Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

I tak i nie :). Bo ja też miałem przygodę serwisem Invicty w NL. Nie uznali mi naprawy gwarancyjnej o czym kiedyś tu wspominałem. Musiałem tez pokryć koszt przesyłki zwrotnej :(

Edytowane przez dzedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na massdropie ceny są lepsze niż w jamashop, czy łatwiej się tam kupuje? Nie mam tam konta to i cen nie widzę. Przygarnąłbym Combat 6 GL0105, bo cena 349$ -20$ rabatu wydaje się atrakcyjna, chyba, że na MD rzeczywiście za 279$ już można kupić, to zaraz konto zakładam ;) chyba, że ktoś ma i chce sprzedać :) interesuje mnie 36mm czarny lub niebieski na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MD są niskie koszty przesyłki oraz z reguły niższe są ceny, choć oferty są ograniczone w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ostatnio prawie się skusiłem na Combata z fazami księżyca na MD... Oj blisko było, bo zegarek strasznie mi się spodobał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie się skusiłem na Combata z fazami księżyca na MD... Oj blisko było, bo zegarek strasznie mi się spodobał :-)

Też mi się podoba 449$ na jamashop. Na MD lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie się skusiłem na Combata z fazami księżyca na MD... Oj blisko było, bo zegarek strasznie mi się spodobał :-)

 

Trzeba było brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na MD było już 379 USD. Ale faktycznie, na Joma też jest ok cenka, jak sobie wszystko podliczyłem, łącznie z cłem i VATem... Sanik, czasami trzeba się hamować i tym razem tak właśnie się stało ;-) Swoją drogą zastanawiam się, czy ktoś od nas ten zegarek miał i jak wrażenia...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba 449$ na jamashop

A ile do tego transport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej o 80$ na MD!!! Loguje się tam :)

 

Na jomashop noiby transport free na zakupy powyżej 100$, ale international 20$, więc pewnie ta wersja jest prawdziwa dla nas :(

A na MD ile wysyłka ?

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej o 80$ na MD!!! Loguje się tam :)

 

Na jomashop noiby transport free na zakupy powyżej 100$, ale international 20$, więc pewnie ta wersja jest prawdziwa dla nas :(

A na MD ile wysyłka ?

Ja chyba płaciłem 5$, jeśli mnie pamięć nie myli.

Ma to znaczenie, bo do ceny z przesyłką liczy się podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej o 80$ na MD!!! Loguje się tam :)

 

Na jomashop noiby transport free na zakupy powyżej 100$, ale international 20$, więc pewnie ta wersja jest prawdziwa dla nas :(

A na MD ile wysyłka ?

 

Na JOMA transport FREE tylko na USA,Kanadę i okolice - do Polski 58 USD. Wczoraj płaciłem to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi policzyło jak wcześniej podałeś. Przesyłka wyniosła 58USD i koszty UC ok 25% od całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to drogo skoro cena końcowa w stosunku do zakupów PL to kilka stówek w kieszeni. Bluźnisz waść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat prawda. Nieraz już mnie powstrzymało od zakupu te 37$ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, te 37 USD za transport to super niska cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MD było już 379 USD. Ale faktycznie, na Joma też jest ok cenka, jak sobie wszystko podliczyłem, łącznie z cłem i VATem... Sanik, czasami trzeba się hamować i tym razem tak właśnie się stało ;-) Swoją drogą zastanawiam się, czy ktoś od nas ten zegarek miał i jak wrażenia...

No to „ostatnio” trochę temu było, bo takie realne „ostatnio” to był combat open heart.

 

Co do pytania, to ja go zamówiłem, ale mimo, że moon fajny, to jednak wykonanie średnie a i jakiś mały mi się wydawał. Na początku super wow, ale im dłużej zacząłem mu się przyglądać, tym wfekt wow mijał. Nie podobało mi się bardzo wykonanie księżyca - kawałek blaszki, które miała dodatkowo jaką nierówną powierzchnię. Sprzedałem na bazarku i od razu zacząłem szukać niebieskiego combat 6, bo takie zamierzenie było na początku. Kupiłem na bransolecie i jestem bardzo zadowolony

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno liczyć na super dysk z fazami przy takiej cenie. Coś za coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki za Wasze opinie dotyczące tego Combata z fazami księżyca :)  Cena faktycznie jest zachęcająca, wielkość dla mnie byłaby ok, ale jak widać, niska cena to nie wszystko  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Wpadł niebieski. Najrzadszy, najładniejszy z rodziny ;)

 

attachicon.gifIMG_20180120_115723.png

 

Kupiłem spontanicznie MK II Nassau a ponieważ w portfelu kicha to Combat chrono w rzadkiej i najładniejszej wersji blue do wzięcia. Ktoś chętny? Zapraszam na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to drogo skoro cena końcowa w stosunku do zakupów PL to kilka stówek w kieszeni. Bluźnisz waść :)

Niby prawda :)

A to akurat prawda. Nieraz już mnie powstrzymało od zakupu te 37$ :P

Ale jak pisze Krygo, prawda, mnie jakoś psychologiczna blokada się włącza

 

Dzisiaj mierzyłem Combat 6 GL0105 36mm i kurczę mały jakiś na mój 17cm nadgarstek. Bardzo mi sie podoba, ale ... no mały ;) Nie rozumiem tej rozmiarówki 36-43mm. Nie mogliby po prostu robić uniwersalnej 40ki?

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40mm to chyba jest ten z fazami.


Zawsze jest jeszcze 42mm w Combat 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.