Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimny-wiatr
Ale za to sikorka modra (najczęściej widzimy bogatki). Jakiś ornitolog kiedyś się skarżył, że z małych ptaszków łowionych w sieci do obrączkowania, sikory modre są najagresywniejsze i dziobią boleśnie i zaciekle w palce. Tak, że można Cię nazwać obłaskawiaczem i treserem zwierząt.

 

Ręka jak widać, nie męska ;) To moja mama dokarmiała zwierzątka w parku w Cieplicach

Smog ziejący :lol:

 

Wysłałeś SMS-a?? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy na tym forum kochają analogowe, mechaniczne zegarki... a co z analogową fotografią?

 

Jeśli o mnie chodzi - innej niż analogowa nie uznaję. Klimatu ciemni i samodzielnego wywoływania nic nie zastąpi, tak jak żaden kwarc nie zastąpi mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałeś SMS-a?? :lol:

 

 

Gratis zieje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Gratis zieje :angry:

 

Coś ty?? do niedawna trzeba było chyba smsa wysłać żeby zazionął :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys wawelu się nie ima :angry: Co ok 2-3 minutki wali z paszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugie byłoby ładne gdybś nieba nie zjarał. Oba szpeci data straszliwie.

 

 

Diego - footbal OK, ale jego pozostałe wyczyny od np. monarchistycznych daleko mocno :angry:

 

No i tylko football mnie interesuje. Jego życie prywatne, to jego problem. Zresztą jeśli chodzi o używki, to nie ma się co dziwić zanadto. Pomyśl, wychowałeś się w slumsach, bieda aż piszczało, a za chwilę jesteś uznawany za najlepszego piłkarza na świecie i masz kupe kasy. Niejednemu z nas pewnie by odbiło:)

Co do fotek, to są zupełnie amatorskie:) Co z tym niebem nie tak? Moim zdaniem jest ok bo tak wyglądało gołym okiem. Robiłem na automacie.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiar światła. Jeślibyś ustawił pomiar (zablokował) celując na część poniżej horyzontu - to niebo wyszłoby ciekawsze. Dół albo byłby ok, albo musiałbyś wyciągnac go lekko w jakims programiku. A tak - niebo szarobure. Czasem sie nie da inaczej - ale w rzeczonej fotce - i owszem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczycie góry.

 

post-2370-0-83241300-1331144063.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobi człowiek a musi zmieniać plany misternie układane.

Wystarczy że się na ciebie popatrzy.

 

 

post-2370-0-11447300-1331144115.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - Kokop. Miło, że się pojawiłeś.

 

Ps

Nowe natchnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też pokażę kilka moich zdjęć;)

 

post-26110-0-66148100-1331144118.jpg

 

post-26110-0-29150900-1331144121.jpg

 

post-26110-0-14941900-1331144123.jpg

 

post-26110-0-80265700-1331144126.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchnienie? Hmmmm.

Co odpowiedzieć?

 

Prawie zrobiłem nowy zegarek już. Ale nie piłowałem tak jak kiedyś tylko sprawę bufetowo załatwiałem z tokarzo-frezerem.

Zrobił za***iście, pomimo objętości flaszek które mu dostarczałem.

Sobie zostawiłem cyferblat tylko. Pewno wskazówki zrobie też.

A potem zamieszczę zmaterializowaną wizję mojej chorej wyobraźni tutaj.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokop, mam nadzieję, że teraz będziesz zaglądał częściej i bardziej systematycznie. Wszyscy dobrze pamiętamy również Twoją prozę.

Może podrzucisz coś z tego co popełniłeś?

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do natchnienia miałem na myśli bardziej to co wspomniał Mirek. Podobało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do natchnienia miałem na myśli bardziej to co wspomniał Mirek. Podobało mi się.

 

No coś tam wyślimaczyłem. Nawet sporo tego będzie. Trzeba byki popoprawiać i słownictwo sprowadzić do normy i się wlepi coś.

Tylko ten czas. Kto wymyślił te zegarki zakichane?

Ja teraz skakam jak kozica po górach. To tu to tam. Zacząłem od członkowstwa aktywnego (hahahaha) w takiej organizacji pt.

The National Trust. No i skoro mam już swoją nalepkę na szybie w kokopolocie dającą ci prawo do postawienia go za frajer na każdym parkingu zaznaczonym

zielonym listkiem oraz wstęp za darmo do większości zabytków, zamków itd. Będzie to razem z połowa Anglii to jakos nie mogę sie powstrzymać od szwędownictwa. A w handbook-u który będzie drukowany na przyszły rok w kolumience pt. Photographic acknowlegements, będzie również moje nazwisko.

Muszę więc się poszwędać jeszcze troszkę i popstrykać. Bo ja osobiście nie jestem zadowolony ze swoich zdjęć. Kiedyś robiłem lepsze. Ale starość nie radość, coż zrobić.

Dzisiaj np. Był plan żeby jechać do Street i kupić jakieś galoty na mnie, bo stare choć całkiem mi się podobają to zlatywać zaczęły ze mnie. A jak się skończyło?

Łażeniem po górkach, jak zwykle.

Hahahahaha.

