogą to właśnie jest pewnie realna cena za ten zegarek. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są czarne. Jak ktoś jest poważnie zainteresowany, to niech da mi znać. Ja na nim nic nie zarabiam, nic nie przycinam, szkoda po prostu gdyby okazja miała się zmarnować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję to co napisałem jako pierwszy powyżej. Wysłałem PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś orientuje, ile taka przesyłka z Kalifornii może czasu iść? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czas jest problemem a opłaty dla PL (cło i vat = około 24% ) reszta na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po przejrzeniu fotek z innego tematu zdecydowałem się na GWX8900B-7 - teraz pozostaje mi czekać aż go odbiorę

ceny w Polsce trochę odstraszają - na szczęście mam możliwość kupna na ebayu

http://www.ebay.com/itm/Casio-Mens-GWX8900B-7-G-Shock-Tough-Solar-Multi-Band-Atomic-Watch-/231173431267

jedyny minut - to nie można go zmierzyć przed kupnem - ale jakby był za duży - to nie stracę na nim puszczając go dalej w obieg

 

Jeżeli kupiłeś tutaj to cena ponad 500 zł ?? No to nie wiem jak ceny z PL odstraszają. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś tutaj to cena ponad 500 zł ?? No to nie wiem jak ceny z PL odstraszają. 

106 dolarów - czyli ok 320zł; wysyłam oczywiście do USA i odbieram osobiście od znajomych; temu pisałem że pozostaje mi czekać aż go odbiorę :) Niby mogłem go kupić później - ale cena pewnie wzrośnie - tak jak to było z G9300 - czy były aukcje po 110$ a teraz najtaniej 140$; potrzebuję w miarę taniego zegarka na próbę jak zareaguje żonka na kolejny zegarek - bo na MTG to już miała wzrok w stylu - tyle kasy na zegarek? Czy już cię konkretnie powaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już inna gadka :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, posiadam G-shock model 591, z modułem 4778 i za cholerę nie działa mi alarm, jest ustawiony, załączony na ON, jak przychodzi godzina alarmu, to na ekranie miga wskaźnik ale dźwięku niestety nie wydaje, jest możliwość, że uszkodzony jest mechanizm wydający ten dźwięk czy bardziej ja coś źle robie ? http://zegarkiclub.pl/forum/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/biggrin.gif

 

Edit:

 

ok, działa, ale czy powinno być tak, że ledwo go słychać nawet przy przyłożeniu ucha do zegarka ? naprawdę gdybym nie leżał dzisiaj z zegarkiem przy uchu to nie dowiedziałbym się, że w ogóle działa, powiedzcie czy tak jest u was ?

Mam taki sam problem z DW-9005V, ledwo słyszalny przy dostawieniu do ucha :|

Pomoże Ktoś? Pisałem do kolegi z postu czy sobie poradził ale niestety brak odzewu.

Znacie taki przypadek i co może być przyczyną? Może coś nie styka, rozbierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem bo już dźwięki słychać  :)

Otworzyłem "dziada" i się okazało że poprzedni właściciel lub bakteryjkarz źle założył osłonę gumową pod deklem (do góry nogami) co powodowało brak dobrej masy sprężynki i dodatkowo zasłonięcia otworków głośniczka przez gumę i tam jeszcze taki styk odgięty dotykający do dekla był zasłonięty gumą.

W każdym razie słychać głośno i wyraźnie dźwięki  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosba:-)

Ktoś byłby wstanie porównać ki dwa modele?

Dw 6900 VS. G 8900 :-)

 

Funkcje, i rozmiar przy nadgarstku 18cm.:-)

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.