Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

A propos HDR - ten Pan:

http://www.lonelywolf.pl/

operuje głównie w HDR. Niedawno wygrał w kategorii natura w polskiej edycji konkursu NGC.

Jego zdjęcia z Norwegii "siedzą" od jakiegoś czasu u mnie na tapecie w pracy :-)

 

Ok, jeszcze kilka swojskich landszafcików. Pamiątki porannego wstawania w czasie minionego lata:

 

abcd732818257c.jpg

 

opqr724376310x.jpg

 

hjln1506166246o.jpg

 

ghij570244972e.jpg

 

efgh772890603a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czasami nie wnikam. Albo rybki albo pipki. Nie da sie zrobić zdjęcia lasu żeby było widać wszystkie liście. Trzeba sie zdecydować i tyle. Filtr polaryzacyjny jednak mam na każdym obiektywie. Mało kiedy go ściągam. Połówkowych nie mam wcale i nie narzekam. Czasami sie pobawie krzywymi w gimpie. Fajny bajer to jest uważam. Nie dyskutuje nad wyższością łazienki z powiększalnikiem nad kompem z softem graficznym. Wybrałem tą drugą metodę, pomimo tego że cały ten balast dawnych lat ciągnę ze soba. Dobrze sobie nawet z tym dawałem radę. A fotografia jest w moim życiu już naprawdę kupę lat(okropnie dużo :? )

Na tym zdjęciu poniżej troche przesadziłem. Filtr pola i mocne niedoświetlenie. Ale mnie sie podoba nawet :roll:

post-6254-0-40729800-1330706002.jpg

dwie godziny temu, u mnie z podwórka

 

No tak pikne niebo ale łaki nie widać. Masz rację, albo rybki albo pipki. Jednak tu zmierzchało. Pewnie w dzień polar pomógłby trochę - niestety na tej wycieczce miałem tylko UV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprwdę urocze miejsce. Ono i kilka innych powodują, że uważam Karkonosze za napiękniejszy rejon naszego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapitalne Kekacz!

 

To pod Pomnikiem Lisa-Kuli nieprawdaż? W tle jakby kawalątek Fary?


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mabok, U should turn PRO. :shock: :!:

 

edit:

To zdjęcie mnie rozwaliło, mógłbyś dać ciut większy rozmiar bo chcę to mieć na desktopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kapitalne Kekacz!

 

To pod Pomnikiem Lisa-Kuli nieprawdaż? W tle jakby kawalątek Fary?

 

Prawdaż :D


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To naprwdę urocze miejsce. Ono i kilka innych powodują, że uważam Karkonosze za napiękniejszy rejon naszego kraju.

 

Szkoda tylko, że granica przebiega już na pierwszym pasmie Karkonoszy. Mamy tylko ich 'przedsionek'. To co się dzieje dalej, to poezja... :roll:

 

Tu mamy stronę Czeską Karkonoszy na wysokości Spindleruv Mlyn.

 

post-214-0-07573700-1330706392.jpg

 

A tu na wysokości Śnieżki.

Sorry za przepalone niebo...

 

post-214-0-40847800-1330706394.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To naprwdę urocze miejsce. Ono i kilka innych powodują, że uważam Karkonosze za napiękniejszy rejon naszego kraju.

 

Szkoda tylko, że granica przebiega już na pierwszym pasmie Karkonoszy. Mamy tylko ich 'przedsionek'. To co się dzieje dalej, to poezja... :roll:

 

 

Tak to prawda. My mamy niestety mniejszą część. Ale i czeską można podziwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek w domu wygląda tak:

post-2370-0-94875300-1330706789.jpg

Tzn. jest on w ilości sztuk dwa. Z tym że są takie same i jak nie rozpoznaję. Zrobiłem jedną fotę, chyba wystarczy :)

 

post-2370-0-64058400-1330706791.jpg

 

mojaulubionarolinkatp7.jpg

No i moja ulubiona roślinka. Podziwiam ją. Zawzięta okrutnie. Tam nic innego nie rośnie :!:


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma to jak mieć palmę :roll: Byłem dzisiaj w sklepie i oglądałem nowego Olka E-3

Chyba jutro pojadę

Potem zostanę zabity


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma to jak mieć palmę :roll: Byłem dzisiaj w sklepie i oglądałem nowego Olka E-3

Chyba jutro pojadę

Potem zostanę zabity

Ech te zabawki. Ech, te kobiety ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech mnie ktoś odwiedzie od tego. Chociaż test macania wypadł bajecznie. Patrzyło też sie fajnie. Nie wspominając o guzikach :!:


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niech mnie ktoś odwiedzie od tego.

Na mnie nie licz, chociaż ja inno-systemowiec jestem, od tych na "P". No dobra - odwodzę Cię!

(chyba nie wypadło to zbyt przekonująco ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG kokop tego kotka zazdroszczę Ci bardziej niż jakiegokolwiek zegarka w klubie. Jest uroczy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? No tak niezbyt. Ale włączyłem wszystkie opcje od zdrowego rozsądku i postanowiłem że raczej kupie sobie coś do zdalnego sterowania olkiem którego mam. Co by się nie wnerwiać na samowyzwalacz. I jakiś fajny statyw. Bo stary jakoś sie rozlatuje(poza tym jest za lekki i sie telepie jak osika. Trudno go zatem statywem nazywać :evil: ) No i zabrać sie za wyciskanie wszelkich możliwości jakie posiada E-500. Chyba w końcu aż taki cienki nie jest. Parę razy mnie już zaskoczył. Pewnie by się przydało też przeczytać instrukcję obsługi :!:

W końcu 8)

Chyba gdzieś ją widziałem :roll:

Tsuki- dzięki za kotki. Ale lepiej nie zazdrość. To potwory są. Normalnie. Nawet Baster od nich ucieka. A to wielki pies przecież jest


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda na odciągnięcie od zamiaru kupna nowego body - kup nowy obiektyw! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Skasowały kwiatek kupiony w zeszłym tygodniu. Nawet nie zdążyłem go podlać.

:!: :idea: Obiektyw. Jaki?


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.