Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacekns

Niebanalny czasomierz z dużą kopertą

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w Time Trend - wynegocjowałem rabat do niecałych 2000 pln :)

Ale masz na pasku? Ja chcę bransolete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatche na bransie są sprzedawane w Polsce chyba tylko przez happy time, więc pole manewru mocno ograniczone :(

Pozostaje jomashop.

 

Moonwatcha kupiłem latem w TimeTrendzie za 1750. I możesz stargować do tej ceny. Na pasku, bo tak historycznie i stylowo. (Ja też nie trawię zegarków bez bransolety, ale Moonwatch wart jest wyrzeczeń.)

 

A na bransolecie to kup sobie - za 1400 PLN ze wszystkimi opłatami - Bulovę 96b175:

https://www.ebay.pl/itm/Bulova-Precisionist-Mens-Quartz-Chronograph-Silver-Tone-Bracelet-Watch-96B175/302947155184?hash=item46890ebcf0:g:sDIAAOSweX5b2dKT

 

To niemal ten sam zegarek, nad którym się zastanawiałeś, tylko ze starszej kolekcji. Sprzedawca sprawdzony, godny zaufania - to amerykański dystrybutor Bulovy, sprzedający modele ze starszych kolekcji. 

 

Chciałeś wydać 3000 PLN na Bulovę? Nie widziałeś, co wybrać?

Żaden problem - weź oba. 

Po co sobie odmawiać - konsumpcji i tak nie zaspokoisz :D


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatche na bransie są sprzedawane w Polsce chyba tylko przez happy time, więc pole manewru mocno ograniczone :(

Pozostaje jomashop.

 

Moonwatcha kupiłem latem w TimeTrendzie za 1750. I możesz stargować do tej ceny. Na pasku, bo tak historycznie i stylowo. (Ja też nie trawię zegarków bez bransolety, ale Moonwatch wart jest wyrzeczeń.)

 

A na bransolecie to kup sobie - za 1400 PLN ze wszystkimi opłatami - Bulovę 96b175:

https://www.ebay.pl/itm/Bulova-Precisionist-Mens-Quartz-Chronograph-Silver-Tone-Bracelet-Watch-96B175/302947155184?hash=item46890ebcf0:g:sDIAAOSweX5b2dKT

 

To niemal ten sam zegarek, nad którym się zastanawiałeś, tylko ze starszej kolekcji. Sprzedawca sprawdzony, godny zaufania - to amerykański dystrybutor Bulovy, sprzedający modele ze starszych kolekcji.

 

Chciałeś wydać 3000 PLN na Bulovę? Nie widziałeś, co wybrać?

Żaden problem - weź oba.

Po co sobie odmawiać - konsumpcji i tak nie zaspokoisz :D

Hehe za oba podziekuje ☺ ale tak jak mówiłem interesuje mnie Moon Watch na bransolecie i najlepiej Polska dystrybucja.

CZyli jaką cenę im powiedzieć? Od jakiej startować?

Cenę mają 2195 zł

 

Ps jesteś zadowolony z Moon Watcha? Jak Twoje odczucia w kwestii wystajacego szkiełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go kupić w jomashop, zapłaciłem i czekałem na wysyłkę (opisywałem jak to dokładnie było), czekałem i czekałem po 40 dniach wyciągnąłem od nich info, że nie mają i muszą sprowadzić, podziękowałem bo czekać następne 40 dni nie zamierzałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem go kupić w jomashop, zapłaciłem i czekałem na wysyłkę (opisywałem jak to dokładnie było), czekałem i czekałem po 40 dniach wyciągnąłem od nich info, że nie mają i muszą sprowadzić, podziękowałem bo czekać następne 40 dni nie zamierzałem :(

Dlatego interesuje mnie krajowa dystrybucja, szczególnie że mam możliwość pojechać i przymierzyć sobie w realu zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps jesteś zadowolony z Moon Watcha? Jak Twoje odczucia w kwestii wystajacego szkiełka?

 

Jestem zadowolony. Uważam, że w swojej kategorii - kwarcowych chronografów - jest najlepszym z możliwych wyborów. 

Przy okazji: dziękuję Kolegom - bo Ci sami, co doradzają Tobie, doradzili mi - za namówienie na Moonwatcha :)

 

Odczucia? Początkowo miałem obawy. Ale nic się nigdy nie stało. I nie spotkałem się - chociażby na forach zegarkowych - żeby ktoś miał jakiś wypadek. Więc obaw się pozbyłem.   


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Uważam, że w swojej kategorii - kwarcowych chronografów - jest najlepszym z możliwych wyborów.

