Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rafiros

Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

rafiros last won the day on September 23 2019

rafiros had the most liked content!

Community Reputation

100 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Ja wczoraj zadzwoniłem do Kruka na pl. 3 + z zapytaniem co z moją zaliczką na SUBa 114060 skoro jest nowy ? Sympatyczna Pani Asia powiedziała mi, że jeżeli nie dzwonili żeby odebrać zaliczkę to oznacza że jestem przepisany na nowy. Ale listy w dalszym ciągu są weryfikowane i w każdej chwili mogą zadzwonić i poprosić o odbiór zaliczki [emoji3064] Chore to strasznie - bo co jeżeli trzeba czekać około 3-5 lat a w między czasie wyjdzie kolejny nowy Sub ? To mogą mnie przepisać na nowego albo oddać zaliczkę ? Poczekam jeszcze trochę i albo zapomnę o wpłaconej zaliczce i jak zadzwonią to się ucieszę albo trzeba szukać czegoś innego - a już mam coś na oku [emoji12] Nic tylko życzyć Wam i sobie cierpliwości.
 2. Dokładnie - te dwa palce ma podłoże historyczne i bardziej chodzi o brak tych dwóch palcach niż ich pokazywanie [emoji12] ale więcej napisze kolega jak zjedzie z autostrady - czekamy.
 3. Jeszcze trochę i wszystkie modele będą gorące a zaliczka i to bezzwrotna będzie wynosiła 110% - a WKruk nie będzie umiał odpowiedzieć na pytanie czy i kiedy będzie wiadomo coś na temat realizacji zamówienia - dramat. No ale nie narzekam bo sam napędzam ta spirale [emoji12][emoji23]
 4. Jestem po rozmowie z Krukiem z Pl. 3 Krzyży i dalej nie wiedzą czy zaliczki na starego SUBa będą przepisane na nowego. Nawet nie wiedzą kiedy będą wiedzieć [emoji23][emoji23]
 5. Czyli czytając Wasze wypowiedzi mam rozumieć, że w dalszym ciągu nie wiadomo czy zaliczki wpłacone na starego SUBa będą przepisane na nowego ? [emoji12] Bo na odpowiedź ze strony Kruka to ja już nie liczę.
 6. rafiros

  Wybór pióra.

  Ja od kilku lat najchętniej leje Montblanc i coraz częściej chodzi mi po głowie zakup MB 149 - muszę obejrzeć , przymierzyć się i podjąć decyzje.
 7. Ja Mariusz sam nie wiem co zrobię - od lat mi Sub siedzi w głowie i jak się w końcu zdecydowałem to takie cyrki. Jak mnie nie przepiszą na nowego to chyba zabiorę zaliczkę i będę musiał wymyślić nowy przedmiot westchnień [emoji23][emoji23][emoji12]
 8. A czy Kruk już się określił czy zaliczki wpłacone na starego SUBa bez daty są przepisywane na nowego czy nie ? Ja napisałem do nich we wtorek maila ale oczywiście zero odpowiedzi. Jutro spróbuje zadzwonić.
 9. Ja tu żadnego zegarka nie jestem w stanie zobaczyć [emoji23][emoji12]
 10. Czytam Wasze wpisy o kolejkach , zapisach i zgłupiałem - czy dobrze zrozumiałem ? Jeżeli jestem zapisany i mam wpłaconą zaliczkę na poprzedniego SUBa to nie jestem automatycznie przepisany na nowego ? Chyba najlepiej będzie zadzwonić do Kruka - może już wiedzą jak wygląda obecna sytuacja.
 11. rafiros

  Wybór pióra.

  Moja pierwsza - zobaczymy - na codzień pisze Sailorem 1911 L i Montegrappa wyjęta po kilku dniach pisze bez problemu bez potrzeby rozpisywania.
 12. Mariusz - przymierzałem takiego samego ostatnio w Jubitomie we Wrocławiu - piękny zegarek z dużą ilością smaczków ale .... no właśnie to ale - chyba bym go nie chciał bo dla mnie za dużo się dzieje. Przy moim OP i Moonie ( i tym na co czekam [emoji12] ) to jednak wystarczy, że mi się bardzo podoba w gablocie [emoji3]
 13. rafiros

  Wybór pióra.

  Taka Montegrappa Fortuna dołączyła do mnie - szukałem czegoś ze stalówką F - tu taka jest i na żywo wygląda pięknie. Fajna sprawa to wkręcany tłoczek.
 14. Wakacyjnie gości na ręce w pięknych okolicznościach przyrody
 15. Ja jak odczekam swoje 3 lata to pewnie zapomnę że się zapisałem i potem zadzwonią z Kruka że jest zegarek. I szczęśliwy napiszę potem historie że sami do mnie zadzwonili ze jest zegarek do kupienia [emoji23][emoji23]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.