Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szuwi

Głośnik bezprzewodowy do 2k pln

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kupiłem córce Marshall Acton (design;) ) i gra zaskakująco dobrze. Nie jest bardzo głośny ale dźwięk dobry jak na imprezowy głośnik. Mniej „łupliwy” niż JBL. 
Niestety brak zasilania akumulatorowego ale akurat on nie ma być używany w plenerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 15.11.2020 o 09:57, satanic napisał:

Harman Kardon firma która robi bardzo dobre głośniki.

 

 

 

Przepraszam ale to zdecydowanie NIE jest firma robiąca dobre głośniki.

W dniu 20.11.2020 o 18:41, satanic napisał:

To bierz JBL nie ma się nad czym zastanawiać.

 

Już "lepiej" ale to nadal słaby wybór i bardziej dla "amatorów, dla których liczy się dudnienie i efekt WOW. Z dobrym graniem to ma raczej niewiele wspólnego.

 

 

Chcesz kocura, który ma bardzo dobre opinie nawet na forach/grupach bardziej tematycznych?

Sam go prawie kupiłem. I na prąd i przenośny (bo na tym Ci zależało). 

Gabaryt nieco większy (ale pisałeś, że będzie wożony) ale gwarantuję Ci, że zmiata wszystko tu proponowane.

 

Bose S1 PRO kupisz za około 2k.

 

Bez problemu w WWA znajdziesz sklep gdzie go odsłuchasz. Na 99% kupisz :) 

 

 

bose-s1-pro-akumulator-oslona-play-through-czarna-nowosc.jpg

Bose S1.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jestem amatorem bo mi odpowiada jak ten JBL gra😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, satanic napisał:

Widać jestem amatorem bo mi odpowiada jak ten JBL gra😃

 

Spójrz na to inaczej: masz fajnie bo nie odkryłeś jeszcze jak może być lepiej, zazdroszczę! :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dawno odkryłem bo mam stare Altusy od Tonsila, ale nie zawsze chce mi się odpalać wieżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, satanic napisał:

To już dawno odkryłem bo mam stare Altusy od Tonsila, ale nie zawsze chce mi się odpalać wieżę.

 

W sensie, że Altusy to dobre granie?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Altusy to takie dinozaury - kiedyś tylko one żyły na naszej planecie ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Altusy to był pewien styl życia...miało dudnić i to oznaczało, że jest dobrze ;) 

 

A tak serio to jak nie było nic to były to "dobre" kolumny w PL. Ale na zupełnie poważnie to są kolumny z cyklu dramat. Co ciekawe do dziś wypływają na różnych grupach audio w temacie porad, że ktoś ma "dobre" kolumny ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pisar napisał:

  

 

Przepraszam ale to zdecydowanie NIE jest firma robiąca dobre głośniki.

 

Już "lepiej" ale to nadal słaby wybór i bardziej dla "amatorów, dla których liczy się dudnienie i efekt WOW. Z dobrym graniem to ma raczej niewiele wspólnego.

 

 

Chcesz kocura, który ma bardzo dobre opinie nawet na forach/grupach bardziej tematycznych?

Sam go prawie kupiłem. I na prąd i przenośny (bo na tym Ci zależało). 

Gabaryt nieco większy (ale pisałeś, że będzie wożony) ale gwarantuję Ci, że zmiata wszystko tu proponowane.

 

Bose S1 PRO kupisz za około 2k.

 

Bez problemu w WWA znajdziesz sklep gdzie go odsłuchasz. Na 99% kupisz :) 

 

 

 

Ale toto jest monofoniczne. To super sprzęt dla ulicznych grajków.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Adi napisał:

Ale toto jest monofoniczne. To super sprzęt dla ulicznych grajków.... ;)

 

Kolega, który założył wątek szuka głośnika przenośnego a w takich raczej nie gra super stereo ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... w przyzwoitym przenośnym słychać, wyraźnie. Ponad 2000 zł + akumulator bo jest opcją za monofoniczne pudło i to z zakresem 70 - 16 kHz - to raczej nie interes życia no i nie jakość...... no i ponad 7 kg.. Ale to jest urządzenie przeznaczone dla ulicznych artystów i tak może powinno być, tyle że do słuchania muzyki w domu i plenerze średnie się wydaje. Zaznaczam, że nie słuchałem, tylko teoretyzuje sobie ;) Napisałeś, że HK nie robi dobrych głośników. No jako kolumny to fakt, ale w przenośnych są nieźli. Podobnie JBL - choć na dziś to ta sama firma. Po przenośnych nie można się spodziewać brzmienia koncertowego, ale do celów do jakich służą wiele modeli HK i JBL jest bardzo ok. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bose SoundLink mam od kilku lat i bardzo sobie chwalę, jak na gabaryty i cenę gra to bardzo przyzwoicie ale jako nagłośnienie pokoju odpada, u mnie to raczej zastępstwo głośników komputera albo można sobie np. zabrać do łazienki. Do poważniejszego odsłuchu mam zupełnie inne graty.

