Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Coś te Wasze sprzęty jakby w ogóle nie noszone  :D

Zdjęć tylko pozazdrościć, zegarków też .

Może kiedyś jeszcze dorwę Incursore na 6497.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Macie na bazarku piekne 09. Zegarek nowy, wiem bo macalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krwistym osiągnęliśmy kiedyś kompromis, że 08 i 09 są na podium. Kolejność jednak nadal nie ustalona. ;)

Oj tego to bym przytulił

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

 

 

 

 

Kolejne fajne zdjęcia, gratki  :) Chciałbym mieć taką zdolność tworzenia ciekawych kompozycji z zegarkami, no ale do tego to chyba trzeba mieć duszę artysty  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy - to wszystko jednak odgrzewane - część z zeszłego roku i była już na forum. Wrzuciłem bo się tu do bólu robiło masssdropowo, a nie miłośnikowo.

 

Pomysłów coraz mniej. Żółtek jako pierwszy trafił na gitarę rok temu, a w tym roku zdublował go archimede :)

 

Jakby ktoś chciał swój zegarek na plakacik to niech podsyła. Ograniczeniem tylko czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki koledzy - to wszystko jednak odgrzewane - część z zeszłego roku i była już na forum. Wrzuciłem bo się tu do bólu robiło masssdropowo, a nie miłośnikowo.

 

Pomysłów coraz mniej. Żółtek jako pierwszy trafił na gitarę rok temu, a w tym roku zdublował go archimede :)

 

Jakby ktoś chciał swój zegarek na plakacik to niech podsyła. Ograniczeniem tylko czas :)

Co trzeba podesłać, zegarek czy jego focię?  :)

 

Nie wiem, stara czy nowa referencja, ale noszę go z wielką przyjemnością, bo to IMO bardzo fajny zegarek  ;)

post-34987-0-66841600-1529389861_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba podesłać, zegarek czy jego focię?  :)

 

Nie wiem, stara czy nowa referencja, ale noszę go z wielką przyjemnością, bo to IMO bardzo fajny zegarek  ;)

 

 

No zegarek rzecz jasna :) Ten airman jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No zegarek rzecz jasna :) Ten airman jest super

Myślisz, że nadałby się na jakiś fajny plakat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nadałby się na jakiś fajny plakat? 

 

No pewnie.

Zrobić galerię zawsze można - na oko wychodzi mi z 40-50 fotek. Jak się coś spodoba to sobie możesz ogarniać już druk:P Na PW podaję link do ściągnięcia oryginałów w wysokiej rozdzielczości, na flickr w międzyczasie publikuję bez możliwości ściągnięcia. Foto zabawą mogę zajmować się jedynie w weekendy (nie wszystkie). 1 dzień na pstrykanie, 1 dzień na selekcję, 1 dzień na postprotukcję  (oczywiście dzień = tak z kilka godzin). 

 

Brzmi jak reklama, ale robię to czysto hobbystycznie. także jakby ktoś chciał to możemy się zgadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No pewnie.

Zrobić galerię zawsze można - na oko wychodzi mi z 40-50 fotek. Jak się coś spodoba to sobie możesz ogarniać już druk:P Na PW podaję link do ściągnięcia oryginałów w wysokiej rozdzielczości, na flickr w międzyczasie publikuję bez możliwości ściągnięcia. Foto zabawą mogę zajmować się jedynie w weekendy (nie wszystkie). 1 dzień na pstrykanie, 1 dzień na selekcję, 1 dzień na postprotukcję  (oczywiście dzień = tak z kilka godzin). 

 

Brzmi jak reklama, ale robię to czysto hobbystycznie. także jakby ktoś chciał to możemy się zgadać

No to zaczynam się zastanawiać, w jakim miejscu u mnie w domu żona pozwoli mi na powieszenie plakaciku  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy - to wszystko jednak odgrzewane - część z zeszłego roku i była już na forum. Wrzuciłem bo się tu do bólu robiło masssdropowo, a nie miłośnikowo.

 

Pomysłów coraz mniej. Żółtek jako pierwszy trafił na gitarę rok temu, a w tym roku zdublował go archimede :)

 

Jakby ktoś chciał swój zegarek na plakacik to niech podsyła. Ograniczeniem tylko czas :)

Prawdziwa sztuka jest ponadczasowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam się zastanawiać, w jakim miejscu u mnie w domu żona pozwoli mi na powieszenie plakaciku  :lol:

 

W garażu Panie, w garażu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze nie w temacie. Slad denver jesteś?? Może blisko i można się zgadać...

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wreszcie Glycinka dotarła :)

 

 

Ciesz się nim jak najdłużej. Gratulacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny nowy, oryginalny mesh do SS 12, w dobrej cenie ;). Gdyby coś, ktoś to proszę o info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wreszcie Glycinka dotarła :)

 

 

Wygląda wspaniale, gratki  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu, do tej pory nie miałem czasu żeby coś pstryknąć mojej glycine...

 

No to kuku

3TVzOP8.jpg

 

kKiFHJs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.