Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć,

nie wiem gdzie szukać od(pod)powiedzi a pewnie szybciej  będzie tutaj,sorry jak łamię jakieś regulaminy.Chciałem dać ogłosznie "Sprzedam" i nie bardzo wiem jak to zrobić,parę lat temu było to proste,coś się zmieniło?

pozdrawiam wszystkich miłosników😁

Edited by kejwus

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, kejwus napisał(-a):

Cześć,

nie wiem gdzie szukać od(pod)powiedzi a pewnie szybciej  będzie tutaj,sorry jak łamię jakieś regulaminy.Chciałem dać ogłosznie "Sprzedam" i nie bardzo wiem jak to zrobić,parę lat temu było to proste,coś się zmieniło?

pozdrawiam wszystkich miłosników😁

I naprawdę wchodząc do działu sprzedam nie zauważyłeś odnośnika do regulaminu napisanego czerwoną czcionką? A żeby nie było, że wpis nie jest pomocny, tak zmieniło się. Również pozdrawiam :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Szczegółowe zasady publikowania ofert w dziale SPRZEDAM

 1. Zarejestrowany użytkownik forum musi posiadać minimum 50 postów merytorycznych na forach tematycznych oraz posiadać minimum miesięczny staż na forum KMZiZ, aby uzyskać prawo do publikacji ofert sprzedaży. Uczestnictwo w dyskusjach powinno wiązać się z aktywnym wkładem w rozwój forum i podnosić wartość informacji publikowanych w dyskusjach. Posty mające na celu sztuczne osiągniecie wymaganego limitu, sprowadzające się do hasłowych wpisów w stylu „fajny zegarek”, „podoba mi się” itp. będą oceniane przez moderatorów i administrację, a użytkownik uporczywie omijający tę zasadę może być uznaniowo pozbawiony prawa do publikowania ofert sprzedaży.
 2. Publikowanie ofert sprzedaży jest płatne. Przed opublikowaniem oferty Sprzedający musi wykupić wybrany przez siebie pakiet uprawniający go do publikacji ofert sprzedaży. W ramach jednej oferty Sprzedający może oferować dwa sprzedawane przedmioty. Dostępne są następujące pakiety w następujących cenach:

  i.     publikacja jednej oferty (możliwość sprzedaży dwóch przedmiotów) – 7zł
  ii.    publikacja dwóch ofert (możliwość sprzedaży czterech przedmiotów) – 10 zł
  iii.   publikacja pięciu ofert (możliwość sprzedaży dziesięciu przedmiotów) – 20 zł

  Sprzedający może wykupić dowolną wielokrotność powyższych pakietów.
   
 3. Ważność pakietów jest bezterminowa, czyli Sprzedający wykupujący wybrany pakiet lub zestaw pakietów może opublikować odpowiadającą mu liczbę ofert w dowolnym czasie.
 4. Każda oferta opublikowana w ramach wykupionego pakietu jest ważna maksymalnie przez 45 dni. Jeśli oferowany produkt zostanie sprzedany w krótszym czasie, to oferta zostanie skasowana po zamknięciu transakcji. Jeśli produkt nie zostanie sprzedany w ciągu 45 dni, oferta zostanie skasowana po upływie tego czasu. Jeśli Sprzedający zechce ponownie wystawić niesprzedany w ciągu 45 dni produkt, musi wykupić kolejny pakiet (jeśli zakupił pakiet z jedną ofertą), bądź wykorzystać możliwość publikacji kolejnej oferty z pakietu zakupionego na publikację większej liczby ofert.
 5. Temat postu z ofertą może zawierać wyłącznie model i nazwę przedmiotu, bez zbędnych haseł reklamowych.
 6. Oferta musi zawierać:

  i.     rzetelny opis przedmiotu oferowanego do sprzedaży,
  ii.    ocenę jego stanu według skali opisanej w paragrafie 4 regulaminu,
  iii.   cenę sprzedaży,
  iv.   sposób i koszt wysyłki,
  v.    co najmniej pięć różnych zdjęć dobrej jakości, pozwalających na pełną ocenę stanu oferowanego przedmiotu; niedozwolone jest powielanie zdjęć z tym samym ujęciem sprzedawanego przedmiotu, w celu spełnienia warunku dołączenia do oferty wymaganej ilości zdjęć.
   
 7. Przynajmniej jedno z dołączonych do oferty zdjęć musi pokazywać położoną obok oferowanego przedmiotu zmiętą kartkę z widoczną na niej odręcznie napisaną datą publikacji oferty, nazwą (nickiem) jakiego Sprzedający używa na forum KMZiZ oraz nazwą sprzedawanego zegarka. Jest to najprostsze zabezpieczenie przed oszustwami polegającymi na sprzedawaniu fikcyjnego produktu z użyciem zdjęć ściągniętych z Internetu. Kartka musi być zmięta, żeby utrudnić spreparowanie takiego zdjęcia w programie graficznym.
 8. Każda z opublikowanych ofert może być podbita – przesunięta na początek listy ofert poprzez dodanie komentarza przez publikującego ją Sprzedającego – nie częściej niż co 6 dni.
 9. Zabronione jest edytowanie opublikowanej oferty w celu podmiany oferowanego w niej przedmiotu. Edycja oferty dopuszczalna jest tylko w celu zmiany ceny przedmiotu bądź poprawy jego opisu.
 10. Do okazjonalnej sprzedaży drobnych produktów (tańsze zegarki, akcesoria, części zamienne itp) służy sekcja OFERTY BEZPŁATNE. Publikowane w niej oferty nie wymagają wykupienia pakietu jak w sekcji ofert płatnych, muszą jednak spełniać następujące warunki:

  a. sprzedający musi mieć minimum 50 merytorycznych postów na forum

  b. sprzedający może opublikować jedną darmową ofertę raz na 30 dni. Po tym czasie oferta będzie automatycznie kasowana.

  c. ilość oferowanych w ofercie przedmiotów jest dowolna, ale ich łączna wartość nie może być większa niż 350 zł.

  d. oferty nieznacznie przekraczające wartościowy limit 350 zł mogą być publikowane po zaakceptowaniu przez moderatorów lub Zarząd. Kontakt z Zarządem poprzez email: zarzad@zegarkiclub.pl

  e. oferty edytowane podczas trwania ich publikacji lub te z podmienianymi pozycjami będą usuwane

  Oferty publikowane w sekcji OFERTY BEZPŁATNE noszące znamiona komercyjnych lub niespełniające warunków regulaminu Działu Sprzedam, będą ukrywane przez moderatorów do czasu ich wyjaśnienia lub usuwane.

 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.