Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w kolekcji 6 G,ale chyba Dc 4 jest najbardziej rasowy. A co do airfightera z MD za pół darmo - nawet gdybt był jescze tańszy to bym nie chciał bo jest discopolowy w swoim dizajnie.I nawet nie chodzi o wielkość - lubię duże zegarki. On po prostu jest duchem z remizy a nie z hangaru w bazie lotniczej :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ciekawego divera na bransolecie min 41-42mm czy glycine combat sub 42 to dobra propozycja ? Bralem pod uwage tisell tylko troche za maly oraz steimharta ocean one . Zaznaczam ze kupno z drugiej reki w cenie 1,6-1.8 tys .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No cóż, IMO Combat Sub to nie jest dobra propozycja... To bardzo dobra propozycja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest sporo drozszy wyjsciowo od wyzej opisanych a czy jakksciowo widac roznice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co do Tissela, to nie chcę się narazić "wyznawcom", ale miałem okazję macać, dzięki uprzejmości pewnego Kolegi i ...ten Tissel d*py nie urywał... Stenek fajny, porządnie wykonany, ale /to podobnie jak Tissel/ jednak homar. Z tych trzech to jednak zdecydowałbym się na Combat Suba, choć gdybym nie patrzył na konkretny temat, tym może ... Sumo od Seiko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko i citizeny sie przejawialy skx , orient ray i mako takze. I zawsze wkurzal mnie brak szafiru i dosc slabe bransolety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co do kajdan, to się nie wypowiem, bo po prostu gardzę nimi ;-) Co do szieł w diverach od Seiko, w kwocie do 2000 PLN, zwanych hardlexem, to nie obawiałbym się, zważywszy na to, że nie są one wypukłe. Ale nie chcę robić OT ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ciekawego divera na bransolecie min 41-42mm czy glycine combat sub 42 to dobra propozycja ? Bralem pod uwage tisell tylko troche za maly oraz steimharta ocean one . Zaznaczam ze kupno z drugiej reki w cenie 1,6-1.8 tys .

 

Kolego. Cokolwiek wybierzesz od Glycine, cokolwiek - będzie milion razy lepszym wyborem niż kisiel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ciekawego divera na bransolecie min 41-42mm czy glycine combat sub 42 to dobra propozycja ? Bralem pod uwage tisell tylko troche za maly oraz steimharta ocean one . Zaznaczam ze kupno z drugiej reki w cenie 1,6-1.8 tys .

No sub to wybitnie mało urodziwy według mnie. To już lepiej skx albo ray, albo dwa bo starczy na oba. No chyba że sumo. Jak po divera kolega przyszedł to chyba nie ten adres ;)

Glycine ma inne ciekawsze propozycje - leży piękne double 12 na bazarku, wr20 jeśli się nie mylę. Sam chciałby kiedyś wypróbować ten model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Piękny D12, wyjątkowo mało urodziwy SUB. IMO odwrotnie, ns szczęście każdy sam decyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny D12, wyjątkowo mało urodziwy SUB. IMO odwrotnie, ns szczęście każdy sam decyduje :)

Gorzej jak dwie takie skrajne opinie pojawiają się w dziale projektowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spacer po lesie. Testuję pasek Morelatto perlon. Pierwsze wrażenia bardzo dobre. W ogóle najbardziej airman mi się podoba właśnie w wojskowej zieleni.2eaef1fe3a62fba271e0da3c65a1a2c8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zieleń to bardziej jak butelka po browarze niż wojskowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zieleń to bardziej jak butelka po browarze niż wojskowa :D

Akurat ten pasek tak ma, co jest trochę rozczarowujące. Ale już na pasku ze zdjęcia poniżej wygląda moim zdaniem rewelacyjnie8f421e571f296cb54d8e69fadf0260d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wojskowa" zieleń ;)

 

21od2fb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na mój gust Incursore ma bardziej wojskowozielony pasek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Nie drapcie sie dziewczyny o kolorki. Jest fajny, nie ch*jowy i nie taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drapcie sie dziewczyny o kolorki. Jest fajny, nie ch*jowy i nie taki sobie.

Tak jest! Każdy z tych kolorów jest ok. Choć moje zielone są mniej wojskowe niż kolegi Adiego, to i tak je bardzo lubię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś w temacie kolorków nowych ubranek do naszych Glycinek

SST 12 na nowym pasku - mi pasuje a dla mnie to jest najważniejsze

b6943c98e515d53285cb2659076ad6af.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś w temacie kolorków nowych ubranek do naszych Glycinek

SST 12 na nowym pasku - mi pasuje a dla mnie to jest najważniejsze

 

 

 

Kurcze powiem Ci ze świetnie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powiem Ci ze świetnie wyszło.

Dziękuje. Na żywo wygląda znacznie lepiej. Granatowy pasek idealnie pasuje do tarczy a przeszycie białe i pomarańczowe do indeksów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.