Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem każdy ma inne odczucia, ja przy nadgarstku 19cm stwierdzam że jest niestety dla mnie za duży,szkoda bo wykonanie jest bardzo dobre a miałem okazję kupić nowke za 800 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odczucia zgoła inne, na moim nadgarstku wydawał się ogromny(19cm) a noszę raczej duże zegarki. Dodatkowo ten szeroki pasek gumowy optycznie go jeszcze powieksza.Planet Ocean 8500 45,5mm wydawała się dużo zgrabniejszym zegarkiem a sporo osób narzeka na jej gabaryty. Nie wyobrażam sobie tego zegarka na nadgarstku 17cm...

Miałem dokładnie takie same odczucia jak przymierzałem zegarek w sklepie, bez zapiętego zapięcia z wiszącą długą, bardzo długą gumą jednak zdecydowałem się zakup. W domu po spasowanie gumy itd. zmieniłem zdanie. Po całym dniu noszenia uważam, że wielkość nie przeszkadza, jest to zegarek który zwraca na siebie uwagę jednak jego wymiary które to jak wszyscy tutaj "wyśmiewają" są dobre, przerażają tylko na papierze. Oczywiście wszystkim podobać się nie będzie ten zegarek ale po docięciu gumy i "zaprzyjaźnieniu" się z zegarkiem choćby 1 dzień 3/4 osób zmieniłoby zdanie ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że komfort noszenia po dopasowaniu paska jest dobry, mam tak samo z swoim G-shockiem, jednak nie zmienia to tego że optycznie na nadgarstku jest dla mnie ogromny. Napisałem to tylko dlatego żeby ktoś go nie kupił w ciemno bez przymiarki czytając tylko wasze opinie. Lepiej go na wszelki wypadek wcześniej przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że komfort noszenia po dopasowaniu paska jest dobry, mam tak samo z swoim G-shockiem, jednak nie zmienia to tego że optycznie na nadgarstku jest dla mnie ogromny. Napisałem to tylko dlatego żeby ktoś go nie kupił w ciemno bez przymiarki czytając tylko wasze opinie. Lepiej go na wszelki wypadek wcześniej przymierzyć.

To nie podlega jakiejkolwiek dyskusji ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ja właśnie tak się przejechałem na Airmanie 17. Koledzy zachwalali w tym wątku jaki to świetnie wyprofilowany i jak super się nosi mimo rozmiaru. Prawda okazała się taka że uszy były ładnie wygięte ale wyglądał na ręce jak patelnia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

A ile srednicy ma Twoj Navitimer?

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ja właśnie tak się przejechałem na Airmanie 17. Koledzy zachwalali w tym wątku jaki to świetnie wyprofilowany i jak super się nosi mimo rozmiaru. Prawda okazała się taka że uszy były ładnie wygięte ale wyglądał na ręce jak patelnia :/

Ponownie zgadzam się z kolegą, przymierzałem Airman 17 niby 46mm ale lug to lug większe od Aquariusa bo uszy delikatnie wystawały ok 1mm za nadgarstek - 18-18,5cm. Mnie nie urzekł ten zegarek, faktycznie patelnia ;)

 

I taki tam Aquarius ;)

 

75ec2d6c7892822fd07a74999948406d.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airman 17 jaki ma l2l ?

Nie mam zielonego pojęcia, przymierzałem Aquariusa i AIRMAN 17, oba zegarki koperta 46mm ale uszy AIRMAN delikatnie z 1mm wystawały czy dosłownie na styk nadgarstka, w każdym bądź razie uszy wisiały na końcu a nie przylegały ;p co dla mnie wyeliminowało ten zegarek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam od ucha do ucha 56-57mm.

Czyli tak jak pisałem wcześniej, AIRMAN miał lug to lug większe pomimo tej samej średnicy :)

 

 

Aquarius:

 

c8b09a607689653c81e9a1875b55676c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki l2l dyskwalifikuje Airmana przy moim 17,5-18 cm nadgarstku.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki l2l dyskwalifikuje Airmana przy moim 17,5-18 cm nadgarstku.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Przymierz najpierw a potem powiesz czy dyskwalifikuje czy nie. Ja mam taki sam nadgarstek jak ty i zegar leży OK. Nic nie wystaje i nie wisi. Owszem jest na styk ale nic ponad normę. Nie sugeruj się tez zdjęciami na forum bo one zawsze troszkę przekłamują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym ten sam zegarek będzie wyglądał inaczej-tak jak ubranie.To po pierwsze.A po drugie to użytkownik zegarka ma się w nim czuć komfortowo.Posiadacz wielkiej gorylej :D łapy będzie się żle czuł z zegarkiem 36 mm bo to wygląda jak 50 groszy na pasku, a posiadacz subtelnej raczki pianisty artysty z zegarkiem 46 mm wygląda jakby nosił pokrywę do studzienki kanalizacyjnej.A do meritum -ten aquarius jest ok.Wielki to jest Oris Recon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki l2l dyskwalifikuje Airmana przy moim 17,5-18 cm nadgarstku.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Przymierz najpierw a potem powiesz czy dyskwalifikuje czy nie. Ja mam taki sam nadgarstek jak ty i zegar leży OK. Nic nie wystaje i nie wisi. Owszem jest na styk ale nic ponad normę. Nie sugeruj się tez zdjęciami na forum bo one zawsze troszkę przekłamują.

Dokładnie tak, zawsze lepiej przymierzyć zegarek niż sugerować się wymiarami czy opiniami innych użytkowników, to co nie podoba się mnie nie oznacza, że Ty będziesz miał takie same odczucia co do konkretnego zegarka ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierz najpierw a potem powiesz czy dyskwalifikuje czy nie. Ja mam taki sam nadgarstek jak ty i zegar leży OK. Nic nie wystaje i nie wisi. Owszem jest na styk ale nic ponad normę. Nie sugeruj się tez zdjęciami na forum bo one zawsze troszkę przekłamują.

 

Potwierdzam wypowiedź Kolegi. W moim wypadku jest dokładnie tak samo. Zegarek leży OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby to dobrze wyglądało na moim nadgarstku.

Ostatni mój zegarek o średnicy 45 mm i L2L - 52 mm miał krótkie uszy i to było już na granicy co mogłem przyjąć.

Ale faktycznie, najlepiej przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby to dobrze wyglądało na moim nadgarstku.

Ostatni mój zegarek o średnicy 45 mm i L2L - 52 mm miał krótkie uszy i to było już na granicy co mogłem przyjąć.

Ale faktycznie, najlepiej przymierzyć :)

Jeżeli faktycznie masz już odniesienie w konkretnych wymiarach to faktycznie może być za duży ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież jest mocno subiektywne. Dla tego samego nadgarstka dochodzą jeszcze upodobania. Jesli ktoś nie lubi dużych zegarków to się nie przekona. Tak jak ja nie lubie małych i się nie przekonam że 18stka to męski zegarek :)

 

Tou Royal na ręce bardzo szczupłej kobiety

 

post-22259-0-78156800-1378297525.jpeg


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrób jeśli nie jesteś przekonany. Ja kupiłem w ciemno 17-tkę, ale wiedziałem czego chcę i nie żałuję. Jedyne czego nie lubię, to przesadnie grubych zegarków, ale to rzecz subiektywna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.