Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rafiros

Użytkownik
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rafiros last won the day on September 23 2019

rafiros had the most liked content!

Community Reputation

181 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. Muszę pomyśleć nad paskiem do mojego Pama. Chodzi mi po głowie ciemny brąz z przeszyciami w kolorze indeksów. Czy wiecie czy u któregoś z naszych rodzimych AD można zobaczyć i przymierzyć Californie 931 ? Jestem bardzo ciekawy bo nie miałem jeszcze do czynienia z żadnym Radomirem a ten do mnie mocno gada [emoji12][emoji3]
 2. Robert - z tym usynowieniem to chętnie adoptuje Ciebie - dużo skorzystam [emoji23][emoji23][emoji23] Co do pióra to Sailor 1911 Large ale MB 149 jest na mojej liście - ostatnio oglądałem je we Wrocławiu i teraz muszę zdecydować między 149 a 146.
 3. Robert - dzięki za dobre słowo [emoji3] Chyba jak się SUBa doczekam to zostanie dla Młodego. OP też dostanie i pewnie co tam mi się uda uzbierać. U mnie na razie Pam number one i kolejny we łbie siedzi.
 4. Trzeba było w końcu wyciągnąć go z pudełka [emoji12] Dalej czekamy na SUBa - może w końcu się doczekam [emoji3]
 5. Jeszcze ewentualnie do dobrej rady kolegi dodam 914 lub 915 z kanapką.
 6. Pięknie świeci i nie chce zejść z nadgarstka [emoji12] Noszony przyspiesza 2-3 sekundy na dobę - odłożony do pudła późni 2-3 sekundy na dobę i tym sposobem od 9 grudnia wychodzi że przyspieszył o 3 sekundy - jak dla mnie to rewelacja. Bardzo cieszy ten Pamik.
 7. rafiros

  Wybór pióra.

  Mam dokładnie to samo. Dzisiaj miałem okazje podziwiać Montblanc 149 i 146 - i już wiem jakie będzie moje kolejne pióro [emoji12]
 8. Nie lubię Seria A ale jeszcze bardziej nie lubię Realu i stąd moje zdjęcie [emoji12]
 9. Mój Pamik w tak pięknych okolicznościach przyrody [emoji12]
 10. Mariusz - wypluj te słowa [emoji12] I uważaj żeby się na Twoje forum ALS nie zasadził. Ma chłop gadane tzn pisane jak nikt inny na forum [emoji23]
 11. Stary, poczciwy Moon na hesalicie wygrał dzisiaj z Pamem [emoji12] Jak wtorek to Moon
 12. rafiros

  Wybór pióra.

  Bo to najlepszy sposób , który prawie zawsze zadziała [emoji12] Jak on zawiedzie to zostaje myjka ultradźwiękowa ale to już tylko chyba u fachowca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.