Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znacie się :P hehe

Chyba Ty

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pasek z risemana wygląda kiepsko przez tą nierówna powierzchnię na środku. Podwójne dziurki są fajne , klin na końcu też jest ok, wygodą moim zdaniem nie odbiega od innych G ani na plus ani na minus.

Pasek z Risemana jest bardzo twardy i niewygodny. Najgorszy pasek z G-shocków, które miałem.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ryśkowy pasek jest genialny :)

 

 

Zgadzam się ten i z 9400 .


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym u mnie powodem pozbycia się ryśka był pasek :)

Szlufka się zsuwa, ale w stronę zapięcia, jest sztywny i niewygodny...nie wiem jak można się nim zachwycać...

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Zgadzam się ten i z 9400 .

A ja się nie zgadzam, bo w Romku pasek genialnie leży na ręce. Miałem sporo zegarków i najlepiej właśnie mi leży ten z 9400. Wszystko zależy od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też pasek w rangemanie podoba się bardziej niż w risemanie. Po za tym pasek z 9400 jest grubszy i jakby porządniejszy ale to też większy zegarek.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod mój nadgarstek od Ryśka jest idealny. ..minusów nie znalazłem. ..nic się nie zsuwa itp :) Tak jak kolega napisał. ..zależy od łapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Na moim też świetnie leży, nic się nie ślizga nic nie uwiera, ale od czasu rangemana, rysio jakiś mały się wydaje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym powiedział, że pasek w Ryśku nie jest najlepszy bo sztywny jakiś, w Romanie lepszy jest.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałem takie coś :

 

 

09ul5p.jpg

 

bardzo fajny moduł, do użytku codziennego chyba najlepszy jaki mam. Super funkcja ustawiania alarmów na dni robocze i sygnału godziny w zakresach czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do plusów dodałbym jeszcze regulację kontrastu, czytelny wyświetlacz negatywowy, 24 opcje wyświetlania daty, dwie czcionki do wyboru (dórna i dolna linijka) i możliwość wpisania własnych dwóch napisów np. PIOWA. 

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zdobyłeś?

 Allegro. Napisał ktoś że używany ale żadnych śladów nie ma, naklejki pod spodem jak na nowym, no nawet kurzu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do plusów dodałbym jeszcze regulację kontrastu, czytelny wyświetlacz negatywowy, 24 opcje wyświetlania daty, dwie czcionki do wyboru (dórna i dolna linijka) i możliwość wpisania własnych dwóch napisów np. PIOWA. 

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

A ta możliwość wpisania czegoś to jest opcja "name"?

Pytam, bo mam to w MR-G w miejscu dnia tygodnia ale nie wiem jak to włączyć na ekranie głównym jak np tutaj na zdjęciu napis Casio. Normalnie w trybie zegarka jest w tym miejscu dzień tygodnia.

 

post-71916-0-39708000-1444247399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do plusów dodałbym jeszcze regulację kontrastu, czytelny wyświetlacz negatywowy, 24 opcje wyświetlania daty, dwie czcionki do wyboru (dórna i dolna linijka) i możliwość wpisania własnych dwóch napisów np. PIOWA. 

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

 

No daj się pobawić .......  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no to gratuluję, przeglądałem ostatnio i wart zainteresowanie był tylko ten biały z czarnym przebraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta możliwość wpisania czegoś to jest opcja "name"?

Pytam, bo mam to w MR-G w miejscu dnia tygodnia ale nie wiem jak to włączyć na ekranie głównym jak np tutaj na zdjęciu napis Casio. Normalnie w trybie zegarka jest w tym miejscu dzień tygodnia.

 

attachicon.gifMRG-210-7.jpg

 

 W tym moim wynalazku są "trzy ekrany" pierwszy to time - tu nic nie zrobisz i dwa "custom" na tych możesz edytować. Przełącza się pomiędzy nimi przyciskiem FWD.

Edytowane przez dwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro. Napisał ktoś że używany ale żadnych śladów nie ma, naklejki pod spodem jak na nowym, no nawet kurzu nie było.

Widziałem go.

Jest jeszcze biały i żółty ale już nie pamiętam czy na allegro czy na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym moim wynalazku są "trzy ekrany" pierwszy to time - tu nic nie zrobisz i dwa "custom" na tych możesz edytować. Przełącza się pomiędzy nimi przyciskiem FWD.

Być może u mnie jest tylko taki napis na zdjęciu reklamowym, bo nie mogę nic innego wyświetlić w miejscu dnia tygodnia jak na załączonym zdjęciu ten napis "Casio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z allegro jest strasznie zniszczony. Zostanie tylko moduł, resztę dokupić trzeba. Ten drugi tez widziałem ale 500 pln to lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może u mnie jest tylko taki napis na zdjęciu reklamowym, bo nie mogę nic innego wyświetlić w miejscu dnia tygodnia jak na załączonym zdjęciu ten napis "Casio".

 

W instrukcji nic nie piszą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałem takie coś :

 

 

09ul5p.jpg

 

bardzo fajny moduł, do użytku codziennego chyba najlepszy jaki mam. Super funkcja ustawiania alarmów na dni robocze i sygnału godziny w zakresach czasu.

Bo najmniejszy

hmm no to gratuluję, przeglądałem ostatnio i wart zainteresowanie był tylko ten biały z czarnym przebraniem.

To mój który niedawno sprzedałem. Gościu idealnie zerżnął opis kropka w kropkę i moje fotki z mojej aukcji.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A u mnie tak na dzień dzisiejszy  :rolleyes:

Parkajpg_sheraxp.jpg

Roman do pracy, GST na wyjścia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.