Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
alleck

Garniturowiec - jasna tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wstawiłes foto jlc, więc nie narzekaj
A na poważnie ja bym poszukał używki MB, bo w ChW też mi nie pasuje logo. 
Ok. To jak będziesz widział że ktos sprzedaje MB 112515 w EU za 5k PLN, to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak za 6k to też
@mario1971 Uważaj na swojego MB bo kolega zamach na niego już szykuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@mario1971 Uważaj na swojego MB bo kolega zamach na niego już szykuje default_wink.png

Nawet prosiłem, żeby wziął go na spotkanie, ale kowid pokrzyżował mi plany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, alleck napisał:

...gdyby tylko nie ta 3 wskazówka...

 

Są również MeisterSingery spełniające wszystkie Twoje wymagania, z wyjątkiem tego o liczbie wskazówek.

 

Zresztą - dosłownie rzecz biorąc - są nawet dwu-wskazówkowe:

 

spacer.png

 

;)


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, alleck napisał:

@mario1971 Uważaj na swojego MB bo kolega zamach na niego już szykuje ;)

 

49 minut temu, Szyszkops napisał:


Nawet prosiłem, żeby wziął go na spotkanie, ale kowid pokrzyżował mi plany emoji6.png

Mój mogę jedynie dać przymierzyć, nic więcej :) Ale jest/był jeden taki wystawiony na naszym bazarku.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, używane MB kosztowały w okolicach 6k... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój mogę jedynie dać przymierzyć, nic więcej  Ale jest/był jeden taki wystawiony na naszym bazarku.

Był. Nie Filip sprzedawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szyszkops napisał:


Był. Nie Filip sprzedawał?

Kolega @Kiju, jak dobrze pamiętam.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten egzemplarz od Filipa mam właśnie ja ;)

Co do sprzedaży, zegarek zdjąłem z bazarku, ale dla zdecydowanego możemy porozmawiać o sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dziś pisałem.

Cytat

W tej chwili są 3 MB na chrono. Najtańszy z przesyłką to 5.5k PLN. Żaden z nich nie jest w EU. Tak więc do tego trzeba doliczyć podatek, cło i opłaty dla firmy przewozowej. To będzie pewnie dodatkowe 2k.

 

Ten najtańszy jest bez pudeł i papierów. Pozostałe dwa, pełne komplety za 5.7k, jeden używany z US, drugi nowy, niby dostępny w przeciągu tygodnia z Shanghai. Z przesyłką już jest 6k. A do tego opłaty. Z tego co pamiętam to ktoś kiedyś w wątku MB się chwalił, że mierzył i że wie gdzie są dwie sztuki. Ale to było jakiś dłuższy czas temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kiju napisał:

Ten egzemplarz od Filipa mam właśnie ja ;)

Co do sprzedaży, zegarek zdjąłem z bazarku, ale dla zdecydowanego możemy porozmawiać o sprzedaży :)

Ten zegarek jest absolutnie genialny, jeśli ktoś ma w planach zakup podobnego czasomierza to zdecydowanie polecam bo żaden seryjny zegarek nie ma takich parametrów w tej cenie. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przekonaliście mnie. Oto finał poszukiwań i przemyśleń. Dzisiaj dojechał.

693d945162aa78597d17123fcc4d2d66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, alleck napisał:

No to przekonaliście mnie. Oto finał poszukiwań i przemyśleń. Dzisiaj dojechał.

 

Wcale, a wcale Tobie nie zazdroszczę :lol: 

 

Gratuluję!!!

 

Jak pierwsze wrażenia?

 

Edit: zmieściłeś się w budżecie? ;)

Edytowane przez mario1971
Pytanie dodatkowe do OP :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mario1971 napisał:

Wcale, a wcale Tobie nie zazdroszczę :lol: 

 

Gratuluję!!!

 

Jak pierwsze wrażenia?

 

Edit: zmieściłeś się w budżecie? ;)

 

Dziękuję. Szczerze ? Spodziewałem się większego efektu wow po Waszych zachwytach. Ale nie jest źle, kilka razy do roku do garniaka go założę czyli swoją rolę będzie spełniał :) 

Co do budżetu, powiem tak... Nawet nie wiesz jak mocno można się zdziwić co do cen w Black Week :D Zdziwić w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) 

 

8 minut temu, szuwi napisał:

Tutaj też pogratuluję 🙂

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, alleck napisał:

Spodziewałem się większego efektu wow po Waszych zachwytach.

