Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuj臋 馃槉

Rekomendowane odpowiedzi

Oj.. No to dobrze, 偶e mnie nie kusi艂o kupi膰 takie klamry. W zasadzie nie mia艂yby w moich "rencach" racji bytu ;)

Po obejrzeniu filmu jestem zaskoczona 偶e 艣ciski 艣rubowe tak 艂atwo si臋 wyrabiaj膮 na gwincie :wacko: my艣la艂am 偶e mam niezniszczalny sprz臋t ;)

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Nie, no fajnie.. co chwila co艣 nowego odpada, ehh.

Jeszcze troch臋 i przestan臋 panowa膰 nad odpadni臋tymi elementami. Zapomn臋 kt贸ra drzazga od kt贸rej listewki :wacko:

Ten ma艂y kwadraci姆 od listwy przyklejam. Zak艂adanie 艣cisk贸w zma艂powa艂am 偶e zdj臋膰 LESa :P

post-104610-0-70248500-1570469901_thumb.jpg

post-104610-0-13338400-1570470359_thumb.jpg

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosia dobrze Ci idzie:-) tylko nie panikuj, masz du偶o czasu. Klient nie czeka t膮 skrzynk臋.... robisz ten zegar dla siebie;-)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosia dobrze Ci idzie:-) tylko nie panikuj, masz du偶o czasu. Klient nie czeka t膮 skrzynk臋.... robisz ten zegar dla siebie;-)

Bartek - masz du偶膮 wiar臋 w innych ;)

Czy b臋d臋 dobrze to czas poka偶e.

Czas mam ale problem jest w poskromieniu efektu "k膮panej w gor膮cej wodzie"..

Rozebra艂am skrzynk臋 ju偶 do ko艅ca. Nie ma sensu zostawia膰 jednej strony jak ca艂o艣膰 si臋 rozpada. Listewki przy wpustach s膮 w kawa艂kach. Klejenie tego b臋d臋 troch臋 jak puzzle..

Nie jestem pewna czy to si臋 b臋dzie trzyma膰 kupy.

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Moja wiara jest oparta na faktach kt贸re widz臋 na tym w膮tku;-) patrz膮c na Twoje poczynania nie mam najmniejszych w膮tpliwo艣ci 偶e efekt ko艅cowy b臋dzie bardzo zadowalaj膮cy.

S艂uchaj rad Leszka a b臋dzie dobrze:-)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋.

Zabawne jest to, 偶e ja sama nie mam zbyt wielkiej wiary ;)

Gdyby nie Ty i LES to ten w膮tek istnia艂by co najwy偶ej na 4-5 stronach, ot i ca艂a tajemnica :D

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋.

Zabawne jest to, 偶e ja sama nie mam zbyt wielkiej wiary ;)

Gdyby nie Ty i LES to ten w膮tek istnia艂by co najwy偶ej na 4-5 stronach, ot i ca艂a tajemnica :D

My艣l臋 偶e to Tw贸j najwi臋kszy problem brak wiary we w艂asne mo偶liwo艣ci:-/

Ja nic bym nie zrobi艂 jak bym mia艂 takie podej艣cie....

Nie umniejszaj sobie w 偶adnym wypadku , stanowczo zabramiam ;-)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosia , tak to si臋 robi, takie skrzynie sk艂adasz jak puzzle kawa艂ek po kawa艂u , a potem 艂膮czysz i znowu. Nic na si艂臋, powoli uwa偶nie , jak werk, kt贸ry si臋 rozsypa艂 ...

spoko, codziennie po kawa艂ku... (wiem 偶e to denerwuje, ale "uwierz w ducha")聽聽 ;)聽聽

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosia , tak to si臋 robi, takie skrzynie sk艂adasz jak puzzle kawa艂ek po kawa艂u , a potem 艂膮czysz i znowu. Nic na si艂臋, powoli uwa偶nie , jak werk, kt贸ry si臋 rozsypa艂 ...

spoko, codziennie po kawa艂ku... (wiem 偶e to denerwuje, ale "uwierz w ducha"聽 ;)聽聽

呕e tak spytam ... jak patrz臋 , to chyba wpusty , pi贸ra , s膮 ca艂e ... tyle , 偶e wszystko porozklejane ?

