Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jakości glycine nie można mieć zarzutów ale niepokojące jest to że rynek zalewa fala zegarków za 30% wartości z metki. Z edoxami jest podobie. Marka szwajcarska jakość wykonani dobra ale można kupic zegarki za 1/3 ceny. Co do postrzegania marki oceńcie sami.

 

Żeby było jasne Marek nie porównuje ale zabieg marketingowy podobny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie śmiałem się z Ciebie. Co do ChW to ta marka wyprzedaje się u źródła, Glycine nie. Z tego co wiem to ograniczona oferta na którą sam producent nie ma wpływu... Jak nakupisz za dużo towaru a poźniej okazuje się, że nie schodzi to chcesz w końcu uwolnić chociażby jakąś część gotówki.

 

Nie dosłownie. Nie bierzmy wszystkiego tak do siebie. Pełna zgoda. Dokładnie o to chodzi. Różny łańcuch dystrybucyjny zatem w innym miejscu robią się przeceny.

 

 

Ja postrzegam markę biorąc pod uwagę jakość wykonania, historię, wartość dodaną. Ty postrzegaj przez cenę na massdropie i innych takich... Zupełnie Cię nie rozumiem. Miałem ten konkretny zegarek. 

 

 

Ponownie zgoda. Mnie tam nie przeszkadza, że więcej ludzi będzie mogło sobie na Glycine pozwolić. To rasowe toolwatche więc szkoda aby w pudełkach leżały. Tak, będą mogły nadal tworzyć historię i realizować DNA marki, robiąc to do czego zostały stworzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaże kiedyś się skończą. A zamiast narzekać na Combata 7 za 300$ to lepiej kupować póki jest, bo to jedna z najlepszych Glycine, jakie miałem!

 

 

 

Dziwne nie? Ludzie narzekają na to, że taniej mogą kupić świetne zegarki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie następna Eterna.

Inne wzornictwo, trzymanie ceny w grupie....

 

Nie bardzo trafione to porównanie. Mam w swojej kolekcji Eternę KonTiki z trójkątami i tę nową. Jakością wykonania nie ustępuje, choć wyglądem zupełnie inna.  Jednak wygląd to rzecz subiektywna. Mechanizmy te same, klasa produktu ta sama, nie ma się do czego przyczepić. Ktoś to kupuje a więc jest grupa ludzi którym się podoba. Jeśli cena jest niższa to raczej należy się cieszyć.

Dziwne nie? Ludzie narzekają na to, że taniej mogą kupić świetne zegarki... ;)

 

No właśnie, dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo trafione to porównanie. Mam w swojej kolekcji Eternę KonTiki z trójkątami i tę nową. Jakością wykonania nie ustępuje, choć wyglądem zupełnie inna.  Jednak wygląd to rzecz subiektywna. Mechanizmy te same, klasa produktu ta sama, nie ma się do czego przyczepić. Ktoś to kupuje a więc jest grupa ludzi którym się podoba. Jeśli cena jest niższa to raczej należy się cieszyć.

 

Uściślając: nowe wzronictwo KonTiki nie jest pomysłem nowego właściciela. To scheda po poprzednim. Możemy już wrócić do Glycine? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było ! komentarz chyba zbędny.... a teraz ? Dodajmy że prezentowany set Glycine jest z 2012 a Panerai z 2016 tyle w temacie przeszłości/przyszłości........

 

post-33440-0-11935100-1489311901_thumb.jpg

post-33440-0-89260400-1489312199_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @KRWISTY ten PAM powyzej to nie przypadkiem 0537 rozmiar 42mm? Jestes w jego posiadaniu?

Pytam gdyz odbieram na poczatku kwietnia wlasnie PAM-a 0537 i jestem bardzo ciekawy odczuc innych a najlepiej jakies nie netowe zdjecia nadgarstkowe. Z wpisow kolegow w czesci Paneraia nie odczulem zeby ktos mial ten model....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 321 44mm,tak mój,jak coś pisz pw nie będziemy zaśmiecać wątku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar podobno nie ma znaczenia :-P

Wy tu gadu gadu, a u mnie wciąż zima 67e2f68a232421e30f80a6b803d426b8.jpg

 

Wysłane z mojego E5823


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar podobno nie ma znaczenia :-P

Wy tu gadu gadu, a u mnie wciąż zima

 

Wysłane z mojego E5823

Jeszcze przez trochę musi być u Ciebie zima, bo chłopaki muszą jeszcze tydzień na nartach poskakać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uważać, bo Ci się SST przeziębi w tym lodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja jakis dziwny jestem ale jesli oglądam te różne zdjecia typu, tak jak zegarek powyzej w śniegu, Rolex w innym wątku w piasku....., Omega w jakies kałuży z woda.... to z jednej strony rozumiem chęć stworzenia interesującego zdjecia ale mi jednak byłoby szkoda zegarkow..... Chyba jednak dziwny jestem. Divera zdejmuje jak myje ręce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne nie? Ludzie narzekają na to, że taniej mogą kupić świetne zegarki... ;)

 

Na to nie narzekam, to może nawet ceszyć, gdyby nie to, że jest to niepokojące.

