Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

GW-M5610 na bransolecie wygląda bardzo zacnie, miałem już taki zestawik i szczerze polecam.  ;)

jY5KVV3.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Froga na pewno kiedyś kupię, mimo rozmiaru przypuszczam, że nie będzie tak wadził jak rangeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bezel do DW 5600 691 to można dostać gdzieś jeszcze i pasek do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś była taka tabelka do kwadratów co do czego pasuje ma ktoś linka ? Widzialem to na WUS.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle piszecie o tych kwadraciakach, że coraz bardziej mi się podobają :)  i chociaż nie wyglądają tak penersko jak typowe G to mają to coś w sobie i nie zdziwię się jak kiedyś sobie takiego sprawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle piszecie o tych kwadraciakach, że coraz bardziej mi się podobają :)  i chociaż nie wyglądają tak penersko jak typowe G to mają to coś w sobie i nie zdziwię się jak kiedyś sobie takiego sprawię ;)

Może kwadraty nie wyglądają "szpanersko" ale to od nich zaczynała się cała linia G :) Warto mieć chociaż jednego w swojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam swoją przygodę z G, ale już mam w planach mudmana do wszystkiego, jakiegoś analog-cyfra bardziej eleganckiego i teraz właśnie na horyzoncie pojawił się kwadraciak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle piszecie o tych kwadraciakach, że coraz bardziej mi się podobają :)  i chociaż nie wyglądają tak penersko jak typowe G to mają to coś w sobie i nie zdziwię się jak kiedyś sobie takiego sprawię ;)

 

 a ja od nich zaczynam, jeden juz jest, w planach kolejne i..na nich poprzestane, nie kreca mnie okraglaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Z kwadraciaków polecam glx-5600 dużo fajnych funkcji i 7- letnia bateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bezel do DW 5600 691 to można dostać gdzieś jeszcze i pasek do tego?

 

Orginalnego raczej już nie kupisz, są jakieś brazylijsjie zamienniki ale nie wiem gdzie ich szukać. Generalnie są słabiej wykonane. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle piszecie o tych kwadraciakach, że coraz bardziej mi się podobają :)  i chociaż nie wyglądają tak penersko jak typowe G to mają to coś w sobie i nie zdziwię się jak kiedyś sobie takiego sprawię ;)

A masz jeszcze filmik od Tanaki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś była taka tabelka do kwadratów co do czego pasuje ma ktoś linka ? Widzialem to na WUS.

 

Sm7x2HD.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610 na bransolecie wygląda bardzo zacnie, miałem już taki zestawik i szczerze polecam. ;)

jY5KVV3.jpg

Bransoleta lepiej wygląda z matowym czy z błyszczącym bezelem?

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach jest założony matowy bezel z tym ze już po przejściach więc jest trochę przetarty i wybłyszczony.

Czy matowy czy błyszczący to już kwestia gustu.. Nowy matowy bezel ma grafitowy odcień nie jest do końca czarny, natomiast błyszczący bezel jest czarny jak węgiel ze śląska  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przy okazji bransy wezmę też błyszczący bezel to się okaże, a koszt nie jest aż taki wysoki.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle piszecie o tych kwadraciakach, że coraz bardziej mi się podobają :)  i chociaż nie wyglądają tak penersko jak typowe G to mają to coś w sobie i nie zdziwię się jak kiedyś sobie takiego sprawię ;)

 

W kwadraciakach wielkość  też ma znaczenie :)

 

8sLmxx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad Kingiem też się przez chwilę zastanawiałem ale wygrał Riseman ;)

 

tomaliusz nie kuś bo jeszcze coś we mnie pęknie i tym kwadraciakiem zmniejszę i tak już nadszarpnięty budżet :P

 

A wracając do Ryśka to jak wygląda sprawa wciskania przycisków pod wodą nurkując na bezdechu do powiedzmy góra 15 m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

freediving?... :)   pod wodą ładnie dźwięk przycisków słychać - resztą chyba nie musisz się martwić na tej głębokości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ;) dlatego żałowałem, że nie ma żadnego G z głębokościomierzem. Na przyszły rok planuję kupić sobie jakiś zegarek z tą funkcją i trochę po przekraczać kolejne granice głębokości :)

Edytowane przez Versus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał z wciskaniem przycisków pod wodą - to nie frogman ;)

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdf100 znów nie poleci do serwisu. Cos mi sensory średnio chodzą. Jak zegarek odebrałem to barometr przy domyślnych ustawieniach pokazuje ok500-600hPa, wiec go skalibrowanym i powiedzmy ze trzyma sie w okolicach tego tysiąca choć potrafi pokazać cos w okolicach 900... Natomiast mieszkając w Legnicy wysokościomierz pokazuje raz 600, raz 1000m a wiem ze to stanowczo za dużo. Przed serwisem średnio było 140. No i niestety jeszcze widzę ze mam 2 smugi na krawędziach pod szkłem jak sie przyjrzę pod światło

 

Ps. Ustawiłem alti do wartości domyślnych i pokazuje ponad 4tys m...

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.