Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki też mi się podoba.. to "coś" to paproch na zewnętrznej stronie szkiełka, też to zauważyłem podczas wybierania zdjęć..

To jeszcze jedno bez paprocha..   ;)

7jSGmpl.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze jedno wrzuć, bo na tym czarnym czymś jest paproch teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma :P 

Przyjdzie czas to wrzucę czemu nie, tylko w innym otoczeniu co by za nudno nie było.  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie który wybrać gwn1000 czy gw a 1100 :-( bardziej podoba mi się gwa ale funkcje gulfmastera też by mi się przydały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie który wybrać gwn1000 czy gw a 1100 :-( bardziej podoba mi się gwa ale funkcje gulfmastera też by mi się przydały...

 

ziko739 moim zdaniem najważniejsze jest w jaki sposób będziesz używał zegarek- chodzi o to, ze gulfmaster bardziej przydaje mi się jako sportowy zegarek do wszystkiego. Na pewno jest bardziej rozbudowany (multialarmy, sensory itp) i jeżeli mialbym wybrać jeden zegarek do wszystkiego nie mając GW-A1100 to gulfmaster byłby bardziej trafnym wyborem.

Natomiast Aviator ma IMO swoja klasę i szyk i lepiej sprawuje się jako zegarek do strojów bardziej formalnych i w takiej sytuacji gulfmaster nie dorasta mu do pięt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości przymiezenia obu i boje się że gwn będzie za duży na mój 18,5 nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit fajny sprzęt, ja też choruję na Aviatora, ale na GW-A1100-1A3.

A teraz mam taki zestawik:

 

post-78564-0-53755700-1430477284_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj od rana było rowerowo z moim "gniotem" :D

 

DSC_7185.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilspider mocny i piękny zegarków skład :) gratuluje. Też mi się podoba gw a1100 w usa lecą po 1550zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

GitBit fajny sprzęt, ja też choruję na Aviatora, ale na GW-A1100-1A3.

A teraz mam taki zestawik:

 

No powiem Panu bardzo zacne stadko!! Pieknie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit fajny sprzęt, ja też choruję na Aviatora, ale na GW-A1100-1A3.

A teraz mam taki zestawik:

 

Kamil dobre schodki tam widze, GW-9200,9300,9400 gratuluje kolekcji.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania ;)

Jeszcze do pełni szczęścia brakuje właśnie tego aviatora i może czegoś typowo do sportu z bluetooth, ale jeszcze nic konkretnego nie mam na myśli.

Chętnie bym przygarnął nowego GW-A za 1550zł, ale boję się o cło, które by nie było małe i suma sumarum wyszło by prawie na to samo co bym kupił u nas w PL z gwarancją.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z allegro który sprzedaje zegarki z usa powiedział mi że cła nie ma także cena 1550 z wysyłką bardzo atrakcyjna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj towarzysz na dzisiaj i reszte majówki

07ef470f8befe8cd230c756ca1678eb5.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r7_zpsf265ceb4.jpg?t=1376551512G-9000-1VER.jpg

 

10 maja i wypłata się zbliża, a nadal nie wiem, którego wybrać, mam dw-5600e i dw-9052 i chciałbym kolejnego dżiszoka, ale może tym razem anal-digi? Z drugiej strony Mudman taki całuśny...hieh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania ;)

Jeszcze do pełni szczęścia brakuje właśnie tego aviatora i może czegoś typowo do sportu z bluetooth, ale jeszcze nic konkretnego nie mam na myśli.

Chętnie bym przygarnął nowego GW-A za 1550zł, ale boję się o cło, które by nie było małe i suma sumarum wyszło by prawie na to samo co bym kupił u nas w PL z gwarancją.

Z bluetoothem polecam gb-x6900b :)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r7_zpsf265ceb4.jpg?t=1376551512G-9000-1VER.jpg

 

10 maja i wypłata się zbliża, a nadal nie wiem, którego wybrać, mam dw-5600e i dw-9052 i chciałbym kolejnego dżiszoka, ale może tym razem anal-digi? Z drugiej strony Mudman taki całuśny...hieh

Nie kupuj GA-100


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Posiadam GA-100 z wymiany i oprócz jego rozmiarów nie ma się do czego przyczepić. Podświetlenie jest po prostu inne. Do tyrania świetny zegar jak komuś zależy na szybkim odczycie godziny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.