 

post-2370-0-89973400-1331144201.jpg

To zrobione ze 2-3 godziny temu

 

post-2370-0-12506900-1331144206.jpg

 

post-2370-0-12806600-1331144208.jpg

Kwiatek nad którym mała popada w zadumę. Jej ulubiony z najbliższych okolic. Trzyma biedaczek korzeniami tą krawędź clifu.

Co by ta Anglia się nie rozpuściła za szybko.

Hahahah. Tak mówi o nim.

 

post-2370-0-66323200-1331144215.jpg

Kilka dni temu usłyszałem od kogoś że Anglia to nizinny kraj jest.

Hmmmm.. Droga do Chedar tak wygląda


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz fotografii podoba mi się Twój dystans do świata, który wyrażasz słowem pisanym, więc poprawiaj te byki jak najszybciej i zapodaj coś na forum.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma żadnego dystansu

Jest się częścią świata jak ta skamielina

post-2370-0-15790400-1331144240.jpg

 

Mała ją znalazła. Ja sfotografowałem co mi całkowicie wystarczało.

A życie swoje jak zwykle. Hahahahaha

 

Chce to mieć!!! Wydłubiesz to dla mnie??

No więc:

post-2370-0-56096700-1331144242.jpg

No bo co niby miałem zrobić?

 

A potem trzeba było zwijać sie do domu bo zaczęło robić się tak:

post-2370-0-36394400-1331144246.jpg

Tak tak, bo wydłubać takiego robala to nie tak hop-siup. Trochę czasu trzeba. Aż blaze na łapie sobie zrobiłem.

A na moje stwierdzenie > Po co go wydłubać? Przecież jemu tu całkiem fajnie już od paru milionów lat, w tym kamieniu.

Usłyszałem:

Jemu będzie tez fajnie sterczeć na telewizorze, albo półce.

No i weź tu z babą pogadaj.

Ale się cieszy. Hahahahaha


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-4189-0-62246600-1331144332.jpg

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ciepło to wieczorne spacerki są bardzo fajne.

I fajne foty. Nic to że szumi na wariackich czułościach.

:)

 

post-2370-0-34668900-1331144744.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleroza. Patrząc na te cz-b zdjęcia szymona to myśle że powinienem zobaczyć jak to teraz wychodzi. Od podstawówki i ciemni z kibla nie robiłem czarno białych fotek. :)

Tudzież pytanie do szymona> co za aparat tak fajnie udaje czarności i białości? Czy może analogiem (ciekawe określenie-hahahahahah) robione.

bo trochę mocno sprasowałeś i nie idzie się pokapować.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spam01

A oto co pewnego ranka kilka tygodni temu zobaczyłem przez moje okno :) . Uchwycone z pomocą Finepix S1000fd zoom optyczny 12x

 

763ba7f25eadade7med.jpg

 

9e44eb0c64149ec3med.jpg

 

ac4d376bf5fafb03med.jpg

 

71c6bcba07bc5c9fmed.jpg

 

Co się okazało lis podszedł tak blisko zabudowań w biały dzień ponieważ miał szczenięta w jednym z budynków gospodarczych (stodole). Niestety nie zdołałem ich sfotografować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tudzież pytanie do szymona> co za aparat tak fajnie udaje czarności i białości? Czy może analogiem (ciekawe określenie-hahahahahah) robione.

bo trochę mocno sprasowałeś i nie idzie się pokapować.

 

Robione było tylko D80:) naprawdę jestem pełen podziwu dla tego aparatu za to co ze mną przeszedł i w jakich warunkach:)

krokop jestem pewien że na papierze nawet na dużych powiększeniach nie byłbyś w stanie w wielu przypadkach rozróżnić czy analog czy cyfra. Oczywiście zakładając poprawne wykonanie i poprawną obróbkę! Bo to nie aparat naśladuje czrności i białości tylko Ps:) Osatnio robiłem z tych zdjęć powiększenia 100x70 metodą naświetlania na papierze fotograficznym i wyszło pięknie! szum wygląda jak ziarno z analoga.

Pozdrawiam


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co się okazało lis podszedł tak blisko zabudowań w biały dzień ponieważ miał szczenięta w jednym z budynków gospodarczych (stodole). Niestety nie zdołałem ich sfotografować. :)

 

Fajny rudy chytrusek (a raczej chytruska).

Zawsze mi się kojarzy z Reksiem

 

http://www.youtube.com/watch?v=kNB-5UvuUM4...feature=related


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szymon. Zaspokoiłeś moja ciekawość. Zresztą, prywatnie skłaniam się do tego że to fotograf robi zdjęcia. Ja to standardowo od dłuższego czasu

tylko Olympusem focę. Nie żebym jakoś nie lubił innych producentów. Tylko że Olympusa lubię bardziej. Hahahahahaha

Jestem leń śmierdzący i nie lubię nosić aparata gabarytu pustaka. Chciaż D80 too zdaje się dosyc mały jest.

Ostatnio w porywie chciałem kupić nowego E 30. Przeszło mi jakoś. Potem E 620, też mi przeszło. I od zeszłego roku E 510 cały czas.

A jak ktoś wsadzi w takiej wielkości korpus matrycę 24x36. To wtedy zacznę się zastanawiać.

A weź wstaw jeszcze jakieś fotki. Pewno jest więcej oglądających i im się podobają tylko że im się pisać nie chce.

Też coś wlepię za kilka minut. Znowu było łażenie popołudniowe po górkach.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.