Altusy grały spektakularnie - zwłaszcza wersje z tubami - ale do naturalności i wierności było im baaardzo daleko :)  Dobre polskie kolumny to dopiero Diora Polaris.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośnik ma stać w domu i służyć jako "one and only" źródło muzy. Czasami mogę chcieć wziąć go do samochodu i na działce puścić na imprezie czy na ognisku. Nie musi być bardzo głośny i nie musi łupać basem, aż kieliszki pękają. Nie będę go podłączać pod gitarę ani nawet harmonijkę. Do chwili obecnej grał Charge3 - dawał radę, ale samotnie był za mały (na działce i na imprezie był ok, ale w domu chciałbym czegoś "lepszego". Nie planuję kupić kilku i łączyć w pary. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał:

Głośnik ma stać w domu i służyć jako "one and only" źródło muzy. Czasami mogę chcieć wziąć go do samochodu i na działce puścić na imprezie czy na ognisku. Nie musi być bardzo głośny i nie musi łupać basem, aż kieliszki pękają. Nie będę go podłączać pod gitarę ani nawet harmonijkę. Do chwili obecnej grał Charge3 - dawał radę, ale samotnie był za mały (na działce i na imprezie był ok, ale w domu chciałbym czegoś "lepszego". Nie planuję kupić kilku i łączyć w pary. 

 

 

Ale czekaj czekaj, czy ja dobrze rozumiem?

To ma nie być przenośne źródło do zabawy, tylko główne źródło muzyki w domu?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pisar napisał:

 

Ale czekaj czekaj, czy ja dobrze rozumiem?

To ma nie być przenośne źródło do zabawy, tylko główne źródło muzyki w domu?

Problem w tym, że ma obsłużyć wszystko... 😞

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuwi napisał:

Problem w tym, że ma obsłużyć wszystko... 😞

 

 

To dlaczego nie jakieś proste stereo? Albo coś sensownego?

Przecież takie przenośne coś to jest straszny paździeż do słuchania codziennego :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozważałeś np Ruark MR1 Mk2? Można do nich dokupić moduł z baterią, używać na dworze jedną lub w zestawie stereo. Nie ma porażającej mocy, ale niezły dźwięk.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, pisar napisał:

 

To dlaczego nie jakieś proste stereo? Albo coś sensownego?

Przecież takie przenośne coś to jest straszny paździeż do słuchania codziennego :)

Zamiast dobrego słuchu bogowie dali mi mądrość i urodę 😉 Na moje potrzeby taki paździeż wystarczy, szczególnie, że muza leci ze spotify odtwarzanego na tablecie. 

34 minuty temu, Anansi napisał:

A rozważałeś np Ruark MR1 Mk2? Można do nich dokupić moduł z baterią, używać na dworze jedną lub w zestawie stereo. Nie ma porażającej mocy, ale niezły dźwięk.

Poczytam o nich, dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pisar napisał:

 

To dlaczego nie jakieś proste stereo? Albo coś sensownego?

Przecież takie przenośne coś to jest straszny paździeż do słuchania codziennego :)

No właśnie nie. Jest sporo przyzwoicie brzmiących głośniczków. Nie zadowolą audiofila ale nie o to w nich chodzi. Jeśli ma być w domu i nie szpecić ale i nie kaleczyć słuchu to sonos, marshall, yamaha, bose. Każda z tych marek ma model w cenowym przedziale o jaki tu chodzi dający radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Temat do zamknięcia. Pojechałem i odsłuchałem głośników przenośnych na poziomie 2k i kupiłem... nieprzenośny 🙂 Różnica dźwięku ogromna, nawet dla mojego  ucha. Wróciłem do domu z Denon home 250. Na wyjazdy będzie tamten charge 3. Dziękuję za pomoc 🙂

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś szuka głośnika przenośnego, to Sonos Move jest w promocji z 1699 na 1400. Gra fajnie, ale do Denona nie ma podejścia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wysmienicie. Niech sluzy! Kazdy musi znalezc cos pod siebie. Wazne ze sie podoba i oby tak pozostalo.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.