Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21269
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Racja jest jedna, nic więcej nie trzeba udowadniać. 😄
  2. To tak, jakby pokazać w innym wątku fejkowegp Submarinera. Pytanie brzmi, tylko po co...
  3. Ani za duży, ani za mały - taki w sam raz. Nadgarstek 19cm.
  4. mario1971

    Co noszą znani ludzie?

    Nie każdy do kościoła ubiera białą koszulę i czarne lakierki. Nie każdy jest Tobą.
  5. Miło = nudno. A każda gównoburza to niemiła, aczkolwiek orzeźwiająca odmiana od nudy.
  6. Wszystko zależy od punktu widzenia. Kiedyś przez całe 5 lat nosiłem 43mm divera od Certiny. Był na owe czasy wygodny, dopóki nie kupiłem Suba 41mm. Po jakimś czasie przymierzyłem starszą referencję 40mm i ten 126610LV także przestał być wygodny. Nosiłem także Omegi 42mm oraz inne duże nowoczesne Rolki, typu Polar czy Sky-Dweller i przekonałem się, że mój 19cm nadgarstek najlepiej przyjmuje sportowe zegarki w okolicach 40mm i wadze z bransoletą do 160g. Co zaś się tyczy elegantów, to dla mnie wizualnie pasują rozmiary od 37-39mm. 40mm Chopard okazał się za duży. Małe/mniejsze też może dobrze wyglądać na nadgarstku.
  7. Ja noszę bardziej uniwersalne rozmiary 38-40mm.
  8. Dlaczego na każdym zdjęciu widzę mleko - tarcza jest mocno niewyraźna.
  9. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Warto dopisać, że na w/w obrazku prezentuje się Katarzyna Kawa, która w dniu wczorajszym wygrała turniej WTA 125 w Modenie. To już drugi turniej tej rangi wygrany przez Kasię w ciągu ostatnich tygodni. Ten pierwszy miał miejsce w Hozhou 3 maja 2026 i był jej największym sukcesem w dotychczasowej karierze.
  10. mario1971

    Brawo polski tenis!

    Kamil Majchrzak zrobił to i w końcu wygrał swój pierwszy tytuł w turnieju ATP 250 w Hertogenbosch. W finale pokonał Alexa de Minaur 6:3, 2:6, 7:6. Na ręce w trakcie odbierania trofeum miał Rolexa Datejust na Jubilee.
  11. Zaliczek już od paru lat nie pobierają. Co do samego zapisu, wszystko zależy od Ciebie w trakcie "rozmowy kwalifikacyjnej". W Poznaniu kolegę zapisali bez problemu, ale od ma dobrą gaduchę.
  12. Certina nie należy do marek premium, to chyba oczywiste. W tm konkretnym przypadku odbierałem Lange.
  13. Co z tego, że Apart nie ma Rolexa. Ważne, że przy odbiorze zegarków premium dają szampana jako gift.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.