Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Litus

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,390 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce
 • Hobby
  Architektura i budownictwo, projektowanie, film, muzyka, polityka, historia współczesna

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. WhatsApp Video 2022-01-11 at 19.34.25.mp4
 2. WhatsApp Video 2022-01-05 at 21.19.47.mp4
 3. Litus

  Teorie spiskowe

  Dzięki Panowie. Forum zawsze na propsie 😉 Moje pytanie spowodowane było raczej obawą o przedobrzenie (bo i kotka można zagłaskać na śmierć), niż próbą kombinowania. @zadra dziękuję za życzenia i jednocześnie wyjaśniam, że brak zarejestrowania nie jest równoznaczny z ukrywaniem czegokolwiek. Pisałem o tym wiele postów wcześniej: jeśli osłabienie i bóle mięśni były tak duże, że przez kilka pierwszych dni wyzwaniem było wyjście z łóżka do toalety, to wyprawę na test i stanie w kolejce około dwóch godzin (a tak to wyglądało w marcu) zaliczyłem do czystej fantastyki tym bardziej, że wśród moich znajomych i współpracowników było wiele fałszywie negatywnych wyników testów wymazowych, które po chorobie zostały podważone przez badanie poziomu przeciwciał. Przechorowałem ja i żona - dwa tygodnie, potem kolejne dwa samoizolacji (zakupy robiła rodzina i znajomi). Nie uważam, żeby takie postępowanie było naganne, natomiast nie rozumiem, dlaczego po uzyskaniu wyniku testu w renomowanym laboratorium nie mogę zarejestrować się jako ozdrowieniec "post factum". Skąd niby mam te przeciwciała? Kupiłem sobie w sklepie z przeciwciałami?
 4. Litus

  Twój ogród

  Ja używam od 10 lat Husqvarny 445 z napinaczem ręcznym. Nigdy mnie nie zawiodła, a nie używam sporadycznie. Wahałem się między nią, a Stihlem z podobnej półki cenowej, ale jak się wtedy okazało tańsze Husvarny górowały nad tańszymi Stihlami (czyli takimi poniżej 3KM) o połowę niższymi drganiami na uchwytach. W seriach profesjonalnych wyniki były już porównywalne. Jak się cały dzień pomacha pilarką, to moim skromnym zdaniem - ma znaczenie. Z drugiej strony cieśle u mnie na budowach pracują głównie niedużymi Stihlami i nie narzekają, Husqvarny widuję rzadko ;-)
 5. WhatsApp Video 2021-12-22 at 12.20.03.mp4
 6. Ja sobie dałem spokój po pierwszym sezonie Wieśka, bo nie rozumiem, jak można sknocić tak wdzięczny materiał, jak prozę Sapkowskiego? Wystarczyło wziąć i przelać w scenariusz "toćka w toćkę"... Same efekty specjalne filmu nie zrobią. Z seriali polecam natomiast, z czystym sumieniem, "Odpowiednik" (Counterpart) z J. K. Simmons'em.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.