 

Tutaj "efekt wow" występuje chyba trochę inaczej niż przy chronografach albo diverach.

Myślę, że jak te kilka razy w roku założysz do garnituru, to pewnie znajdzie się ktoś, kto zauważy i na kim zrobi efekt wow.

Mnie się podoba. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Tutaj "efekt wow" występuje chyba trochę inaczej niż przy chronografach albo diverach.

Myślę, że jak te kilka razy w roku założysz do garnituru, to pewnie znajdzie się ktoś, kto zauważy i na kim zrobi efekt wow.

Mnie się podoba. Gratulacje.

 

Dziękuję.
Tylko, że ja nie porównuje go do chronografa czy divera. U mnie za zegarki do garnituru do tej pory robiły: Hamilton SOL (jasna tarcza, złote indeksy) i Zenith Captain Central Second (czarna tarcza). I jak sobie porównałem kopertę, indeksy czy wskazówki to jednak Zenith w każdym z tych obszarów był ciekawszy. Ale szukałem jednak czegoś minimalistycznego i taki właśnie jest ten Montblanc. Mnie też się podoba, rolę swoją będzie spełniał dzielnie, ale... no nie wiem jak to napisać... po tych zachwytach na forum spodziewałem się po prostu czegoś więcej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, alleck napisał:

Mnie też się podoba, rolę swoją będzie spełniał dzielnie, ale... no nie wiem jak to napisać... po tych zachwytach na forum spodziewałem się po prostu czegoś więcej

 

Rozumiem. Czasem tak bywa.

Ja się tak rozczarowałem Longinesem V.H.P. Na zdjęciach wyglądał doskonale, a na ręce jakoś mi nie leżał. Na szczęście mogłem przymierzyć zanim kupiłem. Tym niemniej nadal lubię go pooglądać na zdjęciach, bo wciąż mi się podoba. Niestety Montblanc ciężko gdzieś przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nie nazwał bym tego rozczarowaniem. Raczej to niedosyt ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, alleck napisał:

Jeśli chodzi o mnie to nie nazwał bym tego rozczarowaniem. Raczej to niedosyt ;)  

Wystaw na bazarek (dużo nie stracisz) i szukaj dalej... Choć IMO to fajny garniturowiec w tym budżecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał:

Wystaw na bazarek (dużo nie stracisz) i szukaj dalej... Choć IMO to fajny garniturowiec w tym budżecie. 

 

Chyba nie do końca zrozumiałeś :D 

15 godzin temu, alleck napisał:

 

Ale nie jest źle, kilka razy do roku do garniaka go założę czyli swoją rolę będzie spełniał :) 

 

1 godzinę temu, alleck napisał:

Ale szukałem jednak czegoś minimalistycznego i taki właśnie jest ten Montblanc. Mnie też się podoba, rolę swoją będzie spełniał dzielnie,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alleck napisał:

 

Chyba nie do końca zrozumiałeś :D 

 

 

Zrozumiałem, że oczekiwałeś więcej, czujesz niedosyt i nie ma efektu wow, więc proponuję dalsze szukanie, bo trochę bez sensu (dla mnie) kupić zegarek, który nie jest  "tym"... Ale to Twój zegarek, więc jak bez efektu wow zrobi robotę kilka razy do roku, to ok 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szuwi napisał:

Zrozumiałem, że oczekiwałeś więcej, czujesz niedosyt i nie ma efektu wow, więc proponuję dalsze szukanie, bo trochę bez sensu (dla mnie) kupić zegarek, który nie jest  "tym"... Ale to Twój zegarek, więc jak bez efektu wow zrobi robotę kilka razy do roku, to ok 😉

Tomku, ja zrozumiałem :)

 

Mój Reverso 1931 też jest bez tego efektu WOW (bez wodotrysków), taki zwyczajny, stonowany zegarek. Ale taki chyba w założeniu miał być... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.