Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

między protektor a kopertę,

w szczeliny, które zaznaczyłem na czerwono wchodzą takie gumki, które pełnią rolę amortyzatora. (Na kopercie zegarka, też zaznaczyłem wycięcie na tą gumkę)

Zdjęcie pochodzi od g-9100

Może w twoim ich nie ma, albo zostały w protektorze i nawet tego nie zauważyłeś.

Biegli w "G" i ich rozkręcaniu powinni wiedzieć o czym mowa.

 

Koledzy , gdzie można kupić bezelek do g 9110?? najlepiej w innym kolorze niż czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego pasuje bezel do gw5600 ?

Chyba od DW-5600E także, ale nie jestem pewien. Generalnie seria 5xxx trochę się różni wymiarami. ;-)

 

Leszko, tiktox, zibi, ebay. ;-)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , gdzie można kupić bezelek do g 9110?? najlepiej w innym kolorze niż czarny

Zapytaj tej Pani: [email protected]  :) -  najlepiej podając konkretne modele jakie Cię interesują.

 

Chyba od DW-5600E także, ale nie jestem pewien. Generalnie seria 5xxx trochę się różni wymiarami. ;-)

 

...

Nie pasuję, sam kiedyś pytałem o to bo chciałem zmienić kolorek  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman, po ogłoszeniu w stopce wnioskuję, że masz na myśli GW-M5600? Bezel od DW-5600E nie będzie pasował, tylko dedykowany do tego modelu albo od GW-M5610 lub G-5600E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

2 tyg temu kupilem gd 100 i tak mi sie spodobal ze rozmyslam kupno kolejnego Bialego ze wzgledu na komfort czyszczenia zdecydowalem na lakierowany i wstepnie dw6900nb jakie sa jeszcze inne cyfrowe wersje g shockow lakierowanych ? I czy dw6900 jest duzo mniejszy od gd 100??? Roznica tylko 2 mm z tego co doczytalem ale na zdjeciach wydaje sie "malutki" czy to tylko takie zludzenie ;)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takim G :)  można się pochwalić miłośnikom tych zegarków?

post-64980-0-98488600-1394113611_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można się pochwalić. G-7700 ma tu wielu zwolenników (np. Sevena). Proponuję tylko zrobić trochę lepsze (bardziej ostre) zdjecie. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7700 ma tu wielu zwolenników (np. Sevena).

Bo to bardzo udany model jest. ;) I myślę, że po siedmiu latach produkcji zasłużył już na miano klasyka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tylko zrobić trochę lepsze (bardziej ostre) zdjecie. 8-)

W takim razie postaram się w przyszłości o lepsze zdjęcie "G" choć fotograf ze mnie przedni nie jest,

a tak na marginesie to wyjątkowo wygodny jest jak dla mnie ten watch, aż jestem zdziwiony (oczywiście pozytywnie zdziwiony :) )

Edytowane przez Starsky001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poradzę się was tutaj bo zależy mi na czasie.
Jak obrobić po obcięciu bialy lakierowany pasek, żeby nadal ta końcówka utrzymała bialy kolor? Bo obcinałem czarny pasek w G-shocku i potem delikatnym papierem ściernym obrabiałem, a następnie tarłem o jeans. I właśnie nie wiem czy takie same sposoby zastosowac w białym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Jakie sa biale lakierowane g shocki koniecznie cyfrowe(modele) ????

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tasix95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poradzę się was tutaj bo zależy mi na czasie.

