Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Hecke

Zegarki na WOŚP

Recommended Posts

Szanowni,

dwa lata temu, jak odbierałem w Warszawie wylicytowaną książkę na licytacji WOŚP obiecałem, że wystawię na licytację za pośrednictwem naszego Klubu zegarek kieszonkowy Lanco PKP, które wtedy był w opłakanym stanie. Udało mi się ostatecznie skompletować wszystkie brakujące lub uszkodzone części. 

Dzisiaj odebrałem od mojego kolegi zegarmistrza zegarek Lanco PKP po naprawie. 

Zegarek ma już swój wiek co widać na zdjęciach Nie chodziło mi jednak o jego odrestaurowanie lecz o przywrócenie mu sprawności i pozostawienie na nim patyny, która odbiła na nim swój ślad. 

W załączeniu przesyłam kilka zdjęć zegarka, które mają być załączone do licytacji Allegro. 

Uprzejma prośba o informację jak mogę przekazać zegarek na licytację za pośrednictwem Klubu.

Dodatkowo proponuję zorganizowanie wspólnej licytacji zegarków, na której każdy chętny mógłby podarować na licytację dla WOŚP swój zegarek z kolekcji. 

Najbliższa zbiórka będzie szczególnie trudna uwzględniając obecną sytuację.

Pozdrawiam

Piotr 

470FC451-29EF-452B-B6A2-A535D52B485D.heic DF16CF45-A0C3-4453-822E-3C2B6EB3C670.heic C86C2E55-528D-46F3-8CD2-133D8D00D439.heic

Aktualnie najwyższa oferta to 930 zł. 

Zapraszam do dalszej licytacji i przyłączenia się do wystawienia swoich zegarków z kolekcji na WOŚP. 

Pozdrawiam

Piotr 

Dobry wieczór,

chciałbym poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się licytacja zegarka PKP Lanco dla WOŚP. Najwyższa oferta to 1550 zł. 

Wszystkim, którzy brali udział w licytacji serdecznie dziękuję. 

Pozdrawiam

Piotr 

Też wystawiam zegarek na WOŚP, co Finał od kilku lat - gratuluję bardzo dobrego wyniku.

Przyznam, że poszedłem za Twoim pomysłem i napisałem o aukcji też na Forum i być może stąd wyższa kwota - cieszę się :) 

W tym przypadku "kopiowanie" pomysłów jest jak najbardziej na miejscu. Nie czuję się jednak jego autorem. Inspiracja pochodzi od Zarządu Stowarzyszenia KMZiZ, który zorganizował pierwsze licytacje na WOŚP (według mojej wiedzy) i w których miałem przyjemność brać udział z różnym skutkiem ale zawsze z pozytywnym dla obdarowanego. 

Miło słyszeć, że dzięki Forum, udało się uzyskać lepszy wynik zbiórki na szczytny cel.