Przy okazji: dziękuję Kolegom - bo Ci sami, co doradzają Tobie, doradzili mi - za namówienie na Moonwatcha :)

 

Odczucia? Początkowo miałem obawy. Ale nic się nigdy nie stało. I nie spotkałem się - chociażby na forach zegarkowych - żeby ktoś miał jakiś wypadek. Więc obaw się pozbyłem.

 

Super ☺☺☺

A wracając do pytania, z jakiej ceny startować w sklepie by coś jeszcze ugrać???

Cena w sklepie 2195zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z innej beczki to znalazłem Moon Watcha również na stronie CzasZegarków i mają bardzo szeroką gamę Bulovy. Zastanawia mnie fakt, iż dostawa jest np w ciągu 5-10 dni. Może dlatego taka szeroka oferta ponieważ je ściągają tak jakby pod klienta???

 

https://www.czaszegarkow.pl/bulova-zegarki-meskie-c-502_3157.html?sort=price_desc

 

A Moon Watch chyba omyłkowo jest nazwany Bracelet

 

 

Główna siedziba Sztokholm ...

 

 

Posiadają jeden bardzo ładny model i gdyby nie Moon Watch penwie bym się zainteresował ☺

 

BULOVA 96K101

post-108689-0-47103600-1551167694_thumb.png

post-108689-0-55817300-1551168033_thumb.png

post-108689-0-93195100-1551168361_thumb.jpg

post-108689-0-67885600-1551168561_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ☺☺☺

A wracając do pytania, z jakiej ceny startować w sklepie by coś jeszcze ugrać???

Cena w sklepie 2195zł

 

Myślę, że spokojnie możesz do 2000 za wersję z bransoletą wynegocjować.

Ale ja bym się zastawonowił, czy chcę tyle dopłacać za nią, zwłaszcza że oryginał jej nie miał :)


https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak interesuje bransoleta i skłaniam się ku Moon Watch jednak porównam sobie ją na żywo z 96G175 i myślę że takie pierwsze wrażenie moje na widok obu zegarków zadecyduje o wyborze ☺

Za Moon Watch przemawia historia, wygląd, niebanalność, wyjątkowość... a za 96G175 gabaryty kształt tylko nie wiem czy on już nie jest za bardzo takim Gchock-iem z wyglądu i traci troszkę na klasie względem Moon Watch mimo tego ze tam na tarczy naprawdę się dzieje...

 

No i cena.... 1000 zł różnicy

 

Swoją drogą jestem ciekawy czy ktoś z forum posiada 96G175

post-108689-0-11222900-1551174463_thumb.jpg

post-108689-0-64995000-1551174477_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak interesuje bransoleta i skłaniam się ku Moon Watch jednak porównam sobie ją na żywo z 96G175 i myślę że takie pierwsze wrażenie moje na widok obu zegarków zadecyduje o wyborze

Za Moon Watch przemawia historia, wygląd, niebanalność, wyjątkowość... a za 96G175 gabaryty kształt tylko nie wiem czy on już nie jest za bardzo takim Gchock-iem z wyglądu i traci troszkę na klasie względem Moon Watch mimo tego ze tam na tarczy naprawdę się dzieje...

 

No i cena.... 1000 zł różnicy

 

Swoją drogą jestem ciekawy czy ktoś z forum posiada 96G175

Kurczę bardzo jestem ciekaw tej bulovy precionist. Koniecznie daj znać jak wyszło porównanie i zrób kilka fotek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, sam jestem bardzo ciekawy....

Jednak na żywo to zupełnie inaczej.

Oglądałem w sklepie Citizena który w internecie mi się podobał a na żywo już nie... Taki plastikowy na żywo się wydawał i bardziej tandetny niż na zdjęciach. Na żywo stracił swój urok a już się przymierzałem do zakupu.

 

Zresztą z zegarkami chyba szczególnie tak jest że jedne na żywo zyskują a drugie na żywo tracą urok - to nie samochód że zawsze lepiej na zdjęciu haha

post-108689-0-58422100-1551213277_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.

A szkoda.... a widziałeś 96G175 na żywo?

Myślę że mając je oba w ręce będzie można dopiero coś powiedzieć

 

Na temat 96G175 nie znalazłem żadnej recenzji Pl itp. W przypadku Moon Watcha jest tego troszkę, opisów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem i.... opis jest bardzo ciekawy i tym bardziej ciekawy jestem obu tych zegarków...

 

Do niedawna nie byłabym Bulovy pod uwagę bo nie znałem marki a teraz patrząc na te dwa zegarki nie myślę już o Citizenie Seiko czy Oriencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałem na myśli... ☺

 

Póki co mam rezerwację Moon Watcha i na żywo porównam go z 98G228

post-108689-0-82802900-1551267574_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.