Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

rafiros

Użytkownik
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rafiros last won the day on September 23 2019

rafiros had the most liked content!

Community Reputation

581 Mistrz

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Ja przez 11 miesiące byłem nieszczęśliwym posiadaczem Peugeota 508 którego szczerze nie lubiłem. I był myty tylko raz w tym czasie podczas przeglądu. Natomiast w środku sprzątany był raz w tygodniu lub jak trzeba było to nawet dwa. Lubie mieć czysto w środku [emoji41]
 2. Popieram Kolegów jeżeli chodzi o ceramikę. Miałem dwa razy - pierwszy i ostatni [emoji6]. Dobry wosk i częstsze mycie daje efekt znacznie lepszy.
 3. Dziękuję Wam wszystkim [emoji120]
 4. Odeszła po 13 latach [emoji22][emoji24]
 5. Dla mnie bardzo głośnie. Miałem 1,5 diesel i silnik był bardzo głośny. Zwłaszcza przy większych prędkościach. Dodatkowo bezramkowe szyby w drzwiach potęgowały ten efekt. A już przy bocznym wietrze huk był nie do zniesienia. Dodatkowo automat bardzo dziwnie pracował i przy przyspieszaniu nie mógł się zdecydować ,który bieg wybrać. Trochę lepiej było w trybie sport ale szału nie było. Bardzo mnie dziwiło duże spalanie bo po 40 tys km miałem 8,4 l/100 km a teraz w Passacie mam 8,5 l/100 km i to przy benzynie.
 6. Już wcześniej pisałem o 508 - dla mnie to auto to nieporozumienie. Po przesiadce na Passata 2,0 TSI tylko utwierdziłem się w tym. Pod koniec roku odebrałem drugiego Passata dla kolegi z firmy , który również jeździł 508 - jego opinia jest identyczna jak moja.
 7. Przez rok czasu męczyłem się Peugeotem 508 SW 1,5 130 KM ON. Nie polecam. Najgorsze auto jakim jeździłem. Na szczęście był to tylko samochód przejściowy w oczekiwaniu na zamówione auto.
 8. Na mnie ten zawodnik zrobił dzisiaj największe wrażenie
 9. Poczytaj sobie na forum Nissana. Jest tam dużo napisane na temat tych silników a zwłaszcza o problemie brania oleju przez ten silnik 1,2. Ja miałem QQ 1,6 DiG-T ale po ciągłym problemie z sondą lambda pozbyłem się jeszcze w czasie gwarancji. I już więcej nie spojrzę w kierunku tej marki [emoji41]
 10. A u mnie na wiosce mówią, że ten jest najlepszy [emoji1787]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.