Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne, trzeba je tylko wyprostować, a na 1 krzak usunąć z prawej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to zrobić żeby wyprostować zdjęcia.U mnie na telefonie są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to zrobić żeby wyprostować zdjęcia.U mnie na telefonie są ok.

Na telefonie są do góry kołami ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na telefonie są do góry kołami ;)

Wydaje mi się, że @Master Yodze bardziej chodziło o to, że morze się wylewa ze zdjęcia. Na pierwszych dwóch w prawo, na trzecim w lewo. Pozwoliłem sobie szybko wyprostować.

 

1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na samsungu są ok a na iphonie są do góry nogami.Dziwna sprawa.

Dziękuje za wyprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam s9+,ale wolałbym wrócić do iphona.Tym bardziej,że mam macbooka i fajnie to współpracuje.Czy zmieniając telefon na iphona np 8 będzie duży spadek jakości zdjęć.Który iphone ma porównywalny aparat,ekran,baterię do samsunga s9+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że @Master Yodze bardziej chodziło o to, że morze się wylewa ze zdjęcia. 

Dokładnie tak, dziękuję.

 

Co do zdjęć które pojawiają się na forum w różnych tematach " do góry nogami"- podobna sytuacja miała miejsce na jednym z amerykańskich for zegarkowych, tam administrator wyjaśnił, że to skutek oprogramowania Iphonów które nie są "kompatybilne" z "oprogramowaniem" forum.

 

Podobno, bo nie używam już iphona, pomaga delikatna edycja zdjęcia przed zamieszczeniem go na forum (chodzi o pion i poziom)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam s9+,ale wolałbym wrócić do iphona.Tym bardziej,że mam macbooka i fajnie to współpracuje.Czy zmieniając telefon na iphona np 8 będzie duży spadek jakości zdjęć.Który iphone ma porównywalny aparat,ekran,baterię do samsunga s9+?

Może to sugestia, ale zgrywając zdjęcia ze Srajfona na komputer odniosłem wrażenie że stały się one takie jakieś "nijakie".

Odwrotnie nie praktykowałem !

Podobno, bo nie używam już iphona, pomaga delikatna edycja zdjęcia przed zamieszczeniem go na forum (chodzi o pion i poziom)

Jak mi się postawiły zdjecia z komputera "na głowie", próbowałem je obracać w fotoszopie na różne sposoby i wrzucać na forum. A one cały czas do góry nogami :(


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to sugestia, ale zgrywając zdjęcia ze Srajfona na komputer odniosłem wrażenie że stały się one takie jakieś "nijakie".

Odwrotnie nie praktykowałem !

 

Jak mi się postawiły zdjecia z komputera "na głowie", próbowałem je obracać w fotoszopie na różne sposoby i wrzucać na forum. A one cały czas do góry nogami :(

Tu masz odpowiedź :)https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fzegarkiclub%2Epl%2Fforum%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F177530-Wstawianie-zdj%C4%99cia&share_tid=177530&share_fid=19044&share_type=t

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam odpowiedzi brak, jest tylko "problem" ;)

 

Jest rozwiązanie. Co ciekawe, pionowe zdjęcia z niektórych aparatów nie są "poziomowane".

post-6402-0-93296700-1566289261_thumb.jpg

P.S. Gdzie to jest?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, dziękuję.

 

Co do zdjęć które pojawiają się na forum w różnych tematach " do góry nogami"- podobna sytuacja miała miejsce na jednym z amerykańskich for zegarkowych, tam administrator wyjaśnił, że to skutek oprogramowania Iphonów które nie są "kompatybilne" z "oprogramowaniem" forum.

 

Podobno, bo nie używam już iphona, pomaga delikatna edycja zdjęcia przed zamieszczeniem go na forum (chodzi o pion i poziom)

Tylko,że zdjęcia były zrobione i wrzucane na forum za pomocą samsunga s9+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piter80

 

Nic nie poradzę :), ja wstawiam od kilkunastu lat z komputerów Lenovo, Dell, i z iphona jakiś czas, teraz z Huawei i nigdy nie miałem z tym problemu.

Ps Nie używam Tapatalka.

 

Twoje zdjęcia były wstawione prosto, chodziło mi tylko o kadrowanie samej fotografii jak słusznie zauważył kolega @ajsek.

Byc może używający Tapatalka widzieli je odwrotnie, ale to już ich problem :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko się wyjaśniło.Myślałem,że zdjęcia są obrócone,bo czasem tak mi się wrzucają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej jest pszczół,zwłaszcza tych dzikich europejskich.

post-71502-0-81955800-1566580241_thumb.jpg

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki na spacerze

post-29996-0-27519200-1566645851_thumb.jpg

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.