 

Panownie nie rozumiemy się, albo nie dostrzegacie jak ta sytuacja podcina postrzeganie marki.

Przykładowo kupuję sobie airmana w polskim sklepie, jaram się jakością wykonania i wszystko jest super, aż pewnego dnia dostaję info, że ten sam zegarek jest do kupienia za 2,5-3,2 k zł. To jest OK? Czy to mnie utwierdza w przekonaniu, że marka jest wyjtkowa i że warto było wydać 7,5k zł?

 

Faktycznie może to jest niepowtarzalna szansa nakupować glycinek, może ceny się odbiją i będzie picie szampana  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar podobno nie ma znaczenia :-P

Wy tu gadu gadu, a u mnie wciąż zima

 

Wysłane z mojego E5823

A u mnie słonecznie i ciepło :D

 

d0445e46acbceb4de518b8335403f461.jpg

 

 

Moze ja jakis dziwny jestem ale jesli oglądam te różne zdjecia typu, tak jak zegarek powyzej w śniegu, Rolex w innym wątku w piasku....., Omega w jakies kałuży z woda.... to z jednej strony rozumiem chęć stworzenia interesującego zdjecia ale mi jednak byłoby szkoda zegarkow..... Chyba jednak dziwny jestem. Divera zdejmuje jak myje ręce....

Ja nie mam problemu z zegarkiem w śniegu czy kąpaniu się z nim, jak można Divera żałować choćby nad morzem ! :) oczywiście należy dbać o zegarek ale nie popadajmy w skrajności, takie tam moje zdanie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje z tym żeby nie przesadzać. Ale ja jednak dziś niedzielnie przed kominkiem z diverem właśnie.... zdjęcia nie dołączam gdyż trochę pod inna cześć forum podpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

 Chyba jednak dziwny jestem. Divera zdejmuje jak myje ręce....

 

Bardzo dziwny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka w błoto pewnie bym nie wrzucił ale z tą wodą to przesadzileś.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jest większe prawdopodobieństwo że zegarek wypadnie CI z ręki jak będziesz go ściągał albo zakładał niż to, że zalejesz divera. Jeżeli faktycznie tak dbasz o zegarki to nie powinieneś go ściągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja jakis dziwny jestem ale jesli oglądam te różne zdjecia typu, tak jak zegarek powyzej w śniegu, Rolex w innym wątku w piasku....., Omega w jakies kałuży z woda.... to z jednej strony rozumiem chęć stworzenia interesującego zdjecia ale mi jednak byłoby szkoda zegarkow..... Chyba jednak dziwny jestem. Divera zdejmuje jak myje ręce....

To po co Ci diver :-D, a tak na prawdę to tylko zegarek, narzedzie no chyba że mówimy o wyjątkowych przypadkach, modelach kolekcjonerskich :-)

 

Wysłane z mojego E5823

Jest większe prawdopodobieństwo że zegarek wypadnie CI z ręki jak będziesz go ściągał albo zakładał niż to, że zalejesz divera. Jeżeli faktycznie tak dbasz o zegarki to nie powinieneś go ściągać...

Dokładnie, sumo upadł na podłogę przy zapinaniu paska i żyje :-D

 

Wysłane z mojego E5823


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci diver :-D, a tak na prawdę to tylko zegarek, narzedzie no chyba że mówimy o wyjątkowych przypadkach, modelach kolekcjonerskich :-)

 

Wysłane z mojego E5823

To troche tak jak 95% właścicieli VW Toureg'ow czy Volvo XC90 - w życiu nie zjechali z asfaltu nawet na polna drogę :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche tak jak 95% właścicieli VW Toureg'ow czy Volvo XC90 - w życiu nie zjechali z asfaltu nawet na polna drogę :)))

To takie kupowanie "na zaś" jakby kiedyś przyszło pojechać do lasu na grzyby albo pójść na basen z diverem :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz poszedłem o krok dalej. Z diverem na ręku wiozę dzieci na basen ale sam nie pływam. Nie lubie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz poszedłem o krok dalej. Z diverem na ręku wiozę dzieci na basen ale sam nie pływam. Nie lubie....

Ale ocierasz się o wodę, powiedziałbym z diverem na nadgarstku jesteś przygotowany na każda sytuację choćby wskoczenie do basenu na ratunek :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.