Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gio

Drugi etap podróży w czasie – Laco Edition 96 czyli czarno to widzę

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za ciekawą recenzję. Zegarek bardzo atrakcyjny a zdjęcia dodatkowo to podkreślają. O cenę nie pytam, bo to raczej nie mój pułap, ale z tym pogodzony obejrzałem i przeczytałem bez większego smutku. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki za ciekawą recenzję. Zegarek bardzo atrakcyjny a zdjęcia dodatkowo to podkreślają. O cenę nie pytam, bo to raczej nie mój pułap, ale z tym pogodzony obejrzałem i przeczytałem bez większego smutku. ;) 

 

Dzięki za opinię! Cieszę się, bo zdecydowanie chciałbym swoimi publikacjami wzbudzać pozytywne odczucia, nie smutek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno na oryginalnym pasku wygląda lepiej niż na gumie. 

Cóż najbardziej mnie zasmuca niemożność posiadania Astronomii Jacoba a inne smutki, to w tej skali finansowej ledwie delikatne smuteczki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Jeszcze jedno na oryginalnym pasku wygląda lepiej niż na gumie. 

 

 

No właśnie coś się nie mogę przekonać do tego paska. Skończy się pewnie tym, że poproszę któregoś z kolegów specjalistów o uszycie czegoś idealnego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję budowanej kolekcji 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Gratuluję budowanej kolekcji 👍

 

Dzięki! Zobaczymy co będzie dalej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gio napisał(-a):

 

No właśnie coś się nie mogę przekonać do tego paska. Skończy się pewnie tym, że poproszę któregoś z kolegów specjalistów o uszycie czegoś idealnego 🙂

Na mój gust powinieneś albo się przyzwyczaić do paska, albo zamówić podobny który nie będzie miał tego luzu, na który narzekasz. Wizualnie pasek wygląda bardzo dobrze i pasuje idealnie do zegarka. jak już tak sobie dyskutujemy, to chciałbym raz jeszcze podkreślić urodę Twoich zdjęć. Pełny profesjonalizm. Zapewne nie robisz tego smartfonem i stosujesz jakieś doświetlenia, bez tego byłyby fotki jakich wiele na naszym Forum. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Na mój gust powinieneś albo się przyzwyczaić do paska, albo zamówić podobny który nie będzie miał tego luzu, na który narzekasz. Wizualnie pasek wygląda bardzo dobrze i pasuje idealnie do zegarka. jak już tak sobie dyskutujemy, to chciałbym raz jeszcze podkreślić urodę Twoich zdjęć. Pełny profesjonalizm. Zapewne nie robisz tego smartfonem i stosujesz jakieś doświetlenia, bez tego byłyby fotki jakich wiele na naszym Forum. ;) 

 

To bardzo miłe, dzięki. Nad tym zestawem zdjęć spędziłem trzy noce. Ale mam z tego niesamowitą frajdę, więc nad stylizacjami o jakich myślę spędzę pewnie kolejne trzy lub więcej :) Rozmontowałem już plan więc teraz Ci nie pokażę, ale z kolejnej sesji zrobię "bekstejdż". Jest trochę kombinowania faktycznie i czasami powstają karkołomne konstrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gio napisał(-a):

 

To bardzo miłe, dzięki. Nad tym zestawem zdjęć spędziłem trzy noce. Ale mam z tego niesamowitą frajdę, więc nad stylizacjami o jakich myślę spędzę pewnie kolejne trzy lub więcej :) Rozmontowałem już plan więc teraz Ci nie pokażę, ale z kolejnej sesji zrobię "bekstejdż". Jest trochę kombinowania faktycznie i czasami powstają karkołomne konstrukcje.

A czym robisz zdjęcia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

A czym robisz zdjęcia? 

 

Pełnoklatkowym Sony Alpha z obiektywem macro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gio napisał(-a):

 

Pełnoklatkowym Sony Alpha z obiektywem macro.

Trudne wybory uzależnionego. Kupić przyzwoity aparat z obiektywem i robić dobre zdjęcia, czy też kupić kolejny zegarek, którego utrwalić pozostanie smartfonem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Trudne wybory uzależnionego. Kupić przyzwoity aparat z obiektywem i robić dobre zdjęcia, czy też kupić kolejny zegarek, którego utrwalić pozostanie smartfonem? 

 

Pytania graniczne 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wersja fajnego zegarka, recenzja podobnie.

 

Zegarek ze zdjęć wygląda na mniejszy, niż podawany wymiar ale to na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy  zegarek  się tak pięknie zestarzeje  jak lornetka z kompozycji ? :)

Zdjecia super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, basil napisał(-a):

ciekawe czy  zegarek  się tak pięknie zestarzeje  jak lornetka z kompozycji ? :)

Zdjecia super !

 

Dzięki, to bardzo motywujące 🙂

 

I gratuluję spostrzegawczości. Ta lornetka to jeden z najpiękniejszych artefaktów jakie zgromadziłem do tej pory pod kątem budowania scenerii dla zegarków. Zwłaszcza ta brązowa, spatynowana skóra. Bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna recenzja okraszona pięknymi fotografiami 👏. Te zdjęcia "sprzedają" zegarek. Do mnie osobiście bardziej trafiał zeszłoroczny model rocznicowy, ale ten egzemplarz w czarnym PVD też jest ciekawy.

W Laco faktycznie dbają, żeby każdy "rocznicowiec" był wyjątkowy.  Cała rocznicowa seria to będzie świetny element kolekcji 👍 .

Czekam na kolejne fotorecenzje. Nie tylko rocznicowych Laco.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakowity kąsek, zwłaszcza kombinacja kolorów indeksów i wskazówek z tą czarną tarczą wygląda obłędnie.. dzięki za reckę i świetne foty! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.