Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

DamianDe może być, ale bardziej podoba mi się chyba GBA-400 :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z najczęściej podrabianych modeli G :-(

Czyli oryginalnej Omegi i Rolexa też lepiej nie kupować, bo najczęściej podrabiane?  Ga100 mi się podoba w wersji czarnej jak d*pa szatana, a jak jest podświetlony też wiem i się z tym liczę, kupię pewnie bo mi się podoba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oryginalnej Omegi i Rolexa też lepiej nie kupować, bo najczęściej podrabiane?  Ga100 mi się podoba w wersji czarnej jak d*pa szatana, a jak jest podświetlony też wiem i się z tym liczę, kupię pewnie bo mi się podoba ;]

Admof oczywiście Twój wybór i niech się nosi jak najlepiej.

Pomyślałem, ze to może być powód, dla którego Michał odradzał zakup-taki jest fakt i tyle.

Pozdro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz że jest podrabiany a dwa że to (moim zdaniem) najbardziej wiejski G.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak codziennie chodzisz w garniturze i nosisz Patka to każdy G jest wiejski, a zwłaszcza kolorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie posiadam garnituru. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcja :-) gratuluje :-) ten pierwszy z prawej co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "obce ciało", czyli nie G-Shock.

Casio SGW-500H-2B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :-) masz racje Matej bardzo podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo do aviatora mu daleko, niestety. Taki trochę plastik-fantastik:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD-100GB-1ER.jpgG-9100-1ER.jpg

 

Jeszcze w tej kasie co Ga-100 1A i Mudman G-9000 jest GD-100GB i Gulfman, bogactwo wyboru za duże, jeszcze niedawno bym powiedział, że błyszczący G-Shock ze złotymi wstawkami to wieś, ale widziałem gościa w SKM z Ga-110GB  i wygląda to zacnie na ręce, o wiele lepiej niż białe czy czerwone warianty kolorystyczne. Bogactwo wyboru boli, chyba z najlepiej z Dżi postępować jak z pokemonami czyli: "Zbierz je wszystkie.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bogactwo wyboru boli, chyba z najlepiej z Dżi postępować jak z pokemonami czyli: "Zbierz je wszystkie.".

Prawda, ale braknie życia, żeby wszystkie nosić i każdym po kolei się nacieszyć :D Sam mam już coraz częstsze pomysły, żeby zostawić tylko 2 lub max 3 sztuki, ale chyba to się nie uda...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65453855712e534153210207ada62256.jpg

Ja jestem za tymi pokemonami czyli jednak zebrać tyle ile sie tylko da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak już się zdecyduje na zegarek to pojawia się problem z wyborem bezela ;)

 

post-71916-0-19582900-1430588466_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale braknie życia, żeby wszystkie nosić i każdym po kolei się nacieszyć :D Sam mam już coraz częstsze pomysły, żeby zostawić tylko 2 lub max 3 sztuki, ale chyba to się nie uda...

Przerabiałem to i mimo, że sprzedałem zegarki, których nie nosiłem to i tak często oglądając zdjęcia żałuję tych decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lungman dziwaczny jest :) ma coś w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior ile zegarków ze swojej kolekcji używasz? Pytając o to mam na myśli zakładanie i noszenie chociaż 1 dzień w tygodniu :) ile masz szt wszystkich kompletnych?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior ile zegarków ze swojej kolekcji używasz? Pytając o to mam na myśli zakładanie i noszenie chociaż 1 dzień w tygodniu :) ile masz szt wszystkich kompletnych?

Nosze 3, 4 sztuki a wszystkich kompletnych mam jak się nie mylę 25 sztuk. W częściach mam obecnie chyba 3 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze 3, 4 sztuki a wszystkich kompletnych mam jak się nie mylę 25 sztuk. W częściach mam obecnie chyba 3 sztuki.

Same G-shocki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 15 G będzie ale za miesiąc dojdzie wisienka na torcie i mam nadzieję, że postęp choroby trochę zwolni :D

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja. Jak je magazynujesz? ;) Jakiś wieszak czy kuferek z szybą?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 srebrne walizki przeszklone, które mieszczą po 18 sztuk.

Polowe jednej wypełniają zegarki damskie w tym 4 Baby-G ;)

Oczywiście nie moje :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.