Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Xeda

Omega moonwatch vs FOIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio robiłem przymiarkę na obydwa podane zegarki i mam dylemat.

Czy iść w coś co lepiej wygląda na moim nadgarstku ( 17 cm ) czy coś co bardziej podoba mi się wizualnie ?

Oczywiści pudełko i magia Moona robią też swoje ale staram się o tym nie myśleć .

 

Pozdrawiam

Adam z Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało moona.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon bardziej surowy , nie wygłaskany- na 17 cm wyglada fajnie. Oczywiscie plexi :-)

A potwm pasek od Filipa i wszystko gra

 

 

post-31778-0-73522900-1539985500_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon oklepany, bierz FOISa ;-)

Mając jednego i drugiego uważam że to są jednak inne zegarki. Moon zwłaszcza z hesalitem dzięki nieco bardziej masywnej kopercie i „plastikowym” wskazówkom bardziej militarny, FOIS dzięki nakładanemu logo, stalowym wskazówkom i szafirowi oraz lekkości koperty - nieco bardziej elegancki choć odpowiednim paskiem można go także uczynić bardziej narzędziowym.

Ja finalnie mam obydwa bo się uzupełniają ale FOIS jest nieco bardziej uniwersalny.

post-55792-0-96870600-1539987651_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mniejszej ręce paradoksalnie lepiej leży większy moon ;)

Bierz moonwatcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz oba, ale najpierw moonwatcha :) a jak masz watpkiwosci to wybierz sie na First Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wybierz to co Ci się bardziej podoba. Oba bardzo dobre, pytanie czy historia moona, aż tak bardzo będzie ważyła na Twoim wyborze (czytaj, czy dla Ciebie ma to tak duże znaczenie lub czy będziesz tak często się nim chwalił). Dla mnie ważniejsze by było subiektywne odczucie, choć z drugiej strony Taga Monaco brałbym tylko w tradycyjnym niebieskim :)

Edytowane przez tolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem ostatnio przed podobnym dylematem i finalnie wybrałem Moona :) przy czym jestem chyba jedną z niewielu osób, której wskazówki w FOISie podobają się mniej, niż w Moonwatchu i stąd mój wybór. Bardzo spodobał mi się taki mod : 

 

a9c75e156c033c9011c7eae8fe7ffd70.png

 

Ale stwierdziłem, że nie będe cudował i dłubał w zegarku za takie pieniądze ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waki

a taki ? ref O.3576.50.00

z fazami księżyca i okrągłym kalendarzem? W Jubitomie go oglądałem przy okazji innych zegarków z chronografem

Uważam że zegarek musi Ci się podobać..

 

  post-106901-0-96511800-1540194658_thumb.png

Edytowane przez waki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żeby nie tworzyć nowego tematu spróbuję poradzić się tutaj.
Wybieram właśnie między FOIS a PRO na hesalicie, oba zegarki w pełnych zestawach, oba z 2016r. Fois do wzięcia za 13.5 a Pro za 14.5
Przymierzałem oba zegarki i oba mi się podobają, stąd niestety mam problem z wyborem. Racjonalnym podejściem byłoby wzięcie Pro, jednak ciekawi mnie we Fois to, że jest rzadziej spotykany i nieco bardziej elegancki. Wolałbym jednak by miał plastikowe szkiełko. Rozmiarowo siądą oba, mam nadgarstek 17.5cm.
Czy podane przeze mnie ceny to dobre oferty? Jeśli chciałbym na szybko z którejś skorzystać to musiałbym sprzedać swojego Tudora BB Blue. Bo jeśli oferty nie są szczególne to może warto oszczędzić Tudora i w nieco wolniejszym tempie zbierać fundusze?

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Nowe trafisz niewiele drożej na chrono24. Sprzedając Tudora stracisz. Ja, gdybym potrafił, zwolniłbym tempo, dozbierał kasę i zachował Tudora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słowo klucz, "gdybym potrafił" biggrin.png Właśnie chyba z tym mam problem. Czyli ta cena 13,5-14,5 nie jest jakaś wspaniała żebym potem sobie pluł w brodę, że nie skorzystałem. Na chrono24 nie patrzyłem intensywnie bo tam jeszcze dojdzie mi przewalutowanie, ale finalnie rzeczywiście może wyjść podobnie. 

edit:

Na Chrono w podobnych cenach raczej używki bez pudła i papierów. A tutaj Pro z walizką z akcesoriami. smile.png

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.