Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MarcinP86

Zegarki Timberland

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Noszę się z zamiarem kupna zegarka. Powiedzcie, co myślicie na temat zegarka z Timberlanda ? Bedę wdzięczny za odpowiedź/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórka niesamowicie wygodna, bardzo dobrej jakości. Polecam!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timberland nie produkuje zegarków, tylko zamawia je w Chinach i sprzedaje z marżą pod swoim logo.

Tak czy inaczej, to proste kwarce i będą pewnie działać i służyć lata a ewentualna naprawa polegająca na wymianie mechanizmu będzie kosztować kilkadziesiąt złotych.

Za cenę Timberlanda (tudzież innego Guessa, Hilfigera, Korsa itp) zdecydowanie wybrałbym Citizena (np. z mechanizmem solarnym Eco-drive), Seiko, Casio albo Orienta.

 

P.S. Te skórzane paski wyglądają rzeczywiście bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co napisali koledzy wyżej. W cenie Timberlanda możesz dostać porządny zegarek marki, która zajmuje się od lat produkcją właśnie zegarków. Jestem pewien, że nie chciałbyś mieć butów Panasonic, lub Skoda, tylko wybrałbyś markę, która zajmuje się produkcją obuwia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :) To powiem szczerze, że nie wiedziałem. Czyli krótko mówiąc  po prostu marka i tyle. Dobra, to ja w związku z tym rozejrzę się za zegarkami tymi Casio czy Seiko. Gdzie są najlepsze ceny tych zegarków ? Cyz allegro jest dobrym miejscem, czy moze jendak lepiej gdzieś u jubilerów kupić ? jesli jubiler to czy te wszystkie aparty, yesy, Kruki itd, czy bardziej coś lokalnego niszowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze oferty na Casio, Seiko, Citizen w tym przedziale cenowym znajdziesz w sklepach internetowych. Jest ich sporo. Opinie zazwyczaj sprawdzisz na Opineo. Na allegro raczej nie będzie lepiej, bo to często będą te same oferty a dochodzi ryzyko kupienia jakiejś podróbki.
Najlepiej najpierw wybrać sobie zegarek a potem porównać oferty w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2022 o 12:31, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Najlepsze oferty na Casio, Seiko, Citizen w tym przedziale cenowym znajdziesz w sklepach internetowych. Jest ich sporo. Opinie zazwyczaj sprawdzisz na Opineo. Na allegro raczej nie będzie lepiej, bo to często będą te same oferty a dochodzi ryzyko kupienia jakiejś podróbki.
Najlepiej najpierw wybrać sobie zegarek a potem porównać oferty w sieci.

Spoko dzięki bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zegarki" timbalanda, diesla czy inne takie są ponad to zwane "majtkowcami". Firmy co robią gacie produkują taki zegarkopodobny szmelc i sprzedają z ogromną marżą.

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... tak mi się teraz przypomniało... Mój brat kilka lat do tyłu miał zegarek z Timberlanda... dał za niego 600 zł.... Zakupił go pamiętam na święta Bożego Narodzenia a zgubił go... na Wielkanoc. Już w Sylwestra miał z nim problem, bo..... mu się słuchajcie wypinał. co jakiś czas. W końcu się wypiął i stracił go w taksówce.... 😕 Dzięki za filmik podaję dalej.

Edytowane przez MarcinP86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.