Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bibbi

Ming Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak Cordi mialem go w koszyku. Mi sie 27.01 bardzo podoba. Nie byla znana cena wczesniej. Liczylem na zakres do max 2.500 CHF. Przy 4.000 CHF, po nerwowej chwili wahan kupic-nie kupic z zegarkiem w koszu, odpuscilem.

 

Myslalem jeszcze, ze moze wypuszcza model z fazami ksiezyca. “Kosmiczny” akcent sugerowaly grafiki publikowane na ich FB. Z jakims przelomowym pomyslem jak np. u Sarpanevy lub cos podobnego. Ale nic z tego.

 

Czekam zatem na kolejne premiery lub wznowienie 17.06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena mnie też trochę zaskoczyła, liczyłem na coś niżej, zwłaszcza patrząc na finalne specyfikacje.

Pisałem z nimi, będzie jeszcze coś w tym roku, pozostaje mieć nadzieje i trzymać rękę na pulsie.

Możemy sobie nawzajem dawać cynk :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, diver się wynurza. 280 sztuk w 2 rzutach.

Ktoś się decyduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm diameter, 1000m WR, 12.9mm thick, grade 5 titanium, ceramic lume, and pricing from CHF 2,950

 

Niecałe 3 koła, zobaczymy. Jaram się :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Zastanawiam się, czy będzie zbliżony stylistycznie do tego:

MING 18.01 Abyss Concept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieli. I czekaja na 7 sierpnia. Jesli taki jak pokazujecie, to ja z checia - na gumie. Mam nadzieje, ze o to chodzi w “from 2.950 CHF”.

 

@ norbie & cordi7 - skad macie te foty, if I may ask?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten obrazek można odczytać w szczegółach :)

 

PRE LAUNCH INFORMATION: MING 18.01 H41

H41_3_1024x1024.jpg?v=1595585174


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak busola, niestety. W dodatku trzeba by pozyczyc Ming’owi 12-13k PLN na 3-5 miesiecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem az tak na nie - to taki diver, ktory nie do konca jest diverem.

Znaczy znam lepsze sposoby na wydanie ~3.000 EUR ale pierwsza partia 150 szt. rozeszla sie w mniej niz godzine.

Druga partia 130 szt. ma byc dostepna 22 sierpnia, przewiduje ze znikna rownie szybko, co pierwsza.

 

Jestem troche rozczarowany, ostatnie dwie premiery byly ok ale bez rewelacji jak dla mnie.

Wczesniejszymi modelami ustawili poprzeczke wysoko, czekamy dalej - moze cos jeszcze sie pojawi.

 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np właśnie co to to jest i do czego to to? Ale spoko, że ma 5 kilometrów WR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat ostatni trend, CW tez robi coraz wieksze klocki deklarujac coraz wieksza WR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można wpisać dowolną wartość, bo to i tak niesprawdzalne. Może to chodzi o to samo, o co w aparatach fot. w tel. kom - wojna na megapiksele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja być chyba z tego co pamietam dokrętki serii 17.XX - tam i projekt mi leżał i kupić się dało bez zastawiania nerek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ktoryms z zagr. forow czytalem niedawno, ze w jakims podkascie Ming powiedzial, ze zakonczyli juz przygode z seria 17.0x...

Wydaje mi sie, ze aspiruja obecnie do wyzszej ligii i moga juz nie chciec wracac do tych budzetowych wypustow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ale narzekacie na tego divera....

To chyba dlatego, że podświadomie oczekujecie czegoś w stylistyce Suba lub Seamastera PO.🙂

Ruchomy bezel, zakręcana koronka, porządna luma, ponadprzeciętna WR, dobrej klasy tytan, sprawdzony i niezawodny mechanizm, wymiary podobne do kultowego Suba - i to wszystko w niepowtarzalnej, wyjątkowej stylistyce Minga, spójnej z wcześniejszymi modelami. Tego zegarka nie da się pomylić na nadgarstku z innym diverem.🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z forum w ogóle ma jakikolwiek model tej firmy i może podzielić się osobistymi uwagami odnośnie użytkowania/wykonania itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę na Czasoholikach kogoś z 17.XX, bodajże z wariantem copper, nie wiem czy jest tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale narzekacie na tego divera....
To chyba dlatego, że podświadomie oczekujecie czegoś w stylistyce Suba lub Seamastera PO.
Ruchomy bezel, zakręcana koronka, porządna luma, ponadprzeciętna WR, dobrej klasy tytan, sprawdzony i niezawodny mechanizm, wymiary podobne do kultowego Suba - i to wszystko w niepowtarzalnej, wyjątkowej stylistyce Minga, spójnej z wcześniejszymi modelami. Tego zegarka nie da się pomylić na nadgarstku z innym diverem.

Tam zaraz narzekacie. Po prostu poprzednie modele sa bardzo delikatne, wyrafinowane. A tu od razu gruba busola, z dystansem metra pomiedzy tarcza i szklem... A po co komu 1.000m wodoszczelnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podoba🙂 Nie tak bardzo jak ich poprzednie projekty, ale coś w sobie ma. Zupełnie odmienny stylistycznie od innych diverów. Grubość zegarka nie odbiega od innych tego typu, choć wizualnie faktycznie może robić wrażenie grubaska😉

Co do wodoszczelności,  równie dobrze możemy zapytać po co komu 500 czy 300 m WR? Podejrzewam, że obecnie żaden profesjonalny nurek nie schodzi w głębiny bez komputera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrot, wypuszcza lacznie chyba 280 szt. Szansa, ze ktos ten zegar wezmie w glebiny jest raczej bliska 0. A samo szklo ma 3,5mm grubosci. Obym sie mylil, ale ze zdjec efekt wydaje sie byc taki, jak z bardzo grubymi szklami korekcyjnymi. Moze na zywo wymiata. Jesli nie, to IMHO ten 1.000m WR, okupiony gruboscia szkla, jest troche sztuka dla sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.