Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bibbi

Ming Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Panie, Czesc Panowie,

 

Czy ktorys z Was ma jakies praktyczne doswiadczenia z Ming Watches? (www.ming.watch)

 

Jak pewnie wiecie, ten niezalezny producent wypuszcza nowosci w partiach po 200 sztuk. Swiat dostal kota na ich punkcie i zegarki rozchodza sie w pare minut od startu sprzedazy na ich stronie (kiedys tak, ale juz nie oglaszaja kiedy startuja ze sprzedaza nowego modelu).

 

Ponoc wykonanie jak na ten przedział cenowy (1.250 CHF) jest obledne. Ich najnowszy release z 13.12.2019:

 

2c6a7687b1dbda19b42bca505531f785.jpg

 

A tu artykul:

 

https://www.fratellowatches.com/new-hands-on-ming-17-06-slate/

 

Jesli udalo sie komus upolowac - dajcie znac.

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiekowi się wydaje, że już wszytsko wymyślono w kwestii designu a tu znów coś nowego. Choć tak naprawdę wiele rzeczy jest wspólnych z innymi markami. Chcąc nie chcąc człowiek tworząc coś nowego często bazuje na czymś już istniejącym.

Ciekawy zegarek i nie nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają zegarki Ming, szczególnie Copper wpadł mi w oko Obawiam się, że szanse, że ktoś to w Polsce ma są małe. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają zegarki Ming, szczególnie Copper wpadł mi w oko Obawiam się, że szanse, że ktoś to w Polsce ma są małe. Niestety.

Ja staje do walki. Ostatnio spoznilem sie o kilkanascie minut. Na spotkaniu bylem... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie,

 

Czy ktorys z Was ma jakies praktyczne doswiadczenia z Ming Watches? (www.ming.watch)

 

Jak pewnie wiecie, ten niezalezny producent wypuszcza nowosci w partiach po 200 sztuk. Swiat dostal kota na ich punkcie i zegarki rozchodza sie w pare minut od startu sprzedazy na ich stronie (kiedys tak, ale juz nie oglaszaja kiedy startuja ze sprzedaza nowego modelu).

 

Ponoc wykonanie jak na ten przedział cenowy (1.250 CHF) jest obledne. Ich najnowszy release z 13.12.2019:

 

 

 

A tu artykul:

 

https://www.fratellowatches.com/new-hands-on-ming-17-06-slate/

 

Jesli udalo sie komus upolowac - dajcie znac.

 

 

Bardo fajne zegarki - do zakupu ostatniego wypustu brakło mi chyba bardziej sekund niż minut;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci się uda, to z największą przyjemnością poczytam jak wrażenia i obejrzę fotki Piszesz, że już nie informują o terminach kolejnych wypustów, jak chcesz to śledzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci się uda, to z największą przyjemnością poczytam jak wrażenia i obejrzę fotki Piszesz, że już nie informują o terminach kolejnych wypustów, jak chcesz to śledzić?

Edit - zmienilem grono adresatow pierwszego postu - mea culpa Carrot :-)

 

Re: codzienne zmudne sledzenie :-)

Edytowane przez bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, był czas przywyknąć

Właśnie tego codziennego śledzenia się obawiałam. Zegarki mają faktycznie piękne, ceny wydają się dobre. Może komuś w końcu się uda coś ustrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już większe ryzyko wyskoczyć z konkretnej kasy za nołnejma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, cena kilkukrotnie wyższa. A i tak Copper ładniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są piękne i nie do zdobycia w Europie.0ea5258424488c4957990bb6ba6450ba.jpg1c2edc440e618071ab98ed67a2be7015.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są piękne i nie do zdobycia w Europie.

Mario, tej, dlaczego ma sie nie dac zdobyc w Europie? To tylko kwestia konsekwencji, szybkiego lacza internetowego, sprawnego @ i limitu na karcie.

 

Jak juz go zdobede, to Ci tu na miejscu w Pozku zaprezentuje :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, tej, dlaczego ma sie nie dac zdobyc w Europie? To tylko kwestia konsekwencji, szybkiego lacza internetowego, sprawnego @ i limitu na karcie.

 

Jak juz go zdobede, to Ci tu na miejscu w Pozku zaprezentuje :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ok. trzymam Cię za słowo  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdazylem, obejrzalem mialem w koszyku i odpuscilem - powiem szczerze, ze o ile napalony bylem po tym, jak mnie 17.06 ominal o tyle jakos do mnie ten nie trafia.

Jakosciowo najwyzsza polka ale jakos po prostu nie podszedl mi wizualnie, sam nie wiem, mieli inne projekty, na widok ktorych miekly mi kolana a tu - nic.

 

Czekam na kolejne zegarki od nich bo z tego co pamietam jeszcze jeden albo dwa kraby maja wyjsc w tym roku plus pojawil sie teaser tarczy mosaic, ktory wyglada niezle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej, ten już nie robi takiego wrażenia jak te 17.06. Mario, może to dobrze, że nie zdążyłeś? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Carrot napisał:

Zgadzam się z kolegą wyżej, ten już nie robi takiego wrażenia jak te 17.06. Mario, może to dobrze, że nie zdążyłeś? ?

Dopisali mnie do listy rezerwowej - jak ktoś nie zrealizuje przelewu lub w ostatniej chwili się wycofa, ja będę przygotowany czekał ;)

Jak nic z tego nie wyjdzie, to też się nic nie stanie.

 

A ten zegarek naprawdę mi się podoba.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli tak, to trzeba liczyć na to, że ktoś się wycofa. Byłbyś chyba pierwszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mosaic_teaser_master_1Apr20_1_1024x1024.

 

Mosaic_teaser_master_1Apr20_3_1024x1024.

 

A_field_guide_to_the_symbolic_crabs_of_t

 

@mario1971 koniec koncow to ETA Peseux, modyfikowana ale jednak, ja bym chyba czekal :)

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cordi7 napisał:

 

@mario1971 koniec koncow to ETA Peseux, modyfikowana ale jednak, ja bym chyba czekal :)

Mam już Montblanca na ruchu 7001- jestem z niego bardzo zadowolony :)

 

A cena - w przypadku akurat tego modelu jest to dla mnie sprawa drugorzędna. Ten zegarek jest dla mnie zupełnie wyjątkowy...inny niż wszystkie   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz bo ci sie podoba czy dlatego, ze jest tak unikalny? Idealnie obydwa warunki powinny byc spelnione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cordi7 napisał:

Kupujesz bo ci sie podoba czy dlatego, ze jest tak unikalny? Idealnie obydwa warunki powinny byc spelnione :)

I jedno i drugie :lol:

Ale jeszcze nie kupuję, czekam na maila...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to trzymam kciuki i oby ktos wypadl - powodzenia! :)

 

 

W dniu 20.01.2020 o 21:25, Carrot napisał:

Bardzo mi się podobają zegarki Ming, szczególnie Copper wpadł mi w okoemoji4.png Obawiam się, że szanse, że ktoś to w Polsce ma są małe. Niestety.

Na czasoholikach rozmawialem z kims, kto takowy posiada - dokladnie model copper ;)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, cordi7 napisał:

 

Na czasoholikach rozmawialem z kims, kto takowy posiada - dokladnie model copper ;)

 

O proszę, czyli komuś się jednak udało? Nie zawsze i nie wszędzie trzeba się pochwalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.