Bo , 偶adnych ,, po艂ama艅 ,, je艣li chodzi o po艂膮czenia , to nie zauwa偶y艂em . Chyba , 偶e nie dostrzeg艂em ?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosia da rad臋 wcale 藕le to nie wygl膮da tylko troch臋 si臋 rozklei艂o gorzej wygl膮da艂o na poprzednich fotkach

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋 Wam :)

PM na 艂膮czeniach si臋 posypa艂o.

Kto艣 obstuka艂 z zewn膮trz gwo藕dziami i si臋 trzyma艂o dlatego. Inaczej skrzynka by si臋 nie utrzyma艂a.

Wi臋c te kraw臋dzie musz臋 poskleja膰

(jako艣) :wacko:

post-104610-0-51800500-1570508853_thumb.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Hej聽 ;)

Pami臋taj 偶eby usun膮膰 dok艂adnie stary klej(no i gwo藕dzie :D聽). Najlepiej ma艂ym no偶ykiem (albo skalpelem) - odpry艣nie kawa艂ek po kawa艂ku. To te偶 troch臋 u...liwe ale od tego zale偶y jako艣膰 sklejenia.聽


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Hej ;)

Pami臋taj 偶eby usun膮膰 dok艂adnie stary klej(no i gwo藕dzie :D ). Najlepiej ma艂ym no偶ykiem (albo skalpelem) - odpry艣nie kawa艂ek po kawa艂ku. To te偶 troch臋 u...liwe ale od tego zale偶y jako艣膰 sklejenia.

Aaaaajj.. to jest strasznie goowniana robota! Tam jest jaki艣 bia艂awy, wsp贸艂cze艣niejszy klej, nieco elastyczny ale trzyma si臋 jak pierun.. I w wielu innych miejscach.

Odpryskiwa膰 to on nie chce. Jak troch臋 go powa偶臋 z kra艅ca (klej) to on si臋 wygina i ci膮gnie...

Mo偶e namoczy膰 go troch臋 spirytem?

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶esz "spirtem" , albo acetonem - to albo Vikol albo jaki艣 akrylowy. No niestety MUSISZ go usun膮膰 i to w ca艂o艣ci. Te偶 tego nie lubi臋.聽

Fajnie si臋 to suwa przy pomocy zaostrzonego "podwa偶acza" do sk贸rek (do paznokci) ... ;)

post-92919-0-88001100-1570524351_thumb.jpg


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶esz "spirtem" , albo acetonem - to albo Vikol albo jaki艣 akrylowy. No niestety MUSISZ go usun膮膰 i to w ca艂o艣ci. Te偶 tego nie lubi臋.聽

Fajnie si臋 to suwa przy pomocy zaostrzonego "podwa偶acza" do sk贸rek (do paznokci) ... ;)

Tak jest! Skoro MUSZ臉 to musz臋! :D

Znadj臋 jakie艣 podobny instrument, najwy偶ej po艂ami臋 swoje pazury, i b臋d臋 odrywa膰. Mam nadziej臋, 偶e to zadowoli Wysok膮 Kapitu艂臋 :D

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Jak nie znajdziesz (cho膰 w膮tpi臋聽 :D ) to takie "c贸艣" mo偶esz kupi膰 -聽https://allegro.pl/oferta/podwazacz-classic-manicure-do-skorek-szpic-13cm-7746936877

Przyda si臋 do zegar贸w i paznokci (podbiera艂em 偶onie :ph34r:聽)


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Ooooo , to ten klej co u Yodka .

A czy gwo藕dzie te偶 ? ;)

ps. przy okazji pytanie do Leskosa . Zmywam brud i choroba wie co .

Jak wida膰 pod sankami , 艂adny mazerunek , a w ko艂o , ju偶 nie . Ci臋偶ko ,.... wi臋c ja troch臋 spirytusu na szmatk臋 i nad wieszakiem .... no ju偶 艂adnie . Chyba zmywam star膮 politur臋 z brudem... czu膰 na szmatce . Ale czy czasem nie ryzykuj臋 zmyciem mazerunku ?

