Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
70soul

H. Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie odkopać nieco temat. 

Przy przeglądaniu youtube'a natrafiłem na filmik o nowym modelu Mosera. No i wreszcie coś mniejszego, bo średnica 39 mm. Oczywiście zegarek przepiękny 👍, ale cena. (29999 CHF) duże powyżej mojego budżetu... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wizyty u dealera H. Moser. 40 mm pasuje najlepiej. 

 

IMG_2181.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arogancja po szwajcarsku level master 😂
Mialem okazje spotkac kilka razy Eduarda i powiem tak: on tu nie gra i moge sie zalozyc, ze to jego pomysl na te reklame oraz haslo: Don't call us. Maybe we'll call you. 🙈

 

 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minutes ago, SzefSzefow said:

Arogancja po szwajcarsku level master 😂
Mialem okazje spotkac kilka razy Eduarda i powiem tak: on tu nie gra i moge sie zalozyc, ze to jego pomysl na te reklame oraz haslo: Don't call us. Maybe we'll call you. 🙈

 

 

Widziałem jakiś wywiad z nim i dużo używa ‚Ja’ gdzie bardziej odpowiednie byłoby ‚My’. Moze to przepowiadać problemy z ego, i brakiem tzw. leadership skills.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Walezy napisał(-a):

Widziałem jakiś wywiad z nim i dużo używa ‚Ja’ gdzie bardziej odpowiednie byłoby ‚My’. Moze to przepowiadać problemy z ego, i brakiem tzw. leadership skills.

 

Zgadzam sie. Zreszta to problem mlodych dyrektorow, ktorzy swoje pozycje uzyskali dzieki "dziedziczeniu".


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):

Arogancja po szwajcarsku level master 😂
Mialem okazje spotkac kilka razy Eduarda i powiem tak: on tu nie gra i moge sie zalozyc, ze to jego pomysl na te reklame oraz haslo: Don't call us. Maybe we'll call you. 🙈

 

 


Reklama całkiem udana. Zegarki też fajne. Może nie siedzę w tym bardzo długo, ale powoli dochodzę do wniosku, że więcej autentyczności i cieszenia się fajnym produktem jest dzisiaj w takim Seiko niż w tych szwajcarskich firmach z kilkusetletnią tradycją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memy piszą się same :)

 

1877184635_Zrzutekranu2024-03-06195717.thumb.png.f4be873bafcb73349c8046620ed9a3d0.png


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, tbn napisał(-a):


Reklama całkiem udana. Zegarki też fajne. Może nie siedzę w tym bardzo długo, ale powoli dochodzę do wniosku, że więcej autentyczności i cieszenia się fajnym produktem jest dzisiaj w takim Seiko niż w tych szwajcarskich firmach z kilkusetletnią tradycją. 

 

Myslisz, ze jest udana, bo wydaje Ci sie ze to zart, ale to w sumie dokument jest 😂

Kazdego cieszy co innego 😊

 

 

56 minut temu, Jan napisał(-a):

Memy piszą się same :)

 

1877184635_Zrzutekranu2024-03-06195717.thumb.png.f4be873bafcb73349c8046620ed9a3d0.png

 

za***iste! Kradne! 😁

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

Myslisz, ze jest udana, bo wydaje Ci sie ze to zart, ale to w sumie dokument jest 😂

Kazdego cieszy co innego 😊

 

Jeżeli to nie jest żart to koleżka jest poważnie zaburzony...a  że to przeszło to musi być też dobrym tyraniztorem w pracy


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

Jeżeli to nie jest żart to koleżka jest poważnie zaburzony...a  że to przeszło to musi być też dobrym tyraniztorem w pracy


Pewnie trzeba lepiej go poznac, zeby ocenic 😉
Niemniej jestem zdania, ze osoby, ktore otrzymaly wysokie stanowiska z nadania rodzicielskiego sa specyficzne. No chyba, ze podswiadomie im bardzo zazdrosze, wiec zle oceniam 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.