Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Recommended Posts

Jak z dokładnością chodu w waszych Royal-ach?

Jaka jest rezerwa chodu?

Przymierzam się do zakupu.

Nie znam tego werka i jestem ciekaw.

Edited by wz71

Wpisz sobie Miyota 9015 i znajdziesz dużo opinii. To bardzo popularny wśród mikrobrandów mechanizm. Generalnie poza stosunkowo głośnym rotorem nie ma się czego czepić. Dokladność porównywalna z 2824 i jak szwajcar pracuje z częstotliwościa 28800 wahnięć na h. Jeżeli zegarek estetycznie i rozmiarowo Ci pasuje to bierz. Tym bardziej że zaraz ( a może już ) nie będzie czego kupować a z bezstratną odsprzedażą nie powinno być problemu.

Edited by sielwolf

Wpisz sobie Miyota 9015 i znajdziesz dużo opinii. To bardzo popularny wśród mikrobrandów mechanizm. Generalnie poza stosunkowo głośnym rotorem nie ma się czego czepić. Dokladność porównywalna z 2824 i jak szwajcar pracuje z częstotliwościa 28800 wahnięć na h. Jeżeli zegarek estetycznie i rozmiarowo Ci pasuje to bierz. Tym bardziej że zaraz ( a może już ) nie będzie czego kupować a z bezstratną odsprzedażą nie powinno być problemu.

Jestem zdecydowany na zakup tylko Pan Marcin jest do poniedziłku niedostępny.Wiem że są jeszcze dostępne,czekam z niecierpliwością na sfinalizowanie tranzakcji.

Co do werku słyszałem wiele pochlebnych opini.

Natomiast jeżeli chodzi o estetykę to jak najbardziej mi odpowiada. Miałem kupić casio gw9400 ale odłożyłem ten zakup.

Mam słabość do klasyki wśród z zegarków.

Wierzę że będziesz zadowolony. A o jakości i fajności zegarka niech świadczy to że świętem jest jak Pan Afryka pojawia się na rynku wtórnym i schodzi w mgnieniu oka. Mam nadzieję że dostaniesz zegarek z numerem 150/150. To by byla heca.

Wierzę że będziesz zadowolony. A o jakości i fajności zegarka niech świadczy to że świętem jest jak Pan Afryka pojawia się na rynku wtórnym i schodzi w mgnieniu oka. Mam nadzieję że dostaniesz zegarek z numerem 150/150. To by byla heca.

Zgadzam się z opinią Pan Afryka, moim dopełnieniem jest w tym przypadku sarb017

Bardzo ładny zegarek, szczególnie odcień i ogólne zestawienie kolorów na tarczy - klasa. Gdyby miał średnicę mniejszą chociaż o 2 mm, kupiłbym natychmiast.

4 godziny temu, Sierżant Julian napisał:

Bardzo ładny zegarek, szczególnie odcień i ogólne zestawienie kolorów na tarczy - klasa. Gdyby miał średnicę mniejszą chociaż o 2 mm, kupiłbym natychmiast.

To byłby już mikroskopijny zegarek. On ma fizycznie 40,5mm ale optycznie z uwagi na szerokie uszy i szkło typu box to 38mm. Każdy kto ma potwierdzi. Położony obok niego Formmeister który ma 40mm wygląda jak gigant ?

Czyli ten kangur nie za bardzo?

Jeśli chodzi o pasek na jakim przyszedł to w ogóle mi nie pasuje tu jakoś... :-(