Wygl膮da na to , 偶e nie , ...ale wol臋 zapyta膰 :)

post-93729-0-60361300-1570548288_thumb.jpg

post-93729-0-96594500-1570548305_thumb.jpg

post-93729-0-99316900-1570549486_thumb.jpg

Edytowane przez PM1122

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Oooo..

Masz prawie tak samo jak u mnie. Klej wygl膮da bardzo podobnie. Gwo藕dzie identyczne ;)

Na mazerunku si臋 nie znam ale jak si臋 przygl膮dam na plecy, to 艣lady wok贸艂 wieszaka wygl膮daj膮 jakby kto艣 obmalowa艂 czym艣 wok贸艂?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

No, jak dotrzesz do mazerunku to zaczniesz go 艣ciera膰.聽

OSTRO呕NIE I DELIKATNIE !!!

Gosia ,

to 艣lad po gongu , tlenek 偶elaza i troch臋 rdzy w politur臋 wesz艂o ...


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

No, jak dotrzesz do mazerunku to zaczniesz go 艣ciera膰.

OSTRO呕NIE I DELIKATNIE !!!

Gosia ,

to 艣lad po gongu , tlenek 偶elaza i troch臋 rdzy w politur臋 wesz艂o ...

G贸ra to od gongu ale moja uwag臋 przykuwaj膮 dolne kraw臋dzie po wieszaku - czy tam na granicy czystego i brudnego nie jest taki zaschni臋ty "rancik" jak dobrze widz臋?

PS - uwaga na bluzgi i fruwajace okruchy- w Koszalinie b臋dzie zaraz drapanie i skrobanie klej贸f ;)

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

G贸ra to od gongu ale moja uwag臋 przykuwaj膮 dolne kraw臋dzie po wieszaku - czy tam na granicy czystego i brudnego nie jest taki zaschni臋ty "rancik" jak dobrze widz臋?

PS - uwaga na bluzgi i fruwajace okruchy- w Koszalinie b臋dzie zaraz drapanie i skrobanie klej贸f ;)

Jest ,,rant,, mocno wgnieciony . A takie kleje , to ... ,,satana,, .. 偶e po fi艅sku delikatnie powiem

No, jak dotrzesz do mazerunku to zaczniesz go 艣ciera膰.聽

OSTRO呕NIE I DELIKATNIE !!!

Gosia ,

to 艣lad po gongu , tlenek 偶elaza i troch臋 rdzy w politur臋 wesz艂o ...

Dzi臋ki .

Tak ... w艂a艣nie , po kawa艂ku i poma艂u my艣l臋 si臋 przesuwa膰 .

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Poci膮gn膮艂 kto艣 politur臋 p臋dzlem nie zdejmuj膮c wieszaka i zrobi艂 rancik... ot i wszystko聽 ;)


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

:ph34r: Najbardziej wkurzaj膮 takie ,, gwo藕dzio wkr臋ty,, . W zawiasach by艂y ... to ci臋偶ko wykr臋ci膰 .

No i oczywi艣cie brak ozd贸b , bo zast膮pi艂y je gwo藕dzie .

post-93729-0-30683600-1570558807_thumb.jpg

post-93729-0-98494600-1570558823_thumb.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Takie "gwozdzio-wkr臋ty" 艣ni膮 mi si臋 po nocach. Zardzewiej膮, zaschn膮 w drewnie, szczerba w 艂bie prawie nie istnieje i mo偶na sobie kr臋ci膰 do usr..ej 艣mierci. Zw艂aszcza te w plecach :wacko:

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Zaczynam si臋 ba膰 za ka偶dym razem gdy bior臋 kolejne elementy zegara w r臋ce. Zn贸w co艣 odpad艂o- boczna listwa korony. Pi臋kny klej :wacko:

Rozerwany i zniszczony fornir.

Chyba trzeba b臋dzie ten fornir usun膮膰 ca艂y i co艣 sztukowa膰?

post-104610-0-00589900-1570560759_thumb.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.
Uwaga: Tw贸j wpis zanim b臋dzie widoczny, b臋dzie wymaga艂 zatwierdzenia moderatora.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.