Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bibbi

Użytkownik
  • Content Count

    1385
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5762 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

11192 profile views
  1. Jak zwykle świetnie wygląda na Twoim nadgarstku, Michał. Zegarek dla facetów bez kompleksów.
  2. Kult polskiego macho nadal w formie. Pogratulować.
  3. Słowo „lalunia” używane wobec obcej, trzeciej osoby jest uznawane za obraźliwe. Czym tamta Pani sobie zasłużyła na takie określenie?
  4. Nie gorzej. Obydwa wspomniane Ext są dostępne do zakupu „z ulicy” w Starym Browarze. I pewnie nie tylko w tym butiku.
  5. A wiedzą, że we WRO ma się wreszcie pojawić butik?
  6. Obydwa dobre. Domyślam się, że właśnie dokupiłeś do swojego blue kolegę na oysterflex.
  7. Świetny. Rewelacyjne wykonanie. Lepsze niż oryginału. [emoji123][emoji95]
  8. Ano, zobaczymy co tam ornitologiczny Mikołaj dostarczy w grudniu.
  9. Aż musiałem sprawdzić czy na jakieś kościelne forum nie wszedłem. Na szczęście nie. Na forum baristów również nie. Uff.
  10. To fajny smaczek zastosowany przez projektantów mechanizmu. Nie widziałem na żywo, ale na dostępnych video ciekawie ten „ptaszek” przeskakuje podczas nakręcania.
  11. Chyba nie złapałeś o co mi chodzi. [emoji3526] Chodzi o element mechanizmu - nie znam fachowej nazwy - ale GS tworząc kształt tej „zapadki” wzorowało się na ptaku Japanese Wagtail, czyli właśnie pliszce.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.