Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Midgardsorm

atena_1979 - allegro czy to jest sprawdzony sprzedawca

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawcy nie znam, ale komentarze robia wrazenie - na jego korzysc. Popatrz zwlaszcza na neutralne - wydaja mi sie bardzo w porzadku. Potrafi sie przyznac do bledu, a to juz cos.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atena jest sprawdzony, ale zegarki ma z ebaya, czyli jesli chcesz kupić taniej kup u Sabiny Riske


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TIK TAK

Czy Twoja opinia o sprzedawcy atena_1979 nie zmieniła się przez te kilka lat ?

Czy nadal można ten sam zegarek trafić na ebay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić tego sprzedawcę, kupiłem w grudniu zeszłege roku Maurice Lacroix Pontos Date Automatic, jestem w pełni zadowolony, ;).

Wybierasz przesyłka kurierska z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłaceniem, więc jesteś pewien czy zamówiony towar jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atena to sprawdzone źródło, taniej może będzie od riske, ale nie wysyła do Polski więc trzeba mieć kogoś w DE, ale widzę że i tu i tu oferta klasycznych pontosów mocno przetrzebiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej godny polecenia nad ML-em zastanawiałem się przeszło rok i w końcu uskładałem i u niego kupiłem pełna profeska i godny polecenia sprzedawca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca sprawdzony - sąsiad kupił 3m temu - niestety z tego co obserwuję oferta jest coraz uboższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca sprawdzony - sąsiad kupił 3m temu - niestety z tego co obserwuję oferta jest coraz uboższa.

Co do ubożejącej oferty to prawda, natomiast z rzetelnością w moim przypadku było ŹLE.

Zamówiłem NOWEGO Maurice Lacroix Pontos RdM a dostałem używkę. To miał być prezent od żony, która jak zobaczyła że dojechał używany zegarek to się wściekła i chciała oddać. Ja niestety tak się na niego napaliłem, że próbowałem z człowiekiem negocjować wymianę na inny nowy. Byłem zwodzony przez trzy tygodnie aż w końcu się poddałem (strasznie mi się ten zegarek podobał i już chciałem go nosić na ręku a nie oglądać w pudełku). Dostałem nowy pasek i 400 zł obniżki. Zegarek używam i chodzi normalnie, ale niesmak pozostał.

 

Wniosek z tego taki, że niestety takim nie zarejestrowanym sprzedawcom nie należy do końca ufać, bo zawsze mogą spróbować cię szukać. W moim przypadku okazało się, że zegarek kupowałem w Polsce, ale pieniądze szły bezpośrednio do Niemiec, więc z ich odzyskaniem mógłby być problem (dlatego m.in. zdecydowałem się na zostawienie zegarka, żeby nie było sytuacji, że zwrócę zegarek, a kasa nie wróci). Na szczęście wszystkie ustalenia były prowadzone drogą mailową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

jestem nowy, ale od około pół roku czytam regularnie forum, gdyż zastanawiam się nad zakupem MLa nowego

w/w użytkownik taki model sprzedaje w dobrej cenie:

http://allegro.pl/maurice-lacroix-pontos-chronograf-nowy-oryg-i6380045151.html

 

w APART mają ten model za 11.900zł z opcją zakupu za 10.000zł brutto. 

Mamy pytanie, bo widzę, że sprzedający wiarygodny i sprawdzony, ale jak wygląda sprawa gwarancji i serwisowania?

Z rozmowy ze sprzedawcą zrozumiałem, że gwarancja w Polsce jest realizowana tylko przez jego salon, a czy ta gwarancja jest uznawana globalnie i np, można go oddać w razie co do serwisu w Niemczech?

 

będzie wdzięczny za odpowiedź, bo zegarek mi się podoba, cena jest też ok - więc będzie dobry prezent na urodziny :)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dopytaj najlepiej u źródła, czyli u Sprzedawcy. Myślę że udzieli takich informacji. Jeśli zamierzasz go serwisować w Niemczech to może najlepiej kupić w Niemczech przez -

eBay. Jest kilku sprawdzonych sprzedawców.

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówił sprzedawca. On jest gwarantem i on załatwia sprawy ewentualnej gwarancji. Być może się coś zmieniło w tej kwestii ale to już musisz się go dopytać. W każdym razie zegarki nie były objęte międzynarodową gwarancją. A do serwisu po gwarancji pewnie możesz wysłać na odpłatny serwis.

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.