Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

Fakt, Piotrek musiał dołożyć wskazówkę. ;)

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Kol. Krwisty po prostu się droczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kurcze, kusi mnie to SST tylko z pomaranczowym ringiem... To, ktore recenzowalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie z sześciu
9d49409f0743.jpg
533e0dd09a50.jpg
Incursore do oddania dobre ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek, a ta retrospektywa ma jakieś drugie dno? ;) Złapałeś zajawkę na inną markę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam nowej zajawki. Glycine to chyba marka, z której miałem i mam najwięcej zegarków. Lubię :)

 

Artur - piękna Lagunare!

Ufff... Mowisz Airman, myślisz ptrk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Panowie może podpowiecie mi jaki pasek do mojego żółtka? Może być kolorowo :)

 

11173913674089084898.jpg

 

Pozdrawiam,
Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie może podpowiecie mi jaki pasek do mojego żółtka? Może być kolorowo :)

Fakt, żółto Ci się zrobiło nie tylko na tarczy. ;) Może taki jak Piotrek ma w No 1? Prosta skórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad śmiał się ostatnio ze mnie, a tu nam się kolejna marka robi jak ChW... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Invicta zabije tę markę jaką znamy i kochamy, robi wsystko aby zejść do klasy budżetowej, a sprzedaż combatów 7 za 299$ to  już stawanie do walki z markami chińskimi  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Konrad śmiał się ostatnio ze mnie, a tu nam się kolejna marka robi jak ChW... ;)

 

Nigdy nie śmiałem się z Ciebie. Co do ChW to ta marka wyprzedaje się u źródła, Glycine nie. Z tego co wiem to ograniczona oferta na którą sam producent nie ma wpływu... Jak nakupisz za dużo towaru a poźniej okazuje się, że nie schodzi to chcesz w końcu uwolnić chociażby jakąś część gotówki.

 

Invicta zabije tę markę jaką znamy i kochamy, robi wsystko aby zejść do klasy budżetowej, a sprzedaż combatów 7 za 299$ to  już stawanie do walki z markami chińskimi  :(

 

Miałeś kiedyś Combata 7 w ręce? Miałeś w ogóle nowy zegarek Glycine po mariażu z Invictą w ręce? Jeżeli nie to wstrzymaj się z osądami, jak tylko pojawi się dostępny jakikolwiek pierwszy model Glycine z nowej kolekcji w PL to obiecuję Wam solidną i rzeczową recenzję. Sprawdzimy smarowanie werku, chód, wykonanie koperty, AR, wszystko... Jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie.

 

Invicta wprowadza innowacje marketingowe :)

 

Nie, to sprzedawca się prostytuuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś Combata 7 w ręce? 

 

Co chcesz powiedzieć? Jak trzymanie combata 7 w ręce ma się do ceny 299$?

Oczywiście z osądami nowości warto poczekać, ale tu na forum kilka stron dyskusji o rozmiarach, a chyba warto pogadać o tym co się dzieje z marką na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie następna Eterna.

Inne wzornictwo, trzymanie ceny w grupie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

robi wsystko aby zejść do klasy budżetowej

 

Co chcesz powiedzieć? Jak trzymanie combata 7 w ręce ma się do ceny 299$?

 

Jeżeli piszesz o zejściu do klasy budżetowej to automatycznie wskazujesz na budżetową jakość wykonania ponieważ wydźwięk twojej wypowiedzi jest negatywny. Nie masz chyba na myśli, że będzie marką budżetową tj. oferującą świetnie wykonane zegarki w bardzo niskiej cenie...

 

Dlatego pytam się czy trzymałeś w ogóle ten zegarek w ręku, czy weryfikowałeś jakość nowych produktów?

 

Jeżeli nie to wstrzymajmy się z osądami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o przedział cenowy jaki obecnie występuje na rynku. Zegarek z etą na pokładzie za trzysta dolarów to przecież kategoria zegarków z werkami seagulla :)

 

O jakość jestem na razie spokojny i nie mam do niej uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

W takiej sytuacji pełnie nie rozumiem obaw :) Spokojnie. Myślę, że za 300 USD z nowych nic nie kupisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest na massdropie combat 7 vintage. Wiem, że gwarancja i możliwe cła, ale o czym ta cena świadczy i jak to wpływa na postrzeganie marki.

 

Może moje obawy są na wyrost. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad a moim zdaniem bardzo szybko kupisz ,popatrz na Aqua co z nim cenowo już robią i za ile można kupić a przecież to stosunkowo nowy produkt z Basel2016 a na rynku tak naprawdę od Lipca2016....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No właśnie jest na massdropie combat 7 vintage. Wiem, że gwarancja i możliwe cła, ale o czym ta cena świadczy i jak to wpływa na postrzeganie marki.

 

Może moje obawy są na wyrost. Obym się mylił.

 

Ja postrzegam markę biorąc pod uwagę jakość wykonania, historię, wartość dodaną. Ty postrzegaj przez cenę na massdropie i innych takich... Zupełnie Cię nie rozumiem. Miałem ten konkretny zegarek. 

Konrad a moim zdaniem bardzo szybko kupisz ,popatrz na Aqua co z nim cenowo już robią i za ile można kupić a przecież to stosunkowo nowy produkt z Basel2016 a na rynku tak naprawdę od Lipca2016....

 

Taniej od ceny oficjalnej na pewno. Nie byłbym jednak taki pewny, że cały ten ostatni boom będzie się długo utrzymywał. Moim zdaniem zamknie si razem z wejściem nowych referencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.