Jak obrobić po obcięciu bialy lakierowany pasek, żeby nadal ta końcówka utrzymała bialy kolor? Bo obcinałem czarny pasek w G-shocku i potem delikatnym papierem ściernym obrabiałem, a następnie tarłem o jeans. I właśnie nie wiem czy takie same sposoby zastosowac w białym pasku.

przebarwi się!

idź popracuj fizycznie, albo dopasuj zegarek do postury! na "G" Świat się nie zaczyna i nie kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebarwi się!

idź popracuj fizycznie, albo dopasuj zegarek do postury! na "G" Świat się nie zaczyna i nie kończy...

tyle że ten zegarek to nie G-shock ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, mam do was wielką prośbę, jestem zielony w kwestii G-shocków, dlatego też chciałbym żeby ktoś wyjaśnił mi czym różnią się od siebie modele GA-110RG-7A oraz GA-110RG-7AER jak dla mnie jest to ten sam zegarek, męczy mnie po prostu to dlaczego, w niektórych sklepach internetowych ten G-Shock ma końcówkę 7A a w niektórych 7AER. Prosiłbym także o opinie na temat tego zegarka, ponieważ jestem nim zainteresowany. Może macie też ewentualnie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, gdzie na pewno zakupię oryginał w konkurencyjnej cenie ;) Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam model, końcówka oznaczenia po prostu nie zawsze jest podawana przez sprzedawców, zresztą jest zupełnie nieistotna. Znajdziesz ją tylko na pudełku, samego zegarka ona nie dotyczy.

 

Najtańsza oferta na allegro i absolutnie pewna (oficjalna polska dystrybucja).

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-110rg-7aer-g-shock-gw-pl-wawa-i4014346342.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a jesteś w stanie powiedzieć mi cokolwiek o tym modelu? Jest on wart uwagi czy raczej nie bardzo? Podoba mi się wizualnie ale nie wiem jak wyglądają inne jego aspekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Shock jak każdy inny, możesz kierować się tylko wyglądem. Najpierw jednak poczytaj na forum o białych zegarkach (w skrócie: łatwo się brudzą i żółkną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dziś do czerni :)

Wcześniej nie odkręcałem osłony dekla bo myślałem że tam czysto, w końcu o higienę dbam ;) (zegarek szczotkowany dwa razy w tygodniu a prace biurowe).

To co zobaczyłem :unsure:

2.jpg

... ale już jest OK :)

...

Że pod bezelem/protektorem są wklejane na taśmę dwustronną gumowe amortyzatory - wiedziałem,

ale, przez 5lat łudziłem się, że napis SENSOR to rzeczywiście fragment metalowego sensora, który widoczny jest przez wycięcie w protektorze.

...

między protektor a kopertę,

w szczeliny, które zaznaczyłem na czerwono wchodzą takie gumki, które pełnią rolę amortyzatora. (Na kopercie zegarka, też zaznaczyłem wycięcie na tą gumkę)

Zdjęcie pochodzi od g-9100

Może w twoim ich nie ma, albo zostały w protektorze i nawet tego nie zauważyłeś.

...

Wracając do tematu, nie stwierdziłem żadnych gumowych amortyzatorów :ph34r::lol:

Solidna "jednobrylna" koperta:

3.jpg

 

Jedyne wypełnienie bezela to ta wstawka widoczna na zdjęciu poniżej, nad bezelem:

4.jpg

 

Czujnik jest porządnie schowany i nic nie udaje (ta "niby" obudowa to dobra cyrkulacja powietrza).

Wszystko pięknie spasowane, puzle i klocki LEGO to pikuś :D

Dla mnie to najlepszy "G" jakiego miałem :)

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wpisac sie do klubu, taki mi sie kliknal www.amazon.co.uk/dp/B001DZX6RU/ref=pe_385721_37986871_TE_item_image, chyba nawet dobra cena za ten modwl, jest RC i TS, dlugo myslalem nad pierwszym G, zastanawialem sie nad seria 5610 i 7700, a ostatecznie padlo na tego, na WUS pisali, ze rozmiarowo podobnie do 7700, pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go  :)

20m8.jpg

Co prawda nie duży (17 cm. moja łapka), ale wysoki (lug to lug) i mi odstawał pasek od nadgarstka, pasek się nie doginał do przegubu, jest tam taka stalowa wstawka usztywniająca, chroniąca teleskopy:

zq7y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upss, to moze troche skomplikowac sprawe, tez mam niewielki nadgarstek (17,5), najwyzej pojdzie do ludzi, przynajmniej cena przystepna jak za te funkcje ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.