Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Cholernie mi sie ten dc4 podoba. Chyba sie jednak skusze na niego. Mam nadzieję że mnie nie rozczaruje.

 

Będzie pan zadowolony. Ja mam swojego niecały tydzień, jestem zachwycony i zakupu nie żałuje ale już powoli zaczynam zerkać w stronę sub'a. To niepokojące bo jest zdecydowanie za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko luma. Co prawda na fotce od viggena widac ze wskazowki ladnie swieca, wiec moze nie bedzie az tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko luma. Co prawda na fotce od viggena widac ze wskazowki ladnie swieca, wiec moze nie bedzie az tak zle.

 

Jeżeli zależy Ci na lumie to w glycine jej nie znajdziesz, nie ma co się łudzić, że da radę, nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Przed zakupem długo zastanawiałem się nad tym czy zegarek ma mieć stare logo czy ma być bez niego. Minimalnie przeważyła opcja starego logo, dlatego je wybrałem, ale na prawdę minimalnie (51% : 49%) i nie byłem strasznie przywiązany do tego wyboru, gdyż wersja bez logo również mi się podobała. Z tych powodów zadecydowałem, że jeżeli sprzedawca zwróci mi część pieniędzy, to nie będę robił problemów. Gdybym zaś był bardzo zdeterminowany co do konkretnej wersji logo zegarka, to tak jak piszesz - nie sprzedałbym swojego gustu i zdania za 50 dolców i ciągnąłbym sprawę dalej. A tak, za te 50 dolców, kupię pasek z polerowanej płaszczki do mojej marinki ;)

I dobrze :)

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mc Gyver

 

A szkiełko masz szafirowe?

W wersji bez logo sporo było Combatów z mineralnym. Sam miałem takiego tylko z niebieską tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Gyver

Szkło mam mineralne, pisałem o tym wcześniej, gdy wymieniałem różnice vs. zegarki z polskiej dystrybucji, kalkulując opłacalność zakupu. Ja osobiście nie mam "parcia" na szafir od czasu, jak nauczyłem się nie wkładać lewej ręki tam, gdzie zegarek może zostać narażony na uszkodzenie. Od kilku lat mi się to udaje  B)

Edytowane przez Mc Gyver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was. Czy combat 6 ze starym logiem ma dużo jaśniejszą tarczę niż z nowym logiem ? Zależałoby mi na bardziej niebieskim kolorze. Niestety w sklepie nie ma, żeby zobaczyć i porównać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was. Czy combat 6 ze starym logiem ma dużo jaśniejszą tarczę niż z nowym logiem ? Zależałoby mi na bardziej niebieskim kolorze. Niestety w sklepie nie ma, żeby zobaczyć i porównać

 

Z tym odcieniem to ciekawa sprawa, bo w zależności od ilości światła raz jest to kolor niebieski, granatowy, czasem wpadający we fiolet ;)

 

e79e11f49133520725b0c22a5e5fc3ef.jpgf05215636217cac588072eabb1823f0d.jpg

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie Glycine Combat 6 Classic Moonphase GL0113 i mam problem....chyba. post-57470-0-47939800-1505237195_thumb.jpg

Cały czas mam księżyc :( , a zmieniałem datę o kilka dni.

Coś źle robię, będzie się zmieniał jak zacznę go użytkować, czy też jest zepsuty?

A może trzeba go puknąć, stuknąć ;)  gdzieś, żeby słoneczko się pokazało?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zmieniać w cyklu dobowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spokojnie mogę spać?

Wydawało mi się że w czasie zmiany daty będzie się zmieniało, ale może tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się płynnie. Pogadaj z kolegą a_team. Zaimportował sobie tagiego Combata w gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie Glycine Combat 6 Classic Moonphase GL0113 i mam problem....chyba. attachicon.gifrsz_120170912_190209.jpg

Cały czas mam księżyc :( , a zmieniałem datę o kilka dni.

Coś źle robię, będzie się zmieniał jak zacznę go użytkować, czy też jest zepsuty?

A może trzeba go puknąć, stuknąć ;) gdzieś, żeby słoneczko się pokazało?

Pozwól zegarkowi chodzić. Jak ustawiasz datę i kręcisz do góry koronką, to kręcąc w dół ustawisz pozycję księżyca. Później już będzie się sam przestawiał. Widzę, że narazie masz gwiazdki, pokręć koronką i wyjdzie księżyc

 

 

Marcines rzeczywiście ciemniejszy od starszej wersji. Chyba najlepiej by było kupić ze starym logiem, ale z nowszą bransoletą. Seb71 pisał, że bransa lepsza w nowszej wersji

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa zdecydowanie lepiej zrobiona, pełne endlinki a nie paski wygiętej blaszki jak w poprzednich wersjach. Tarcza ciemniejsza, bardziej "aksamitna", szlif zachowany.

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaczynam zastanawiać nad serwisem SST 12, śmiga punktualnie, ale w sumie nie wiem ile ma lat i przy odciaganiu koronki lubi drgnac tarcza, jest jakiś paproch pod szafirem i pewnie coś jeszcze się znajdzie.

Dolinski we Wrocławiu wycenil taki serwis na około 450 pln i 10 dni, co o tym myślicie, może kogoś polecacie, a może i nasz Piotr z Krakowa podrzuci wycenę na priv bo wcześniej cos mieliśmy problem techniczny z kontaktem przez skrzynke.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena u Dolińskiego nie powinna odstraszać, natomiast termin - rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól zegarkowi chodzić. Jak ustawiasz datę i kręcisz do góry koronką, to kręcąc w dół ustawisz pozycję księżyca. Później już będzie się sam przestawiał. Widzę, że narazie masz gwiazdki, pokręć koronką i wyjdzie księżyc

 

 

Dziękuję za poradę. działa  :rolleyes:

Edytowane przez bumelant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena u Dolińskiego nie powinna odstraszać, natomiast termin - rewelacja.

Cena wydaje mi się doskonała, ale co z jakością, wiem wiem nazwa zobowiązuje ale mimo wszystko... :-D

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena wydaje mi się doskonała, ale co z jakością, wiem wiem nazwa zobowiązuje ale mimo wszystko... :-D

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chodzi o jakość usług serwisu Dolińskiego, to polecam firmę z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarek trafił moonphase od glycinki. Jak ktoś zainteresowany, to pisać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na reku Combat 7

 

 

Tego samego mam. Troche mnie denerwuje że łapie ryski ta piaskowana koperta i są one potem już widoczne pod światło

Ale poza tym bardzo mi się pdoba :D

Jak tam z dokładnością?

Mój +8s na dobę... mogłoby być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.